HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1149161 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4020 : 24. Veljača, 2017., 13:42 »
War Thunder i Motosport manager, laganica sada, mogao bi za koji dan opet preci quake 1 i 2 sa svim kampanjama

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4021 : 24. Veljača, 2017., 21:12 »
Odigrao sam po prvi put Dragon Age Inqusition sa svim DLC-ovima na novom kompjuteru na ultra i mogu reći da sam zadovoljan igrom, Bioware je pokazao da može sasvim solidno kreirati veliki open world sa mnoštvom prekrasnih detalja. Glavna priča oko koje se vrti radnja je solidna kao i uvijek a companioni su interesantni, jedino što mi je žao je to da mislim kako je mogla biti i dulja samo da  se malo više fokusiralo na nju a malo manje na sporedne side questove kojih ima pozamašan broj.  Sa ovim nastavkom Bioware je uspio i rekonektat i neke krucijalne događaje iz prijašnjih igara u ovu igru, a mogu reći kako me uspio i totalno zainteresirat za svijet u kojem se radnja ovog serijala odvija - u prvom dijelu smo se bili upoznali sa Fereldenom, u 2 sa Kirkwallom ,  u ovom trećem i sa Orlaisom i njegovom kulturom a u sljedećem ćemo vidjeti i upoznati bolje Tevinter a moguće i Par vollen.  Svakome tko ju misli odigrat moram napomenut da treba nabaviti i Trespasser DLC jer tek u njemu igra dobiva svoju pravu konkluziju i daje indicije radnje u sljedećem nastavku, a osim toga uz njega dolazi i opcija uključenja moda u igri (triala)  koji scala sve protivnike u igri na level igrača.

Najzalosnije od svega je da trespasser mozes odigrati jedino po zavrsetku main questa a radi se o najzanimljivijem questu u cijeloj igri...mada je meni Solas bio ocit i malo ranije...
Glavni quest u DA: I zapravo sucka kite i prilicno je nemaqstovit...a onaj coriphius ili kako vec...ma lol bas ono bezvezan negativac...a boss fight prelagan s njim.

Rulale su mi bogovski sore sa zmajevima narocito jer je nekima trebalo i po 20 minuta da padnu.
Mada iako sam zadovoljan nekako mi inkvizicija ispada mozda mrvicu bolja od MEDIOCRE

Morrigan je trebala bit igrivi kompanjon takodjer al sta je tu je...
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4022 : 25. Veljača, 2017., 10:34 »
Stvarno vidim da mnogi misle da je dobra igra ali nikako me ne moze uvuci taj svet u sebe, probao sam inquisition i ima sve elemente potrebne za rpg igru ali me jednostavno ne privlaci, hteo sam sto brze proci kroz igru ali nisam onda mogao preci jedan deo igre zbog slabog levelaž
Mozda budem probao prijasnje delove pa ce mi se onda mozda popraviti misljenje i mozda cu tek tada,nakon odigrane prve dve igre, oci odigrati inquisition

Igra bi ti bila svakako zanimljivija ako odigraš prethodna dva dijela jer ćeš se tako puno bolje upoznati sa svijetom u kojem se ovaj serijal odvija, razlozima radi kojih nastaje inkvizicija u trećem dijelu a i određenim likovima koji se u njemu pojavljuju. Uz to kada odigraš ta dva dijela onda možeš i preko dragon age keepa editirat svoj game world u kojem igraš treći dio što daje samo po sebi dodatnu dozu zanimljivosti. I ja volim Witchera ali on i Dragon Age su dva različita tipa RPG-a, jedan je tipični akcioni RPG u kojem kontroliraš samo jednog karaktera koji je već unaprijed definiran knjigama na temelju kojih je igra napravljena a drugi je više klasični tip RPG-a u kojem osim tvog lika kontroliraš i team tvojih companiona i u kojem imaš puno više slobode što se tiče definiranja karaktera glavnog lika..
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2017., 10:42 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4023 : 28. Veljača, 2017., 18:43 »
Riješio far cry primal (samo glavne misije). Počeo igrat Dragon Age Inquisition Deluxe Edition. Piše da je minimalna konfiguracija quad core, a meni ide glatko na low end PC-u (AMD 2x6000+, 4 GB rama, ATI Radeon HD 5670 1 GB). :clap: Saboteur je na čekanju.

« Zadnja izmjena: 03. Ožujak, 2017., 17:47 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4024 : 03. Ožujak, 2017., 03:45 »
Mass Effect prvi deo , po prvi put igram, full hd + xbox controller pa da vidimo sta se tu krije  :faca:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4025 : 03. Ožujak, 2017., 20:43 »
Samo Overwatch :)


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4026 : 04. Ožujak, 2017., 15:33 »
Zahvaljujuci najavi Shadow of Wara krenuo u novu avanturu u shadow of mordoru, i tek sada vidim koliko je igra kratka ,te ju je moguce kopletirati 100 posto u nekih 15 sati, srecom nemesis sustav omogucuje preuzimanje Warchiefova na svoju stranu te izgradnju svoje vojske sto dodatno produzuje kampanju,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4027 : 05. Ožujak, 2017., 17:51 »
L.A. Noire

Volim ovakav tip igara i filmova, no početak mi nije bio najbolje sjeo, no kako igra ide dalje to mi je sve bolja. Zanimljiv svijet, te dojmljivo istraživanje i promatranje izraza lica. Vožnja je malo drvena, no nakon nekog vremena se čovjek privikne. Polagano istražujem i uživam :thumbs:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4028 : 05. Ožujak, 2017., 18:07 »
Trenutno igram Tomb Raider Legend

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4029 : 07. Ožujak, 2017., 17:58 »
Dragon Age Inquisition Game of the Year. Postavke na low, detalji na off i peglaj, meni igra izgleda sjajno. Neki kažu da je gaming skup sport, ja to onako, rekreativno.  :mrgreen:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4030 : 08. Ožujak, 2017., 12:40 »
Trackmania Turbo na gamepadu.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4031 : 09. Ožujak, 2017., 16:44 »
Battlefield 1 uglavnom sa ekipom.
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4032 : 09. Ožujak, 2017., 18:33 »
Neki dan sam počeo prelaziti Homefront: The Revolution i uhvatila me igra, sviđa mi se taj Far Cry open world stil sa zauzimanjem baza i teritorija, side questovi i lootanje...atmosfera mi se također sviđa tako bliža budućnost (ali ne pretjerana), kaotične lokacije i revolucije.
Grafika ide i izgleda solidno čak i na mojim ne toliko jakim komponentama tako da je to veliki plus, iskreno nisam se previše nadao da će uopće biti igrivo, ali ide super na high i medium postavkama.
Igra ima nešto sitno bugova (koliko sam uspio uhvatit) ali sveukupni dojam je da mi se stvarno dopala i mislim da ću ju s guštom brzo preć, a onda idem na dlc-eve  :approve
Preporučam ljubiteljima fps pucačina na foru zadnjih par Far Cry igara!
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4033 : 12. Ožujak, 2017., 22:39 »
Tomb Raider Underworld

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4034 : 02. Travanj, 2017., 14:44 »
Prelazi se Tomb Raider 2013 ;) ,a i planira se Rise skinuti, jer je isto tako zanimljiv kao i ovaj možda čak i više..
Ali otom potom
Cvetkiic.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9