HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1148054 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4335 : 04. Studeni, 2017., 13:42 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4336 : 04. Studeni, 2017., 19:02 »
Poceo sam Wolfenstain The Old Blood i ono, savrseno mi je igra sjela nakon Infinite Warfare, DOOM, Titanfall 2 i Crysisa. Prica mi se svida, mada sam tek na pocetku pa jos nista nije ni otkriveno. Inace sam obozavao paranormalni dio Nacija, a ode ima toga i to me odma zainteresiralo. Napucavanje i osjecaj sa oruzjima je vrh totalni, a najvise me pogodio stealth, kojeg stvarno ima dosta na pocetku i kako mi se cini cjela se igra moze proc u stealthu, ili barem veliki dio. Sve to je napravljeno bez ikakvih pomagala i indikatora i onda je stvarno zanimljivo i napeto.

BJ Blazkowich mi se cini totalno cool lik po glasu i po onome sta je rekao do sada.



Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4337 : 04. Studeni, 2017., 19:31 »
Bartule nisi Crysis serijal završio  :chair:

Kakav sad Wolfenstein, nemoj zabušavati  :bonk:

p.s. kamo te za recenziju ?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4338 : 04. Studeni, 2017., 19:33 »
A nisam imao volje nista pisat. Zapoceo sam recu Crysisa i jednostavno nisam imao inspiracije, tako da je propalo, a i cekao sam zadnji dan. Ovaj mjesec cu pocet pisat recu pocetkom mjeseca tako da imam vremena.

Vratit cu se na Crysis cim odigram Old Blood, treba mi malo osvjezenja.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4339 : 04. Studeni, 2017., 19:37 »
Uzeo si Shadow of War.
Brutalno se vrti nema nikakvih tehničkih problema. Za sada sam jako zadovoljan jer sam sam početak riješio isključivo uz pomoć stealtha.


Barem sad gdje jesam na tom početku može se stealth puno bolje iskoristiti nego li u jedinici.


Još nabacim Forzu Horizon 3, al vidim da skoro nitko više ne igra :(


Dok Mass Effect Andromedu mrcvarim danima, no nikako se pomaknuti s mjesta. Dobra je igra, al je previše nakrcana i ne znam gdje bih se više okrenuo  koji quest odabrao... Ne želim ići na main questove nego se lagano razvijati, al definitivno je previše toga...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4340 : 04. Studeni, 2017., 19:58 »
Imam Andoremedu u Accessu i planiram je zaigrat.

Mislim se bas sada kupit Forzu Horizon 3, ovo standard izdanje, puno su mi ostala. Al cu morat jos i nabavit Xone kontroler, a to sve je vec veliki trosak.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4341 : 04. Studeni, 2017., 20:00 »
A i je trošak, a i nije :D


Ono uzmi base igru, a na store-u su ti DLCovi mislim 180kn tako da i nije puno.


Dok ćeš kontroler koristiti stalno i vjeruj mi nećeš požaliti ni lipe. Al svakako uzmi s USB reciverom za PC!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4342 : 04. Studeni, 2017., 20:04 »
Zasto sa USB reciverom? Meni nije problem da spajam sa kabelom, al svakako nebi bilo lose da imam i reciever.

Na koji mi se racun igra spaja? Nikad nisam aktivirao na Windowsu nista? Jel to na ovaj racun kojeg sam si napravio sa emali adresom?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4343 : 04. Studeni, 2017., 20:10 »
Bolje je, ok je kabel, al stalno ištekaj uštekaj, itd.
Ovako je puno urednije i slobodnije, vjeruj mi. Prvo sam uzeo bez recivera pa sam s kablom se spajao i to mi je bila banana. Onda sam uzeo bluetooth reciver obični jer je bio update i gamepad može i s njime raditi. No onda sam na nekim igrama imao problema. U cut scenama bi se random odspojio, pa spojio i tako stotine puta pa ti zašteka cijelu scenu. I to je čini se namjerno napravljeno na nekim igrama jer bi se moglo srediti no MS to ne želi...


USB je must have za pravo uživanje i da nisi sputan. A imaš ga za cca 190kn.


A igra se veže za tvoj Microsoft acc. Ako si ikada kupio Windowse onda onaj mail s kojim se logiraš gore ili ako si imao Microsoft mobitel onda s tim mailom.


Znači mail s kojim se registriraš na njega vežeš Windows, office, XBOX. Sve je povezano na jednom acc.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4344 : 04. Studeni, 2017., 20:15 »
Nisam igrao Shadow of war ali hoću svakako i sigurno ne može da ne valja, ako ništa zabavan je kao i uvijek  :faca:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4345 : 04. Studeni, 2017., 20:18 »
Ok, zahvaljujem. Ma vec dugo gledam taj kontroler kupit i onda vidim na netu ponude za XOne S po 1400,1500kn sa jednim kontrolerom, pa se sve mislim kupit taj XOne S a usput imam i 4k  blue ray player i kontroler i konzolu za nesto vise novaca.


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4346 : 04. Studeni, 2017., 21:40 »
Zavrsio prvi borderlands, jednostavno je brutalna igra i nisam ocekivao nesto ovako dobro, i jos su mi ostala 4 DLC-a, a imam tek 25 sati, lagano cu 50 sati da utucem kako je krenulo, jedina igra koja me vuce na playthrough 2

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4347 : 05. Studeni, 2017., 09:54 »
Lost Planet 3

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4348 : 05. Studeni, 2017., 13:00 »
pozdrav ekipa,novi sam na forumu.inace igram wot vec 3 godine ali sam aktivan na ghost recon wildland od kad je izasao pa me zanima dal ima kakva ekipa za ghost recon da igramo zajedno

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4349 : 05. Studeni, 2017., 13:16 »
Crysis 2: Maximum edition
-Meni jedan od najboljih FPS-ova, ako ne i najbolji. Ovo mi je drugi prelazak, prvi puta sam ga prešao prije 2 godine.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9