HCL.HR

Star Wars The Old Republic

  • 157 Odgovora
  • 35682 Hitova
*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #105 : 20. Lipanj, 2012., 11:09 »
Ajde barem tu netko sjedne na provokaciju, inaće bi forum mrtav bio.
No nemojte me krivo shvatiti, SWTOR je ipak...loš ;)
 
Odigrao sam 20-ak MMO-ova, što p2p, f2p, b2p i bilo je lošijih, bože - bilo je tu sranja.
Ali nijedan nije bio toliko skup i pretenciozan, a ponudio tako malo.
Ako skinem đabe verziju azijskog dreka i igram ga 2 tjedna, ne osječam se prevareno.
Ovo...ne znam...mislim da nije bilo 11 minuta, bilo je 20, ali i previše je bilo.

A možda je problem što sam vidio sve i igrao sve i star sam i mlade ženske me više ne gledaju i sve...

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #106 : 20. Lipanj, 2012., 13:45 »
Istina da sam fan Vanilla - WOTLK WoW-a, za kojeg smatram da je umro kada je Cataclysm izasao, (koji nisam vidio, probao ni kupio) ne zanima me Pandaria, niti hyped GW2, kao ni bilo koja druga igra koja je izgledom i izvedbom slična igrama sa bliskog istoka

Evo, dovoljno ovo procitati da razumna osoba ignorira bilo koje njegovo misljenje koje bude pisao ubuduce.

1.Smatra da je WoW umro kad je Cataclysm izasao, kojeg nije vidio probao ni kupio, dakle razvija misljenje bez vlastitog iskustva sa proizvodom, vjerovatno isto tako misli i o pandari-i jer je citao negdje da tu ima panda i on je prekul za tako nesto igrati, neovisno hoce li ta ekspanzija biti kvalitetna (sto nitko od nas zasad logicno ni nezna)

2. GW2 je hyped i azijski mmo, opet niti malo veze sa mozgom ili istinom, GW2 prakticki nema apsolutno nikakve veze sa azijskim grinderima ni po izvedbi ni po character designu

Ukratko, probao sam sve od navedenog, za razliku od tebe i sorry ali jedini mi je zakljucak da si ili dijete / mlađi tinejđer ili odrasla osoba sa takvim umnim sposobnostima. Jednostavno mi idu na "k" ovakvi likovi koji nemaju veze s vezom ali se njihovo misljenje mora cuti. Loghain je npr poprilican SWTOR fanboy ali opet u njegovim postovima se vidi da je razumna osoba, dok kod tebe nazalost ne.
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2012., 13:47 josipva »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #107 : 20. Lipanj, 2012., 16:34 »
Istina da sam fan Vanilla - WOTLK WoW-a, za kojeg smatram da je umro kada je Cataclysm izasao, (koji nisam vidio, probao ni kupio) ne zanima me Pandaria, niti hyped GW2, kao ni bilo koja druga igra koja je izgledom i izvedbom slična igrama sa bliskog istoka

Evo, dovoljno ovo procitati da razumna osoba ignorira bilo koje njegovo misljenje koje bude pisao ubuduce.

1.Smatra da je WoW umro kad je Cataclysm izasao, kojeg nije vidio probao ni kupio, dakle razvija misljenje bez vlastitog iskustva sa proizvodom, vjerovatno isto tako misli i o pandari-i jer je citao negdje da tu ima panda i on je prekul za tako nesto igrati, neovisno hoce li ta ekspanzija biti kvalitetna (sto nitko od nas zasad logicno ni nezna)

2. GW2 je hyped i azijski mmo, opet niti malo veze sa mozgom ili istinom, GW2 prakticki nema apsolutno nikakve veze sa azijskim grinderima ni po izvedbi ni po character designu

Ukratko, probao sam sve od navedenog, za razliku od tebe i sorry ali jedini mi je zakljucak da si ili dijete / mlađi tinejđer ili odrasla osoba sa takvim umnim sposobnostima. Jednostavno mi idu na "k" ovakvi likovi koji nemaju veze s vezom ali se njihovo misljenje mora cuti. Loghain je npr poprilican SWTOR fanboy ali opet u njegovim postovima se vidi da je razumna osoba, dok kod tebe nazalost ne.

O cemu ti pricas molim te?

a)Bilo je dovoljno vidjeti prezentacije kataklizma i sasvim razumno zakljuciti da WoW nije vise sto je bio, više od toga nisam vidio, ali to nije bilo ni potrebno - glavna prica u WOTLK je bila završena, igrati isti pvp content po 4. put apsolutno nema smisla, a raidovi su toliko dumbed down i nerfa ih se svaki patch da je to žalosno. Pandaria je napravljena da održe svoj glavni player base koji se nalazi u kini i ostalim dijelovima Azije, uopće me ne zanima isprana kineska/japanska mitologija i anime dizajn, zapravo riga mi se od toga.

b) ovo uopce ne moram ni objašnjavati, svatko sa pola mozga može vidjeti na šta ovo liči, one asure da ne spominjem:

Guild Wars 2: Guardian

western stil korišten za enviroment predivan, character dizajn ocajan i brzo će zastariti kao i GW1 koji ne liči na ništa.

