HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1147881 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4350 : 05. Studeni, 2017., 13:59 »
Ja sam malo pauzirao, zadnjih dana peglam Wolfenstain The old blood i Overwatch.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4351 : 05. Studeni, 2017., 19:59 »
Malo igram prvog Witchera i neznam dal da odustanem ili nastavim. Potrudit cu se odigrat do kraja, pa da kompletiram serijal kako spada.

Borba je Boze sacuvaj, graficki i ne izgleda toliko lose, modeli likova su jako dobro odradeni i vec se dosta vidi taj WItcher ugodaj i svjet kojeg su u potpunosti uspjeli prikazat u trecem djelu. Vec sam odigrao 60 sati treceg djela pa vec vidim dosta poveznica po svjetu koje bi mi inace bile nepoznate. Smjesno mi je da prodem kroz selo od 100 ljudi i doslovno postoje tri modela likova i svi su potpuno isti, al ajde, nisam tip covjeka koji ce radi toga odustat od igre, al stvarno je pomalo smjesno, vidi se da ekipa tada nije imala resursa koje su imali u kasnijim naslovima.

Tek sam tri sata u igri i sada sam ispred Vizime. Svida mi se prica i jos uvjek se sve vrti oko nekih zvjeri. Svida mi se sta sam doznao od neke bake za saku novcica pricu kako nastaju drowneri i radi tih stvari bi mogao nastavit sa igrom. Mogu pogledat neki recap price na YT i vec sam ga pogledao prije igranja trojke, al mislim da bi puno drugacije dozivio serijal i samu trojku ako odigram ovaj, pa onda i drugi dio.

Potrudit cu se da je zavrsim.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4352 : 05. Studeni, 2017., 22:26 »
Eto ti razlog zasto se serijali nebi nikad trebali preskakati redoslijedom  ili kronoloskim putem. Ne znam zasto to igraci  rade al eto, danas bi ti igra ostala u jako lijepom sjecanju.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4353 : 05. Studeni, 2017., 22:36 »
Također sam poslije Witchera 3 upalio Witcher 1 i lagano ga obrisao bez znoja. :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4354 : 06. Studeni, 2017., 12:13 »
Meni osobno borba i TW1 nije nikakav problem, lako se navikneš.
Više me smeta Dark souls like borba ... dodge roll = win.

Mada shvaćam klince koji bježe od prvog dijela, njima je to fuj i glupo (sve igre koje su izašle za njihovog gamerskog vijeka su sa poglupljenim mehanikama i gameplaya gdje te se stalno drži za rukicu).
Ali nama koji smo već gamerski metuzalemi je jedinica bila apsolutni vrh, treba čitati, paziti, razmišljati kao u svim čistokrvnim RPG igrama, a igra sa tipom priče, grafikom i beskrupuloznošću je bila nekaj neviđeno do tada, i takvu smo je zapamtili, i takva ostaje koliko god trojka je odlična.
« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2017., 12:18 DoxyTheCroat »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4355 : 06. Studeni, 2017., 12:59 »
Ti si sad kao gamerski metuzalemi iako ne znam puno značenje tog pojma ali pretpostavljam da se odnosi na okorjeli gejmer pa prigovaraš Dark souls mehanici borbe.

Kao prvo Dark souls ima najbolju mehaniku borbe što je današnji gejming svijet vidio.

Kao drugo ja nisam klinac pa mogu reći da je borba glupa u W1 ili je da budem blaži jednostavno vrijeme je pregazilo taj sustav borbe. Priča, grafika i bla bla što je nekad bilo jednostavno je prošlo i ne želim da živim na staroj slavi ili prošlo svršenom vremenu. Tehnologija ide dalje, uvode se nove, bolje i suvremenije mehanike borbe i ostalog. Šta bi po tvom W1 bio bolji od W3

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4356 : 06. Studeni, 2017., 17:42 »
Witcher 1 je fenomenalan ali, ruku na srce, mehanika borbe mu je smeće, srećom to su ispravili odmah u dvojci. A o Dark Souls borbi je suvišno pričat, nešto najbolje što je gaming podario, to "dodge roll=win" je samo jedan od načina igranja, možeš igrat kako ti najviše odgovara (i kako si lika pripremio).

