HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1149152 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4215 : 10. Rujan, 2017., 20:54 »
Cole nije valjda da nemaš ništa bolje na playlisti od toga

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4216 : 10. Rujan, 2017., 21:29 »
Ja sam jedino igrao Rome i Medieval 2 koji mi je bio savrsen. Ove ostale nisam mogao pokrenut, a od svih mi se najzanimljiviji cini Empire Total War.
RTW I M2TW su legende, dok je Empire čista patnja. Jednostavno prevelika mapa, skoro cijeli svijet. Kasnije u igri ti treba i sat vremena po turnu da samo pregledaš provincije i raspodijeliš snage. A borba, neću ni trošit riječi na to. Plus veliki minus je dizajn gradova. Npr, sad sam s Fransuskom napao Berlin koji je imao zvjezdani obruč tvrđava i to je to, nema grada unutar toga, samo mala tvrđava zvijezdastog oblika, sa jednom il dvije kućice unutar. Nema borbi po ulicama. Zapravo jedina borba po ulicama je u gradovima/selima bez ikakvih obrambenih bedema/zidova.  Nema smisla. Slobodno preskoči  :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4217 : 10. Rujan, 2017., 21:53 »
Cole nije valjda da nemaš ništa bolje na playlisti od toga

Imam, ali nemam volje ništa kvalitetnije počinjat ili nastavljat.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4218 : 11. Rujan, 2017., 05:39 »
JA se trenutno opuštam u Forza Horizon 3, povremeno FM 16 (i dalje ga igram i odbijam kupiti nove igre koje su praktički identične, a ionako sam u 2025.  :ementaler:  )
I još sam počeo ispočetka TTG The Walking Dead, zapravo žena je počela jer su joj se svidjele njihove igre, al ne voli zombije pa sam ja uskočio dlaje. No ionako ga moram proći jer imam sve 3 sezone pa da vidimo kako i to čudo završava  :hiha:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4219 : 11. Rujan, 2017., 07:24 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:13 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4220 : 11. Rujan, 2017., 20:33 »


Danas napokon nastavio, neznam ni sam koliko mi dugo stoji igra...
Bio sam pola sata valjda u grču i zaboravio sve kako se igra, no onda sam uhvatio flow...
Moram riješit ovaj zaostatak prije nego se upustim u Arkham Knight.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4221 : 11. Rujan, 2017., 20:50 »
Svaki Arkham naslov sam prešao u par dana, Origins prelazim već godinu dana, valjda čekam Božić da se uživim opet  :kava:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4222 : 13. Rujan, 2017., 21:00 »
Igram Hard Reset  :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4223 : 16. Rujan, 2017., 11:44 »
Igram Hard Reset  :D

Evo priveo sam kraju Hard Reset i DLC Exile. Igra je onako prosjek, nije baš nešto.
Sad počinjem nešto ozbiljnije Bioshock 1

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4224 : 16. Rujan, 2017., 11:53 »
Ja od SP igara igram Batman AK i Witcher 1, a od MP pucacina Overwatch i sad cu provat kakav je BF1, kad ga vec imam u Origin Vaultu..

Al u zadnjih par dana nisam upalio laptop, posla je preko glave.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4225 : 16. Rujan, 2017., 12:51 »
Počeo WoW prije nekih 2 tjedna, strašno mi se svidjela igra  :clap: A sa strane odigram malo PUBGa i to je to pretty much.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4226 : 16. Rujan, 2017., 13:06 »
Na kojem serveru, sta si uzeo za klasu?

Ja sam ga igrao prije nekih godinu dana, al sam odustao na 65 levele, najvise radi loseg laptopa na kojem sam igrao, fps mi je bio nikakav.. Sad se mislim ponovno vratit igri, i meni se bas svidjela.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4227 : 17. Rujan, 2017., 10:01 »
Igram na Quel Thalas ako se ne varam, budem se ispravio poslje ak sam krivo rekao  :mrgreen: a igram Human Huntera, bas jucer sam ga leveliro na 60, uzeo prvog flying mounta, predobar osjecaj haha.
A steta, bas na 60 lvlu krecu ekspanzije, ja cu danas zapocet the burning crusade. Pa ako imas sad neku bolju konfu, javi mi se ako je skines ponovno, mozemo odigrat koji dungeon i tako  :piva:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4228 : 17. Rujan, 2017., 14:54 »
Zavrsio Outlast 2 i krecem na odigravanje L.A. Noire.Nikad nisam do kraja presao cijelu igru,ni sam ne znam zasto.Valjda sam mijenjao windowse  :geek:



Inace se igra i ow.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4229 : 18. Rujan, 2017., 09:12 »
Igram na Quel Thalas ako se ne varam, budem se ispravio poslje ak sam krivo rekao  :mrgreen: a igram Human Huntera, bas jucer sam ga leveliro na 60, uzeo prvog flying mounta, predobar osjecaj haha.
A steta, bas na 60 lvlu krecu ekspanzije, ja cu danas zapocet the burning crusade. Pa ako imas sad neku bolju konfu, javi mi se ako je skines ponovno, mozemo odigrat koji dungeon i tako  :piva:

bartule i pcgameru, i ja sam uzeo neki dan wow(tj pola predplate potrosio haha) ugl. igram na chambers of aspectu, levelam shadow prista (night elf) i boostat cu druida(najvjerovatnije resto) trenutno sam 73lvl pa ak zelite dodajte me battletag mi je:  xbass#21193 --- ili ingame ako se moze tak (zbog servera) Elenori

P.S. tko god levela ili je usamljen nek slobodno doda
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9