HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1141967 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3975 : 12. Siječanj, 2017., 16:11 »


Tomb Raider: Legend

Iznenadilo me koliko je igra mehanički slična voljenom mi TR: Underworldu tj. obratno.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3976 : 12. Siječanj, 2017., 16:11 »
Počeo Deus Ex: Human Revolution. Proveo nešto manje od sat vremena uz igru i za sada mi se sviđa. Grafički dosta dobro izgleda u Director's Cut-u, mada je u cutscenama i dalje ostala grafika iz originalne igre, kako mi se čini. Jedino mi je to za sada malo zasmetalo, ali ništa strašno...  :thumbs:

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3977 : 12. Siječanj, 2017., 22:47 »
S obzirom da nisam igrao Mass Effect serijal a sada je izasla ova dvojka besplatno pa me interesuje moze li se igrati dvojka bez jedinice ili je zbog price neminovno krenuti od jedinice ? :) hvala :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3978 : 12. Siječanj, 2017., 23:09 »
Bolje je ići od jedinice jer importaš save fileove u dvojku. Svi tvoji odabiri iz jedinice te prate dalje. To je serijal i igre nisu zasebne jedna od druge. Trebao bi ih odigrati sve i po redu kako su i izlazile.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3979 : 15. Siječanj, 2017., 18:31 »
NFS MW 2012
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2017., 21:56 boiler83 »

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3980 : 16. Siječanj, 2017., 00:43 »
Kane & Lynch - Dog Days
Frajeru cilj ove teme je da ljudima das i neki mali dojam o igri i da ih zainteresiras i pokrenes mozda malu raspravu o igri koju igras.
Nikoga ne zanima koju si igru samo sad instalirao i pokrenuo...

Znaci daj neki komentar, dojam, jer ovo tvoje nema apsolutno nikakvog smisla.



Badava  :fpalm:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3981 : 16. Siječanj, 2017., 07:08 »
A ne razumije on Hrvatski... Valjda neki Mađar pa se zaletio ovdje i jedino što zna pisati su imena igara...
Al realno to nikoga ne zanima. Ako dođem vidjeti ovu temu onda odmah vidim i imali nešto za mene što nisam igrao ili što bih mogao ponovno odigrati.
I to vidim na taj način da pročitam rečenicu, dvije o igri, a ovo...  :bonk:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3982 : 16. Siječanj, 2017., 11:16 »
Pinball FX2
Osnovna verzija ima jedan besplatan stol koji sad malo rasturam a kada bude sale ću si ih nabaviti još (bio je bundle koji sam na žalost propustio :( )

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3983 : 16. Siječanj, 2017., 11:35 »
hm redom xD

PES6, PES2008
Audiosurf, Babo Violent 2, Darwinia, Jets 'n' Guns
Mafia, Nolf2, Q3A, UT99
Bioshock, Boiling Point, Flatout2, Guitar Hero 3, Mass Effect, STALKER

I ti igras Boiling Point?
I'm simple. Simply complicated.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3984 : 16. Siječanj, 2017., 11:47 »
Pa ja sam se nedavno vratio u Assassin's Creed (prvi) i vec sam na 3 memory blocku. Inace igram Boiling Point jer igra ima jednostavno predivnu grafiku za 2005/6 i pricu,ali negativna strana te igre su mi kontrole u autu. Malo su puno zakenjane. Također igram i Swat 4 iz 2005. Nju bi najlakse opisao kao "stariji" rainbow 6 siege.Samo s malo vise taktiziranja ubacenog. Nedavno sam nabavio DiRT Showdown na Humblebundleu i cekam da mi napokon proradi flat net da ga skinem  :hiha2: Imam i Gas Guzzlers ali ga bas ne igram jer mi kontrole uzasno lagaju. :wildboy: Ali zato imam The Amazing Frog? koja je odlicna igra za party s frendovima. :hihi:
I'm simple. Simply complicated.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3985 : 16. Siječanj, 2017., 13:03 »
A ne razumije on Hrvatski... Valjda neki Mađar pa se zaletio ovdje i jedino što zna pisati su imena igara...
Al realno to nikoga ne zanima. Ako dođem vidjeti ovu temu onda odmah vidim i imali nešto za mene što nisam igrao ili što bih mogao ponovno odigrati.
I to vidim na taj način da pročitam rečenicu, dvije o igri, a ovo...  :bonk:

Ne znam odakle je ali primjetio sam da samo ovdje objavljuje.

Inace, nakon valjda nekih mjesec dana pauze pokusao sam se vratit Assassins Creedu 3 i ne mogu ja to, previse neoptimizirano da bi nastavio.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3986 : 16. Siječanj, 2017., 15:21 »
hm redom xD

PES6, PES2008
Audiosurf, Babo Violent 2, Darwinia, Jets 'n' Guns
Mafia, Nolf2, Q3A, UT99
Bioshock, Boiling Point, Flatout2, Guitar Hero 3, Mass Effect, STALKER

I ti igras Boiling Point?

Molim te pogledaj datum originalnog posta  :wildboy:

Da, igrao sam. Za to vrijeme jedinstvena igra sa popriličnom količinom bugova ali zato jako zadovoljavajuća ako voliš taj žanr :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3987 : 16. Siječanj, 2017., 17:39 »
A daj; ti isto sjebeš fun.
Mogli smo ga pustiti da ostari čekajući odgovor lika iz 2008.
xD.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3988 : 20. Siječanj, 2017., 12:59 »
SimplePlanes - Ovi avioni su sve samo ne jednostavni

Uglavnom to je sandbox u kojem pravite avione i automobile. Postoje i misije i tutorial, mada su misije i tutorial najslabiji deo igre. Treba napomenuti da igra nije hardcore simulacija već je balans između arkade za širu publiku i iziazovne simulacije za entuzijastične.

Možete menjati bukvalno sve kod svog aviona, šta god vam padne na pamet. Mada je UI malo (pre)loš preko toga se da preći. U igri možete jednsotavno skinuti kreacije drugih ljudi sa Steam Workshopa ili uploadovati svoje. Pri kreaciji aviona u ovoj igri imate i korisne alate koji vam mogu prikazati centar mase, aerodinamiku i druge stvari koje vas mogu zanimati.

Smatram da je igra fenomenalna i da vredi 13 evra koliko košta bez popusta na Steamu trenutno, ali nemojte se upuštati u igru, ako ne znate osnove letenja i/ili niste spremni da izdvojite 10-tak sati da naučite igrati igru.
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3989 : 21. Siječanj, 2017., 19:16 »
Painkiller Recurring Evil

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9