Ne znači nužno da je gameplay loš ako je dizajn loš. Naprotiv, gameplay GW2 je odličan, ima par malih inovacija, ali dovoljno da privuće dječurliju.
GW2 je WoW generacije 2000. a mmo igrači koji su odrasli na EQ i/ili WoW-u će ga igrati par mjeseci, zasitit se kao i svega drugog što je izašlo poslije, iz razloga zato što stupanj imerzije koju su te dvije igre nama generacijama 80/90 pridonjele je nemoguće rekreirati. WoW je bio vrhunac u naše doba i nije bez veze nazivan najboljom igrom ikada napravljenom.

Ono što se odnosi na dizajn je sasvim subjektivno mišljenje i kao takovo ga nemoraš prihvatiti, ali ne moraš biti nepristojan.
 Poštujem tvoje razmišljanje, ali malo razmisli što radiš sa svojim novcem i na što gubiš vrijeme.
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2012., 16:39 Shazaam »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #108 : 21. Lipanj, 2012., 06:55 »
ma odustalo je od igre jako puno ljudi znam frendove koji su igrali par mjeseci i igra im dopizdila :S po meni igra je solidna,ali ovo sto logain hvali igru i uzvisava sasvim nepotrebno jer igra po meni nije vrijedna tih para ni pretplate!! moje osobno misljenje! igrao sam i ja jedno vrijeme al nista od toga.

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #109 : 21. Lipanj, 2012., 08:30 »
Evo još jedne noobine koja misli da je SWTOR imao priliku  koju je propustio.

Ajmo malo žešće, pokoja prosta riječ, uvreda ili objeda, slabo je ovo.
Trudim se, pomognite mi!
Ementaler, možda pokoja opomena da se skrene pažnja ostalog dijela foruma na prostakluk ovdje?
« Zadnja izmjena: 21. Lipanj, 2012., 08:32 Nikola1975 »

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #110 : 22. Lipanj, 2012., 07:18 »
eh nikola ti si isto troll svako ima svoje misljenje i moze govorit sta zeli! kad bi svakoga kotrolirali za neku sitnu prostu rijec onda bi po meni svatko morao dobiti ban!!!

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #111 : 29. Lipanj, 2012., 11:29 »
edit.
ma nema veze, loš dan i umoran sam bio.

« Zadnja izmjena: 30. Lipanj, 2012., 11:38 Nikola1975 »

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #112 : 30. Lipanj, 2012., 11:40 »
Loghain,

ajde ukratko sumiraj što su donijele ove zadnje promjene i kakvav je "state of the game" atm.

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #113 : 01. Srpanj, 2012., 02:08 »
Loghain,

ajde ukratko sumiraj što su donijele ove zadnje promjene i kakvav je "state of the game" atm.


Bok Nikola baš lijepo da si se vratio na forum .

Evo ovakvo ti je trenutno stanje stvari :

Stanje na serverima u igri se dosta popravilo nakon što je Bioware dao besplatne character transfer sa low pop servera na high tako da su serveri sada dupkom puni i stvarno igra ima osjećaj MMO-a .
Naime BW je napravio pogrešku kada je na launchu otvorio previše servera samo zato što su neki igrači whinali kako im se neda čekat sat vremena da uđu u igru jer naravno da nakon launchu populacija igrača u skoro svakom novom MMO-u opadne a oni koji su kupili igru samo da razgledaju što ona ima i kratkotrajnu zabavu odustanu od nje.

- PVE je konačno postao zabavan sa Denova rajdom posebno u hard mode verziji koji je dosta mechanic heavy u usporedbi sa faceroll  rajdovima kakvi su bili na početku tako da se može očekivati da će sa svakim novim rajdom content biti sve kompliciraniji,  složeniji i zabavniji.
Evo ja rajdam u jednom internacionalnom guildu u kojem sam praktički od početka ubili  smo skoro sve u HM Denovi ali nam je zadnji boss još uvijek problematičan i nismo ga još uvijek uspjeli savladati nakon nekoliko već pokušaja a u 8 man ako ti pogine jedan member je wipe tako da svi moraju biti živi do samog kraja fighta.

- PVP je kao i u svakom drugom MMO u banani po meni jer se snaga i odnosi između klasa mijenjaju svako malo tako da neko vrijeme tvoja klasa može biti bolja a onda opet biti naglo nerfana a primat preuzeti neka druga .
TOR PVP nije balansiran oko 1 vs 1 borbi nego za dobar PVP je potrebna suradnja igrača i dobar teamwork.
Bioware još uvijek nije napravio ništa sa world PVP-om od kada je povukao Illum PVP iz igre .
Najbolje od svega za PVP igrače atm je što TOR ima sada ranked warzones ,  pa tko voli PVP može uživati u tome.

