HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1149128 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4380 : 13. Studeni, 2017., 16:22 »
Odlican je prvi Witcher.

Nakon sta se covjek navikne na bezveznu borbu uopce nije problem. Igra jos uvjek na trenutke izgleda dobro, a kad je izasla bila je vrh. Vec se sada u prvom djelu vidi da su developeri odmah imali viziju svjeta i vidim da je u trecem puno toga ostalo isto, samo izgleda vece i ljepse na novom engineu. Questovi su odlicni i nakupio sam ih vec jedno 30 u journalu. Svi su razliciti i svaki ima svoju pricu, a pred nama su cjelo vrjeme neke odluke i svaka bitno mjenja nastavak igre sta je stvarno odlicno. Bas mi se dopada ovaj Witcher lore i polako ga upijam, a vec sam spavao sa 4 ili 5 zena, bravo ja.



Malo sam zbunjen sa inventorijem i svime, nisam bas pohvatao kako da berem biljke, valjda prvo moram procitat nesto o njima, to cu kasnije pogledat na netu. Bilo je par teskih borba, al nakon 10 ak ponavljanja prodem kroz njih zahvaljujuci stunu od aard znaka.

Da i moram spomenut zavrsne egzekucije koje su vec sada brutalne.

Sve u svemu odlicna igra, nastavit cu sa igranjem i nadam se zavrsit prva dva djela kroz ovih mjesec ipo, dva, pa cemo vidjet kako ce ic.


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4381 : 13. Studeni, 2017., 18:26 »
Ja sam jedino bio sa Shani   :ementaler:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4382 : 15. Studeni, 2017., 19:33 »
Razmišljam o tome da još jednom pređem S.T.A.L.K.E.R.-a Shadow of Chernobyl.
Trenutačno igram Batman - Arkham City
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2017., 18:14 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4383 : 19. Studeni, 2017., 15:11 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:10 Bert_Raccoon »

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4384 : 20. Studeni, 2017., 04:16 »
Ugrabio Deadpool na onom posljednjem snizenju.
Odlicna akcija za sada, humor je dobar - sve u svemu visoka ocjena od mene ;)  :clap:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4385 : 20. Studeni, 2017., 19:50 »
WTF !
Na Tomb Raideru sam naišao na veliki bug. Na prohodu koji sam gledao na you-tubeu se preko užeta spustiš na olupinu broda, dok na mojoj verziji igrice te olupine nema.
Špila se Batman - Arkham City
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2017., 17:39 boiler83 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4386 : 25. Studeni, 2017., 18:01 »
Igram Resident Evil 6 sa kolegom Hrvatinom vec neko vrjeme i iako je igra losa, ima zabavnih djelova, a kad se igra u co opu onda je stvarno odlicna, da je igram sam nebi puno izdrzao.

Takoder igram Witchera, dosao sam do chaptera 4 i malo sam se sokirao jer sam iskreno ocekivao uskoro kraj, al drago mi je da to ide dalje. Dojmovi su jako dobri, napisat cu nesto vise kad odigram.

Bacim i par meceva svaki dan u Overwatchu, a i zaigram tu i tamo Forzu Horizon 3.

Mislim se kupit PUBG, al vidjet cu jos sta cu i jel mi se isplati. Kako citam malo po forumima puno je hakera, pa neznam ni sam sta da radim.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4387 : 29. Studeni, 2017., 22:13 »


Zavrsio glavnu pricu u Witcheru, sada rjesavam ove avanture, kojih ima 7 i koje su me ugodno iznenadile. Svakako lijep dodatak, nisam ni znao da toga ima jos.

Glavna prica je odlicna i drago mi je da sam krenuo od prvog djela, iako sam mislio odustat u pocetku kako je borba uzasna. Vidio sam i upoznao hrpu likova i rjesio sve zanimljive mi questove, spavao sam sa barem 10 zena i opio se nekoliko puta. Jedva cekam nastavit dalje ovu avanturu. Vidim da se spominje dosta stvari koje sam vidio i u trecem djelu i to je bas odlicno.



Vec se u ovom djelu vidi da su developeri imali cistu viziju Witcher svjeta i jako su dobro to obavili. Iako je igra stara 10 godina jos uvjek na trenutke izgleda predivno uz zalazak sunca i neku lagano melodiju.



Ova stripovska naracija je savrsenstvo i cjelo nas vrjeme s pravom podsjeca kako nasa svaka odluka znacajno mjenja stvari koje ce se dogoditi u nastavku price.