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4357 : 06. Studeni, 2017., 18:04 »
@Towelie

Tarkov je vani?
Je, open beta

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4358 : 07. Studeni, 2017., 12:32 »
Meni osobno je DS stil borbe apsolutno plitak. Dodge roll, hit hit, dodge roll, hit hit.
Poveži combo u DMC ili Bayoneti ... to je zahtjevno bez obzira što je staro ko biblija.
Novo ne znači i bolje, a sve dalje je subjektivno.

Ono što sam i rekao, W1 je donio više noviteta u svoje vrijeme nego W3 u svoje, i ostavio je veći utisak, jer je svijet po prvi put viđen, dok u trojci znamo što nas očekuje, i one razine ushićenja nema.
Da je trojka remek djelo ... JE remek djelo je, ali W1 je W1.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4359 : 07. Studeni, 2017., 12:59 »
Wolfenstain The Old Blood



Zadovoljan sam sa igrom i jedva cekam igrat sljedeci dio. Nije me ovaj prvi bas toliko upoznao sa Blazkowicem i sa svjetom, nadam se da ce sljedeci malo dublje objasnit cjelu stvar. Prica je zabavna i dobra, inace volim taj paranormalni Naci dir tako da sam bas gustao, prica nije nista duboka, i nema nikakve twistove, al ima nekoliko zanimljivih likova i zabavna je.



Napucavanje je odlicno i bas mi je sjelo kao budali pleska nakon nekoliko pucacina koje sam odigrao u zadnjih mjesec dana, a sve su redom smjestene u moderno ratovanje. Napokon sam osjetio malo recoila, a ne da mi puska stoji mirno koliko pucao da pucao. Neprijatelji su dovoljno pametni da napucavanje bude zabavno, okruzivat ce igraca sa svih strana i ako niste dovoljno oprezni cesto ce te gubit zivot. Igrao sam na jednoj ljestvici ispod najvise tezine i taman mi je bilo.

Najivse sam uzivao u stealth dionicama koje su odradene vrhunski, jedino je steta sta je vecina levela mala i lako se produ, nadam se da cu u sljedecem djelu imat vece dionice i levele za uzivat u suljanju.



Graficki izgleda dobro i odlicno se vrti, sta je i najbitnije za ovakvu igru.

Sve u svemu odlicna igra !

« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2017., 13:01 bartul_9 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4360 : 07. Studeni, 2017., 13:16 »
Problem je u tome što nisi igrao Dark Souls ili neku od souls igara pa bi vidio koliko treba biti pripravan za borbu a i Adams Jensen ti je napomenuo da imaš više stilova borbe ovisno koju klasu igraš

Ne zanima me što je donio u svoje vrijeme i što je bio, pričamo o retardiranoj mehanici borbe koju ima i koja je možda u to vrijeme i palila ali je jednostavno prevaziđena za današnje standarde

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4361 : 07. Studeni, 2017., 13:18 »
I mislim da nikako W1 nije postigao koliko je postigao W3, to je neusporedivo. W3 je postao mjerilo za sve buduce open world naslove i igre slicnog zanra.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4362 : 07. Studeni, 2017., 13:32 »
Baš tako Bartule.

W3 je postao mjerilo kvalitete za sve buduće naslove slične tematike kao što je Dark souls mjerilo kvalitete mehanike borbe

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4363 : 07. Studeni, 2017., 14:25 »
DS prenapuhan, speedruner raj. Kao igra je OK, težina bosova se svodi na gomilu HP neprijatelja.
Kad želim izazov igram bilo koji bullet hell naslov.
DS je sve samo ne primjer odlične mehanike borbe (osim fanovima i git gut likovima koji nikad nisu prošli igru). Za odličnu mehaniku biram radije  prije spomenuti DMC.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4364 : 07. Studeni, 2017., 15:09 »
Šta su to  bossovi u drugim igrama ? Pucanje u određene točke ili Quick time eventi.  Pa DS ima neke od najagresivnijih bossova u gejmingu.

Nemoj uspoređivati te hack and slash igre sa ovom branšom. Kakav DMC kakvi bakrači šta pričaš

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9