HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1144186 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3900 : 15. Studeni, 2016., 21:58 »
Civilization VI

Uzelo me skroz. U tri dana sam nalupao 14 sati igre.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3901 : 18. Studeni, 2016., 11:27 »
The Witcher 3 - Wild Hunt

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3902 : 20. Studeni, 2016., 11:08 »
LEGO® Batman™ 3: Beyond Gotham

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3903 : 21. Studeni, 2016., 09:21 »
Batman: Arkham Origins, jedina koju nisam odigrao od Arkham serijala, samo nekako mi se čini najlošija od svih zasada. Ili sam ja postao predobar il je igra prelagana, i nekako mi nedostaje Batmobile, Pošto je u ovoj igri glidanje po zraku nekako tromo. A bo. Nadam se da će mi se utisci popraviti tokom igre  ;)

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3904 : 21. Studeni, 2016., 09:32 »
Batman: Arkham Origins, jedina koju nisam odigrao od Arkham serijala, samo nekako mi se čini najlošija od svih zasada. Ili sam ja postao predobar il je igra prelagana, i nekako mi nedostaje Batmobile, Pošto je u ovoj igri glidanje po zraku nekako tromo. A bo. Nadam se da će mi se utisci popraviti tokom igre  ;)

Bit će show kad počneš tražiti ulaze u ventilaciju po prostorijama (kao ja) :D

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3905 : 21. Studeni, 2016., 12:01 »
L.A. Noire

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3906 : 21. Studeni, 2016., 12:39 »
Batman: Arkham Origins, jedina koju nisam odigrao od Arkham serijala, samo nekako mi se čini najlošija od svih zasada. Ili sam ja postao predobar il je igra prelagana, i nekako mi nedostaje Batmobile, Pošto je u ovoj igri glidanje po zraku nekako tromo. A bo. Nadam se da će mi se utisci popraviti tokom igre  ;)

Bit će show kad počneš tražiti ulaze u ventilaciju po prostorijama (kao ja) :D
Jučer nakon Deathstrokea (koji me blago razočarao kao boss bitka, al ok), igra pokaže kud moram ići da izađem van iz broda, i pol sata se penjem po zidovima, da na kraju skužim da samo izađem kroz vrata iza mene, teško mi je sad opisati, ali da sam bezveze izgubio hrpu vremena, jesam. Inače sve igre u serijalu sam prošao bez zapinjanja, al ova mi baš pere mozak  :bonk:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3907 : 21. Studeni, 2016., 13:32 »
Samo Overwatch :)

btw ako neko oce da igramo zajedno nek me doda Majestic#11504

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3908 : 21. Studeni, 2016., 14:29 »
Batman: Arkham Origins, jedina koju nisam odigrao od Arkham serijala, samo nekako mi se čini najlošija od svih zasada. Ili sam ja postao predobar il je igra prelagana, i nekako mi nedostaje Batmobile, Pošto je u ovoj igri glidanje po zraku nekako tromo. A bo. Nadam se da će mi se utisci popraviti tokom igre  ;)

Bit će show kad počneš tražiti ulaze u ventilaciju po prostorijama (kao ja) :D
Jučer nakon Deathstrokea (koji me blago razočarao kao boss bitka, al ok), igra pokaže kud moram ići da izađem van iz broda, i pol sata se penjem po zidovima, da na kraju skužim da samo izađem kroz vrata iza mene, teško mi je sad opisati, ali da sam bezveze izgubio hrpu vremena, jesam. Inače sve igre u serijalu sam prošao bez zapinjanja, al ova mi baš pere mozak  :bonk:

Hehe, ja sam isto znao tako lutati, onda si upalim Jubito i pogledam :D

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3909 : 24. Studeni, 2016., 09:30 »
Infinifactory. Odlična igra od kreatora SpaceChema, pokupio ju u zadnjem humble bundleu. Ak vas zanima programiranje ovo je dobar način da vježbate analitičko razmišljanje i strukturiranje

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3910 : 27. Studeni, 2016., 13:32 »
Paragon - besplatna MOBA, preporucujem da probate. Crossplay je izmedju PC-a i PS4.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3911 : 28. Studeni, 2016., 22:02 »
Zanima me igra li tko iz naših krajeva (regije) TES: Legends, ako da, pliz adajte me pa da se poigramo skupa! Moj ID je TheVaultTecInc.

Evo vam i moje epske borbe sa Petom Hinesom iz Bethesde; https://youtu.be/8WZfjgjyOH0

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3912 : 30. Studeni, 2016., 21:44 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3913 : 02. Prosinac, 2016., 06:45 »
The Witcher 3 - Wild Hunt, Bound By Flame, Kingdoms of Amalur - Reckoning
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2016., 11:11 boiler83 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3914 : 07. Prosinac, 2016., 20:20 »
Assassin's Creed: Unity

Dosadno iz početka, ali sada nakon tri sata postaje zanimljivije.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9