HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1141966 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4425 : 17. Siječanj, 2018., 20:06 »
Ubisoft mi je uništio volju sa open-world igrama a nakon Skyrima sam to želio u svakoj igri. Ali gledajući prodaju, ostalim igračima to očito nije dosadno
Jesi igrao Witcher 3,ako nisi to ti je prilika da se ponovno zaljubiš u open world igre  :thumbs:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4426 : 17. Siječanj, 2018., 22:46 »
Ubisoft mi je uništio volju sa open-world igrama a nakon Skyrima sam to želio u svakoj igri. Ali gledajući prodaju, ostalim igračima to očito nije dosadno
Jesi igrao Witcher 3,ako nisi to ti je prilika da se ponovno zaljubiš u open world igre  :thumbs:
Baš ga igram trenutno, već preko 20h sam u igri. Witcher je naravno remek djelo, inače open-world odgovara RPG-ovima (i GTA-u) bez rasprave ali ostali žanrovi ne bi trebali ići dalje od npr. Deus Ex-a ili Hitmana gdje imaš levele (ili dijelove mape) koji su otvoreni ali nisu ogromni. Rockstar, Bethesda i CD Project poprilično ispune mapu životom i aktivnostima ali svi ostali naprave dosadnu igru. Pravi primjer je AC, iako sam fan historijskih settinga i imao bih volju sve te igre preći ali mi se ne počinje jer kao prvi me dočeka uvod (da ne kažem tutorial) koji traje nekoliko sati čiste dosade jer me tretira kao da sam dijete a ne neko ko je igrao AC igre od početka, osim toga tako jednostavna igra ne bi ni trebala imati tutorial; i onda kad nekako prođeš kroz tutorial i igra ti konačno dozvoli da igraš sam onda zapadaš u dosadne side-misije koje te odvlače od, zanimljive, glavne priče. AC bi bio odličan da traje 10h.
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2018., 22:48 Adam Jensen »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4427 : 18. Siječanj, 2018., 00:00 »
Da,razumijem šta hoćeš reći i donekle se slažem s tobom a ono znaš kako se kaže sto ljudi,sto ćudi..
Realno u današnje vrijeme napraviti open world igru nije izazov,pravi problem je popuniti ga sa sadržajem kao što si ti rekao.
btw:javi dojmove kako ti se svidio Witcher kad ga dovršiš.
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2018., 00:02 Armin44 »

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4428 : 18. Siječanj, 2018., 11:58 »
Ubisoft mi je uništio volju sa open-world igrama a nakon Skyrima sam to želio u svakoj igri. Ali gledajući prodaju, ostalim igračima to očito nije dosadno
Jesi igrao Witcher 3,ako nisi to ti je prilika da se ponovno zaljubiš u open world igre  :thumbs:
Baš ga igram trenutno, već preko 20h sam u igri. Witcher je naravno remek djelo, inače open-world odgovara RPG-ovima (i GTA-u) bez rasprave ali ostali žanrovi ne bi trebali ići dalje od npr. Deus Ex-a ili Hitmana gdje imaš levele (ili dijelove mape) koji su otvoreni ali nisu ogromni. Rockstar, Bethesda i CD Project poprilično ispune mapu životom i aktivnostima ali svi ostali naprave dosadnu igru. Pravi primjer je AC, iako sam fan historijskih settinga i imao bih volju sve te igre preći ali mi se ne počinje jer kao prvi me dočeka uvod (da ne kažem tutorial) koji traje nekoliko sati čiste dosade jer me tretira kao da sam dijete a ne neko ko je igrao AC igre od početka, osim toga tako jednostavna igra ne bi ni trebala imati tutorial; i onda kad nekako prođeš kroz tutorial i igra ti konačno dozvoli da igraš sam onda zapadaš u dosadne side-misije koje te odvlače od, zanimljive, glavne priče. AC bi bio odličan da traje 10h.

Odigrao sam vecinu AC igara i potpuno se slažem s tobom igra ima previše side misija koji odvlače od priče, (nisam sam odigro zadnja 3 djela ), po meni jedino dijelovi u kojima je Ezio su dostojni igranja i da se mene pita ostalo bi mogo komotno baciti u smeće barem ovo sto sam odigrao.
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4429 : 18. Siječanj, 2018., 18:03 »

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4430 : 20. Siječanj, 2018., 08:03 »
Kupio sam PUBG, da vidim i ja što je to toliko posebno u toj igri :D


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4431 : 21. Siječanj, 2018., 17:37 »
Euro Truck Simulator 2
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2018., 17:34 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4432 : 21. Siječanj, 2018., 18:06 »
Kingdom Rush


*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4433 : 23. Siječanj, 2018., 09:25 »
Hitman. Više manje sam igru prošao odjednom u komadu :D
Prvi put kad sam je pkrenuo je bilo 2 sata u noc i prosao samo onu prvu tutorial misiju, a kod drugog pokretanja došao do creditsa :D
Sad mi ostala još ona Patient Zero misija i onda ponovo level po level idem.

Predobra igra, level dizajn je stvarno fantastičan.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4434 : 23. Siječanj, 2018., 10:44 »
Rokam prekrasni Assassin's Creed: Origins, jiš uvijek znam upalit FM17, povremeno Middle Earth: Shadow of War i s bartul9 u COOPu ponovni prelazak Dying Light-a.
Igra je u COOP-u čudo i zaista najbolje moguće iskustvo.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4435 : 23. Siječanj, 2018., 16:49 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4436 : 27. Siječanj, 2018., 08:23 »
Sniper Elite V2
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2018., 17:33 boiler83 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4437 : 02. Veljača, 2018., 22:06 »
Dead Space



Dugozaboravljeni serijal vadim iz naftalina!



Eh, nikad nije kasno ispraviti gaming nepravdu. Neka ne brinu neki, doći će i Witcher na red da ga se završi. Imam cijeli Dead Space serijal na Originu. Jedinicu sam došao do pola igre i onda sam usljed rušenja sistema ostao bez sejvova. Tamo 2012. sam mislio se vratiti igri, no nešto me omelo. Evo me sada; deset godina nakon izlaska igre i dojmovi su snažno podjeljeni. Neke stvari su mi perfektne; tipa kako se igra grafički drži. Tada 2008. tek nekolicina igara su izgledale tolko dobro, ta bi i danas se za njih moglo reći, da su dobro ostarile. Počeo sam igrat s kontrolerom i tu je najveći problem. To je neigrivo govno na kontroler. Svaka čast na podrški, ali ne hvala. Igra na tipkovnici i mišu dela odlično. Znam da je to Isaacovo odjelo teško i da je zato kontrola Isaaca teška i nezgrapna, ali ovo je baš borba. I tu je igra baš ostarila. Vjerujem kako su sljedeće dve igre puno bolje po tom pitanju. No evo me u igri već dva sata u komadu. Tolko nisam bio u ovakvom tipu igara ne sjećam se od kada. Taman mi je sve da me drži. A toplo se nadam da ću igru i završtiti bez prevelikog odgađanja i suzdržavanja. Evo i par screensa da se vidi kako igra još uvijek lijepo izgleda...








*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4438 : 02. Veljača, 2018., 22:17 »
Igretina, trebao bih drugi dio zaigrat ali nikad da dođe na red

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4439 : 02. Veljača, 2018., 23:46 »

Klikom na sliku otvara se YT video.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9