HCL.HR

SWTOR sličan ME2??

  • 6 Odgovora
  • 3192 Hitova
*

Laxx

  • *
  • 49
SWTOR sličan ME2??
« : 12. Travanj, 2010., 17:10 »
evo baš ovih dana prešao ME2 dva puta i nešto mi palo ma pamet...

SWTOR če bit sličan Mass Effect 2??
kaj mi je palo na pamet.

Ovi iz Bioware-a kažu da će Swtor bit "story driven game"....  ME2 je potpuno "s.d.g."
kažu svaki Npc će pričat.... ME2 svi pričaju
kažu moći češ biti nešto kao "Dobar Sith" ili "Loš Jedi"... ME2 ima isto to... nešto tipa karma.... viđeno još davno u Falloutu... na hrpu načina možeš doč do kraja igrice...
kažu ne žele da ekipa questa samo da bi došla do max levela.... u ME2 iskreno ni ne znam na kojem su mi level likovi
kažu imat ćeš više npc partnera ali samo jedan može s tobom.... ME 2 isto....
....itd....

uglavnom :)

meni iskreno ovo jako paše... ME2 mi je stvarno dobro odrađen.... ako če levelanje bit zabavno ko ME2, onda zakon.... samo fali još taj MMO dio s istancama i grupiranjem....
ali kaj če onda bit još čemo vidjet.... samo da to ne bude to... završiš priču s jednim likom pa se prebacuješ na novog... valjda bude konkretan End Game...

"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: SWTOR sličan ME2??
« Odgovori #1 : 19. Travanj, 2010., 01:37 »
Sve to oke,ali ako bude RPG elemenat uradjen kao u ME2 onda ce igra fejlati jer RPG elemenata ima minimalno u ME2 ono wtf ni inventori nemam,ja u MMO hocu brdo itema da se mislim 30min koji staviti sta gdje i koji ce mi najvise staste boostati u odredenim situacijama.Necu neko casual smece gdje sve igra radi za mene.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: SWTOR sličan ME2??
« Odgovori #2 : 19. Travanj, 2010., 10:27 »
Sve to oke,ali ako bude RPG elemenat uradjen kao u ME2 onda ce igra fejlati jer RPG elemenata ima minimalno u ME2 ono wtf ni inventori nemam,ja u MMO hocu brdo itema da se mislim 30min koji staviti sta gdje i koji ce mi najvise staste boostati u odredenim situacijama.Necu neko casual smece gdje sve igra radi za mene.

da... definitivno... treba puno više RPG elemenata... al i dobro ME2 je ipak puno više FPS nego RPG
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

Odg: SWTOR sličan ME2??
« Odgovori #3 : 21. Travanj, 2010., 21:58 »
Fora usporedba. Oni elementi spike između likova , NPC vs. igrač su u principu donekle na isti princip odrađene i u SWTORu. Vidi se na Flashpointu u Gameplayu. To mi se sviđa totalno, dodaje duplu dozu važnosti kroz dobiveni zadatak.
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: SWTOR sličan ME2??
« Odgovori #4 : 11. Svibanj, 2010., 15:18 »
Interesantno glediste.
Vjerojtno ce biti nekih utjecaja ME2 na ToR, to je normalno posto isti tim radi(o) obje igre. Prica je nesto potpuno novo kada je MMORPG u pitanju i bas me zanima kako ce to izvest. Jer ono, ako se pretjera sa story dijelom, igra gubi onda svoju MMO komponentu i to ce zasigurno onda razocarat mnoge. Kada prvi puta nesto radis, dosta je tesko izvesti stvari da djeluju izbalansirano. S druge strane, ako dobro naprave obje komponente igre i ako ce se ToR moci igrati kao online RPG i MMORPG biti ce to onda pun pogodak. Neces morat visiti na serveru od 0-24 kako bi imao mac koji radi +2 vise fire damage od ostatka ekipe, a opet, ako igrac bude htio, moci ce valjda obavljati hrpetinu sporednih questova koji ce nositi velike nagrade kada se recimo udruzi nekoliko igraca u borbi protiv nekakvog rancora. Sve u svemu, bit cemo puno pametniji kada krene beta. Neka mi posalju pozivnicu i ja uzimam godisnji^^ :hug
The greatest teacher, failure is.

Odg: SWTOR sličan ME2??
« Odgovori #5 : 20. Lipanj, 2010., 17:25 »
Sve to oke,ali ako bude RPG elemenat uradjen kao u ME2 onda ce igra fejlati jer RPG elemenata ima minimalno u ME2 ono wtf ni inventori nemam,ja u MMO hocu brdo itema da se mislim 30min koji staviti sta gdje i koji ce mi najvise staste boostati u odredenim situacijama.Necu neko casual smece gdje sve igra radi za mene.

da... definitivno... treba puno više RPG elemenata... al i dobro ME2 je ipak puno više FPS nego RPG

TPS, ne FPS.

FPS=first person shooter
TPS=third person shooter

Velika razlika.

Odg: SWTOR sličan ME2??
« Odgovori #6 : 09. Srpanj, 2010., 16:08 »
erm ok možda sam to samo ja al kaj nisu sve bioware-ove igre takve Oo jedino kaj vidim slično sa ME2 mislim kaj nema u drugim igrama kao DA:O je smuggler klasa koja ima cover system

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9