HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1148024 Hitova
*

haton

  • *
  • 39
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4005 : 06. Veljača, 2017., 17:48 »
Evo bas danas počeo igrat Paladins,free je na stemu po zasto ne probat

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4006 : 09. Veljača, 2017., 22:57 »
Pošto sam osvojio ovdje prije nekoliko mjeseci (screenshot competition) zaigrao sam danas Abyss Odyssey. Odigrao kojih pola sata. Kontrole su za propucat se. Više ja stišćem da lik skoči, više on stoji na mjestu i pravi se pametan. E neće to tako ići  :ne:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4007 : 11. Veljača, 2017., 12:59 »
Saboteur. Igrica je O.K., ali je mafia malo bolja.
Castlevania - Lords of Shadow 1 & 2. Odlična zamjena za god of war.
Assassins Creed Revelations & Assassins Creed III. Nezgodne su mi misije gdje se moraš šuljati, ali igrica je full igriva.
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2017., 17:10 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4008 : 12. Veljača, 2017., 09:32 »
Saboteur. Igrica je O.K., ali je mafia malo bolja.

Meni su te dvije igre neusporedive, super su mi obje da napomenem, Mafia mi ima super priče, Saboteur ima više sadržaja, tek su u Mafia 3 unjeli tih nekih misija pored glavne priče...Mafiu bih usporedio s The Godfather igrama, a Saboteur možda sa Death to Spies igrama što se sličnosti tiće.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

gogy4

  • *
  • 23
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4009 : 12. Veljača, 2017., 19:29 »
far cry primal,alien isolation,crisis 2.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4010 : 16. Veljača, 2017., 15:02 »
Need for Speed, Unravel, Skyborn.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4011 : 17. Veljača, 2017., 12:31 »
Trenutno igram Diablo 3 i mogu reći da je odlična igra.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4012 : 18. Veljača, 2017., 10:40 »
witcher 2, odlična igra čak i nakon witchera 3 :approve

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4013 : 19. Veljača, 2017., 00:12 »
XCOM 2 u ironman modu, nisam se ovoliko nervirao oko igre jos od 17-este, toliko mi zao omiljenih vojnika. Nego igra li netko for honor multiplayer da podijeli utiske?

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4014 : 21. Veljača, 2017., 14:41 »
Far Cry Primal

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4015 : 23. Veljača, 2017., 18:55 »
Odigrao sam po prvi put Dragon Age Inqusition sa svim DLC-ovima na novom kompjuteru na ultra i mogu reći da sam zadovoljan igrom, Bioware je pokazao da može sasvim solidno kreirati veliki open world sa mnoštvom prekrasnih detalja. Glavna priča oko koje se vrti radnja je solidna kao i uvijek a companioni su interesantni, jedino što mi je žao je to da mislim kako je mogla biti i dulja samo da  se malo više fokusiralo na nju a malo manje na sporedne side questove kojih ima pozamašan broj.  Sa ovim nastavkom Bioware je uspio i rekonektat i neke krucijalne događaje iz prijašnjih igara u ovu igru, a mogu reći kako me uspio i totalno zainteresirat za svijet u kojem se radnja ovog serijala odvija - u prvom dijelu smo se bili upoznali sa Fereldenom, u 2 sa Kirkwallom ,  u ovom trećem i sa Orlaisom i njegovom kulturom a u sljedećem ćemo vidjeti i upoznati bolje Tevinter a moguće i Par vollen.  Svakome tko ju misli odigrat moram napomenut da treba nabaviti i Trespasser DLC jer tek u njemu igra dobiva svoju pravu konkluziju i daje indicije radnje u sljedećem nastavku, a osim toga uz njega dolazi i opcija uključenja moda u igri (triala)  koji scala sve protivnike u igri na level igrača.
« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2017., 18:58 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4016 : 24. Veljača, 2017., 01:30 »
Odigrao sam po prvi put Dragon Age Inqusition sa svim DLC-ovima na novom kompjuteru na ultra i mogu reći da sam zadovoljan igrom, Bioware je pokazao da može sasvim solidno kreirati veliki open world sa mnoštvom prekrasnih detalja. Glavna priča oko koje se vrti radnja je solidna kao i uvijek a companioni su interesantni, jedino što mi je žao je to da mislim kako je mogla biti i dulja samo da  se malo više fokusiralo na nju a malo manje na sporedne side questove kojih ima pozamašan broj.  Sa ovim nastavkom Bioware je uspio i rekonektat i neke krucijalne događaje iz prijašnjih igara u ovu igru, a mogu reći kako me uspio i totalno zainteresirat za svijet u kojem se radnja ovog serijala odvija - u prvom dijelu smo se bili upoznali sa Fereldenom, u 2 sa Kirkwallom ,  u ovom trećem i sa Orlaisom i njegovom kulturom a u sljedećem ćemo vidjeti i upoznati bolje Tevinter a moguće i Par vollen.  Svakome tko ju misli odigrat moram napomenut da treba nabaviti i Trespasser DLC jer tek u njemu igra dobiva svoju pravu konkluziju i daje indicije radnje u sljedećem nastavku, a osim toga uz njega dolazi i opcija uključenja moda u igri (triala)  koji scala sve protivnike u igri na level igrača.

Stvarno vidim da mnogi misle da je dobra igra ali nikako me ne moze uvuci taj svet u sebe, probao sam inquisition i ima sve elemente potrebne za rpg igru ali me jednostavno ne privlaci, hteo sam sto brze proci kroz igru ali nisam onda mogao preci jedan deo igre zbog slabog levelaž
Mozda budem probao prijasnje delove pa ce mi se onda mozda popraviti misljenje i mozda cu tek tada,nakon odigrane prve dve igre, oci odigrati inquisition

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4017 : 24. Veljača, 2017., 07:20 »
A realno RPG je sinonim (barem bi trebao biti) za dugotrajnu igru i barem 50+ h zabave... Ako si išao što prije preći igru onda to nije za tebe. Kad se primiš pravog RPGa to se igra tjednima, čak i mjesecima...

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4018 : 24. Veljača, 2017., 08:17 »
Dark Souls 3 se ovih dana po četvrti put prelazi i   uvijek nešto novo otkrijem. Igra je vrh vrhova :)

Čeka se zadnji DLC :)

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4019 : 24. Veljača, 2017., 08:44 »
A realno RPG je sinonim (barem bi trebao biti) za dugotrajnu igru i barem 50+ h zabave... Ako si išao što prije preći igru onda to nije za tebe. Kad se primiš pravog RPGa to se igra tjednima, čak i mjesecima...

To znam, igrao sam witcher 3 koji me je uvukao u svoj svijet i u igri sam prove ovise od 250 sati, ali me ovo jednostavno ne privlaći,ne znam zasto

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9