- Igra sada ima dungeon finder što je odlična stvar za sve one kojima se neda spammat chat u potrazi za grupom nego mogu nabrzinu pronaći grupu pomoću findera za bilo questove na planetima ,    dungeone ili pak story mode rajdove.

- Customizacija charactera se dosta popravila sa pojavom augmented geara,  tako da se sada može modat  skoro bilo koji komad armora u TOR-u što igračima daje veću slobodu izbora u tome kako će njihov character izgledati. 

- Igra je nažalost trenutno lobby game jer se većina igrača nalazi na fleetama što je TOR verzija Dalarana gdje igrači čekaju da im neka akcija započne bilo  rajd,  dungeon ili warzone popup,  tako da sam mišljenja da BW mora nešto napraviti kako bi dao razlog igračima da izađu u open world i na planete a ne da se smucaju po fleeti dok im nešto što čekaju ne započne.

- Crafting u igri se jako popravio i puno više profesija je konkurentno i potrebno igračima u endgame contentu.

Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #114 : 01. Srpanj, 2012., 17:01 »
Ahhhh posto mi je ovo prvi mmo i neznam za bolje meni je tor odlican  :thumbs: Cini mi se da se bw malo probudio i krenio raditi stvari na bolje ..

Inace ako tko igra na Tomb-u neka se javi acco rep.side   ;)

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #115 : 01. Srpanj, 2012., 18:03 »
Ahhhh posto mi je ovo prvi mmo i neznam za bolje meni je tor odlican  :thumbs: Cini mi se da se bw malo probudio i krenio raditi stvari na bolje ..

Inace ako tko igra na Tomb-u neka se javi acco rep.side   ;)


Igra je okay ali bi svakako mogla biti i bolja ali kao i svaki MMO se tokom vremena usavršava i naravno da je puno lakše igračima preć content nego što je to devovima napraviti novi .

Ja sam isto na TOFN ali igram na strani empire sorcerer Alison.

Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #116 : 27. Srpanj, 2012., 08:08 »
Jedan od omiljenih charactera u Kotoru dolazi u igru konačno kao companion

SWTOR Official Cinematic Trailer - HK-51 Revealed
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #117 : 02. Kolovoz, 2012., 02:14 »
Jedan od omiljenih charactera u Kotoru dolazi u igru konačno kao companion

SWTOR Official Cinematic Trailer - HK-51 Revealed

Hello meatbags!

 :thumbs:

Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #118 : 05. Kolovoz, 2012., 11:43 »
I tako je TOR postao FTP.

Izgleda da EA polako upropaštava Bioware a to se vidi po tome da su njihove najnovije igre DA2 ,  ME3 i sada TOR primjetno slabije kvalitete nego prethodnici.

Odlazak igre u FTP vode je samo dokaz gramzivosti EA  jer  je TOR  prije nego što je igra otišla u FTP bio drugi najači MMO  prema broju subova odmah iza WoW-a ali to nije bilo dovoljno  dobro za EA kojem je uglavnom stalo da ugrabi lovu što brže  a ne kako da supporta njihove igre nakon što one izađu ,  tako da je EA na prvi znak krize  kada su subovi počeli opadat  koju kad tad imaju svi PTP MMO-i umjesto da je pogurnuo igru prema naprijed i uložio malo više u nju  otpustio devse i promijenio način poslovanja na FTP.

A do ovoga svega je došlo ponajviše iz razloga što je igra bila preuranjeno izdana kako bi se plasirala za Božićni release,  jer kada je izašla nije bila dovoljno ispolirana i manjkala je neke elemente koji se smatraju kao standard za sve novije MMO igre ( dungeon finder,  achievement system,  dual spec )

Trenutna situacija nije nimalo dobra ,  ne pamtim kada smo zadnje dobili novi content a devovi uopće ne komuniciraju sa communitijem.


Ovaj model koji će biti sada je isti kao i  onaj kojega ima LOTRO , igra će zadržati mogućnost subscripcije ali će uz to imati i mogućnost FTP opcije za sve koji to žele sa time da će priča i levelanje od 1-50 biti potpuno besplatno ,  sa ograničenim brojem warzona i flashpointa za free igrače .
Rajdovi će biti mogući jedino za igrače sa subscripcijom.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: SWTOR generalno
« Odgovori #119 : 05. Kolovoz, 2012., 16:02 »
onda bolje da ne ide u f2p :) jer to je fail lotro time nije nista dobio :) ispocetka ljudi  lvl-ovali kasnije broj opadao i sad je opet na starome u lotro premalo igraca :S!!! jedini MMO koji je dobro presao kao F2P je Aion i star trek online ono se moze nazvati f2p modelom!! aion je morao dodavat jos 3 servera jer su svi puni!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9