HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1141981 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4275 : 12. Listopad, 2017., 10:49 »
Da, da.. A pokusat cu se i ja nagovorit da odigram obaj Borderlandss do kraja, pa cemo vidjet ako se uspijemo uskladit, bilo bi lijepo.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4276 : 12. Listopad, 2017., 12:11 »
Upravo zavrsio sa prvim Crysisom. Nakon 10 godina igra jos uvjek izgleda lijepo, vidi se starost, sta je i normalno, al i vidi se da je nekad bila top. Fizika biljaka i svega ostalog, puno vegetacije, voda, teksture, sve to izgleda stvarno lijepo, a to ce te vidjet u nekim screenovima koje cu zalijepit na dnu ovog teksta.

Napucavanje je napravljeno odlicno i prava je steta sto su neprijatelji totalno glupi i beskorisni jer je je igra mogla biti cudo. Malo me razocarao broj oruzja u igri, al zato za svako oruzje imate hrpu dodataka koje mozete stavit ili uklonit po zelji sta je u ono vrijeme, a i danas jako velika stvar.

Gameplay i zabavu u svijetu Crysisa puno produbljuje odlicna ideja sa ovim odjelom koje ima 4 funkcije i stvaro moze bit jako zabavno ubijat glupe Korejance na razlicite nacine.

Prica i nije toliko losa, mozda je malo plitko napisano sve i likovi su jako losi (osim Psychoa i Propheta), al sama prica ima potencijala i u biti je jako zanimljivo to sve napravljeno, ono, kao da gledam neki Hollywoodsi blockbuster sa odlicno napravljenim efektima i jako mastovito dizajniranim neprijateljima. Bas me zanima kako ce se to odvijat u sljedecim naslovima.

Veliki problem u igri su bugovi koji su me izmucili, pogotovo u drugom djelu igre, a takoder i lose performanse kojima je vjerojatno razlog nedovljna podrska za danasnji hardware. Igra bi u najzahtjevnijim scenama drzala lock na 60, a onda bi u uistima pala na 40,50 bez ikakvog razloga bi tako stajalo koji minut i onda natrag na 60. Nadam se da ce sa sljedecim naslovima situacija bit puno bolja.

Igru igram preko Origin Accessa i tamo mi nude sva tri naslova osim Crysis Warhead, kojeg sam upravo kupio i skida se, pa nastavljam serijal.












Evo sta ludaci naprave sa igrom, svaka cast!!
http://youtu.be/rQLIr5vUuOs

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4277 : 12. Listopad, 2017., 12:32 »
Tko bi rekao da je igri 10 godina! :slini: Sviđa mi se grafički vrlo, ne mogu vjerovat da nije ostarila igra.


Evo sta ludaci naprave sa igrom, svaka cast!!
http://youtu.be/rQLIr5vUuOs
:hihi: :hihi: Fora!  :ementaler:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4278 : 12. Listopad, 2017., 13:10 »
Kad je već priča o skoro pa meni omiljenoj igri ikad (koliko god je ljudi pljuju), jel igra tko to na 64 bitnim winsima preko steama?
Ja nažalost nemogu igru pokrenut na 64 bitnoj sedmici, a mogu na 32 sa steam verzijom, a rješenja na netu koje šljaka nisam našao.
Ako itko je imao problem i riješio ako treba i platim mu da mi proda rješenje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4279 : 12. Listopad, 2017., 13:22 »
Ja igram preko Origina na 64bitnom Win 10 i sve radi normalno.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4280 : 12. Listopad, 2017., 13:28 »
Steam verzija je u banani iz nekog razloga, a na Originu imam dvojku i trojku, a jedinicu na steamu.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4281 : 12. Listopad, 2017., 15:42 »


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4283 : 23. Listopad, 2017., 01:33 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4284 : 23. Listopad, 2017., 11:37 »
Baš sam ti htio Witcher 3 preporučit kad sam vidio naslov videa. Upravo sam uzeo Game of the Year izdanje (sve ekspanzije i dlc) po rođendanskoj cijeni od 20$.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4285 : 23. Listopad, 2017., 11:52 »
Haha lijepo.. Ja isto planiram odigrat cijeli serijal kroz koji mijesec. Krenuo sam sa prvim djelom i zastao negdje na pocetku, a u trecem sam proveo nekih 50 sati i onda zastao jer sam isao na brod. Nadam se to sve kompletirat ubrzo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4286 : 23. Listopad, 2017., 12:22 »
Bojim se da će to biti previše staro za Tomu. Ali neka, dobro je da si došao na tu inicijativu.  :clap:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4287 : 23. Listopad, 2017., 13:03 »
Igram 15 sati već Withcera. :hiha:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4288 : 23. Listopad, 2017., 13:36 »
Počeo igrati Darksiders Warmastered Edition

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4289 : 24. Listopad, 2017., 14:25 »
Mercenaries 2: World in Flames
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2017., 17:17 boiler83 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9