Bilo je nekih borba koje su trajale i po pola sata, al nisu me smorile, to jest jesu malo predkraj al izdrzao sam jer kako sam isao dalje sa igrom prica i questovi su mi postajali sve bolji. Dosta stvari je jako lose ostarilo i gubio sam zivce, al kazem isplatilo se sve radi odlicne price i upoznavanja sa svjetom.

Sad cu lagano rjesit ove avanture, a onda idem na drugi dio. Sve u svemu mogu rec da je ovo jedna odlicna igra koja se najvise igra radi price, likova i Witcher svjeta koji je stvarno nesto posebno.


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4388 : 03. Prosinac, 2017., 16:33 »
Eto odlučio sam odigrati Mafiju 3 i mogu reći da su je ipak sada devovi uspjeli optimizirati za PC kada su radili ove zadnje dlc-ove (Stones Unturned i Sign of the times).  Priča je sasvim solidna,  sam gameplay je dosta repetitivan u sandbox svijetu ali nije loš. Sve u svemu ok je igra za sve one koji vole ovu tematiku i koji su voljeli prijašnje Mafije.  Paralelno sa njenim odigravanjem gledam i Crime story jednu od najboljih po meni mafijaških serija od Michael Manna koja je pravi klasik i vidi se da su autori vukli inspiraciju za ovu igru donekle i iz nje.  Ako će biti rađen 4 dio ovog serijala mislim da bi unapređenja trebala biti u tome da se ide ponovno na malo veću linearnost kako bi se više vremena posvetilo samoj priči i njenoj dubini, a i gameplay bi se trebao modernizirati kako bi upratio nove trendove na tržištu ( kao što se npr. to napravilo u ME , AC i Witcheru ) .
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2017., 17:28 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4389 : 03. Prosinac, 2017., 19:30 »
Darksider 2. Iako mi je prvi dio bio dobar, ovaj je užasno, užasno dosadan.
Jučer završio Wolfenstein 2 koji me oduševio.

Počeo sam i R6: Siege nazad, po 3. puta i ovaj puta ću vjerojatno i nastaviti igrati jer nema više loših P2P iskustva.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4390 : 03. Prosinac, 2017., 21:35 »
Čudno da ti je prvi dio Darksidersa super a drugi dio dosadan, koji je dosta zanimljiviji i bolji od prvog dijela

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4391 : 04. Prosinac, 2017., 11:53 »
Neznam zašto, ali nemogu se natjerat na Darksiderse. Dvojku obrisao nakon pola sata, a jedinicu pokušao proći 10 puta, svaki put odustao radi monotonije. A žao mi, nemamo puno takvih na PC-u.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4392 : 04. Prosinac, 2017., 12:21 »
A ne znam ljudi što da vam kažem

Darksiders 2 je jedna od boljih avantura koje sam igrao

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4393 : 04. Prosinac, 2017., 22:58 »


Mass Effect

Sa novim teksturama i forsanim AA. Moram priznat da godinama igram jedan te isti save, tj. svaki put kad krenem ispočetka idem na svojevrsni new game+. Ostanu mi oružja i oklopi iz prošlih prolaza. Zadnji put sam imao level X opremu, neznam jel to maximum, a i Shepard mi je negdje level 57.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4394 : 06. Prosinac, 2017., 18:30 »
Krenuo sa prelaskom Witchera 2 i igra je pravo osvjezenje nakon zastarjelog prvog djela.



Odlicna mehanika borbe koja je kopirana u treci dio, grafika jos uvjek izgleda odlicno, questovi koje sam do sada obavio su svi bili odlicni, potioni, bombe i sve ostalo se puno, puno lakse pravi jer imam puno vise sastojaka i UI je puno pregledniji. Za sada mi ovo izgleda kao prologue za treci dio, ili neki demo. Doslovno sve sta vidim u drugom djelu je isto i u trecem samo je sve puno vece, al sve mehanike su iste. Glavna prica mi je odlicna i odlicno se sve nastavlja na prvi dio. Pogrjesio bi totalno da sam odigrao samo drugi i treci ili samo treci dio jer je sve povezano od A do Z i nijedan recap nemoze niti priblizno docarat sve likove i pricu, ni izdaleka. Takoder se prebacuje save file sa svim odlukama i to mi je odlicna stvar.

Saka orena za ovakvu ljepoticu je nista.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9