HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1147668 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3585 : 09. Veljača, 2016., 00:09 »
Probao NFS: Most Wanted... ne ide dalje od prve krivine...  Možda bi i išlo da imam vremena kemijati koji je falus sa tim upravljanjem.  :tired:

Pazario COD: WaW i Skyrim- probao malo oboje, Skyrim mi je baš sjeo onako najs.
Još samo da skontam šta je šta i za što koji vrag služi jer je ovo prvi RPG u životu koji sam igrao više od 15 minuta.
 :kava:

Totalno vrijeme igranja svega u zadnjih 10 dana je oko sat-dva vremena... tako da, proporcionalno tome, naučiću Magicku do penzije.
(mada i dalje ne kontam ništa, ali nema veze- tučem sve odreda buzdovanom dok ne krepaju, onda im lapim loot pa gas.)
 :kava:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3586 : 09. Veljača, 2016., 00:18 »
Evo ja danas 9 sati u Skyrimu i preuzivljen sam u igru, mislim kako cu kupit kasnije legendary edition i odigrat sve.Cjeli svjet je stvarno velicanstven, lokacija ima miljon, a sve sta sam posjetio do sada doslovno ostavljaju bez daha.

Sta se tice Most Wanteda ja igram online sa ostalim ljudima pa zna bit stvarno zanimljivo i napeto.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3587 : 09. Veljača, 2016., 00:26 »
Ja sam bogme uzeo Legendary edition... :D
I da, baš je opaka igra- koliko sam uspio vidjeti za ono malo vremena između posla.

A NFS neću uopšte da komentarišem, da se ne brukam...  :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3588 : 09. Veljača, 2016., 00:39 »
NFS je burka sama za sebe, smeće od igre, subjektivno i objektivno. AOD. :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3589 : 09. Veljača, 2016., 00:45 »
Hahaha ma dije bruka ja gustam sa ovim ludacima online se igrat, dodi pa cemo bacit race, bude po 12 ljudi na mapi i teski kaos.

Ako cemo iskreno igra vise izgleda ko Burnout nego ko NFS (doslovno napravis takedown ako se zabijes u koga) pa ako prihvatis to i zaigras vidit ces da i nije losa.


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3590 : 09. Veljača, 2016., 00:58 »
Koga još danas krnjavi Skyrim (grafički mislim) bez soma modova može ostaviti bez daha lol ?
Valjda jedino onog tko ga nije igrao dosad.


Utukao 200 sati na njega u doba izlaska, kupio ga godinu i pol kasnije bezveze, nisam ga pokrenuo niti bum vjerovatno se ikad više natjerao da ga pokrenem. Možda i budem al taman kad se nabrijem izaći će šestica :D
Realno nakon 20-30 sati će nestati stvari koje ti oduzimaju dah i imat češ iste kuće i iste NPC-eve na svakom drugom koraku  :mrgreen:

OT: Legacy of the Void

Ode Zeratul   :wildboy:  :wildboy:  :wildboy:

Edit: Dobro jeboga bog spojler tag i dalje ne radi
Ke to tak teško "iskodirat" ?
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2016., 01:04 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3591 : 09. Veljača, 2016., 01:04 »
Ja igram na low i izgleda mi vrhunski, dapace izgleda savrseno.

Kuce su vise manje, svugdi iste, NPC-eve zaboravim pa kad ih ponovno vidim imam osjecaj kao da je prvi put.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3592 : 09. Veljača, 2016., 01:06 »
Ovisi kako gledaš na te stvari.
Meni je to bila čista lijenost od Bethesde i živciralo me da 50 metara dalje udjem u identičnu kuću gdje mrvicu drugačiji npc govori istim glasom ko onaj malo prije.

Lijenost.
Koju su srećom ispravili u Falloutu 4

i usput usrali hrpu drugih dobrih stvari  :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3593 : 09. Veljača, 2016., 04:03 »
Gdje bi oni bili kad bi za svakog NPCa u igri snimali drugi glas, modelirali face svakom NPCu posebno..
CASE: NZXT H440 || CPU: INTEL Core i7 4790K 4.0 GHZ - 4.4 Ghz Boost || MBO: ASUS Maximus VII Hero || RAM: CORSAIR Dominator Platinum 16GB DD3-2400 Mhz || GPU: 2x PALIT GTX970 4GB - SLI || HDD: 2x WD Black 1TB || SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB || POWER: CORSAIR HX1000i || TRIPLE SCREEN: 3x TV 42" Sony KDL-42W705 || WHEEL: Fanatec CSW + BMW rim + F1 rim + Rally rim + CSP V2 Pedals + DSD Seq. Shifter + Handbrake

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3594 : 09. Veljača, 2016., 10:04 »
Ma jasno da, ali to ne znači da svaki gostioničar mora imat isti glas, svaki vojnik isto, svaki mag osim onog prvog u Whiterunu, svaki herbalist itd... A istovremeno svaki drvosjeća je klon onog tamo rudara iz onog sela ili onog ribara sa druge strane svijeta xD

I to se uoći već nakon par sati igre. Da su si mogli dat malo više truda oko voice actinga općeito - mogli su.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3595 : 09. Veljača, 2016., 21:26 »
Kad smo već kod Skyrima, koliko sam se ismijao kada sam prvi put ušao u radnju nekog prodavca a on će: "Everything's for sale, everything. If I had a sister, I'd sell her in a second."  :hihi:

Svojevremeno je Skyrim bio nešto nepojmljivo, mislio sam da ga nikad neću obrisat i njemu mogu zahvalit što mi je RPG postao drugi najdraži žanr (nakog stealth akcije), ali sada raja iz Bethesde će se morat dobro oznojit da Witchera skinu sa trona.
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2016., 21:28 Adam Jensen »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3596 : 09. Veljača, 2016., 21:29 »
Peglam Skyrim jucer i danas doslovno cjelii dan i zaprepasten sam svime.

Veceras skidam Firewatch, igra mi se cini jebeno cudo, ovaj razgovor izmedu njih i cjeli misterij oko parka itd. i jos povratak u 80-te uz odlican soundtrack i vizulani stil, mislim kako je to pun pogodak.Igra traje nekih 5,6 sati pa mislim sutra udrit u jednu noc prjelaz, ono ko produzena filmska noc.

Firewatch First 32 Minutes of PC Ultra Settings Gameplay - YouTube

Firewatch - Review - YouTube

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3597 : 10. Veljača, 2016., 11:35 »
Što se tiče prodavača u igrama Marcus iz Borderlandsa je najjači.  :mrgreen:

A trenutno sam na The Witnessu i nadam se uskoro Unravel i Firewatch.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3598 : 10. Veljača, 2016., 16:11 »
12 is Better Than 6

Hotline Miami u western štihu. Al doslovno, samo što traje kraće i nije šareno.
Posnimio sam i jednu kratku side misiju

http://youtu.be/j5RoBnIP9FY


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3599 : 10. Veljača, 2016., 17:10 »
BIgeca se stream za CS:GO, napokon riješio tehničke poteškoće.

Ko je voljan nek baci oko, krećem od 17:40.

http://www.twitch.tv/dokmanic

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9