HCL.HR

The Red Solstice

  • 5 Odgovora
  • 2353 Hitova
*

Halo2

  • **
  • 169
The Red Solstice
« : 22. Svibanj, 2012., 01:03 »
Neznam jel neko cuo za ovi igru, uglavnom jos je u Alpha fazi, no sto je najbolje tim Ironward koji pravi igru je iz Hrvatske... Zanr: Strateski kooperativni šuter, radnja u buducnosti.... Uglavnom procitajte sami  :ementaler: http://theredsolstice.com/index.php

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Red Solstice
« Odgovori #1 : 01. Studeni, 2012., 12:54 »
Igra je prijavljena i na Greenlight pa možete pomoći sa jednim likom.

Ne izgleda mi loše jedino mi se čini malo presporom za razliku od Alien Swarm recimo.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: The Red Solstice
« Odgovori #3 : 23. Ožujak, 2014., 12:42 »
Isprobao sam igru na Info Rebootu, nije me se pretjerano dojmila iskreno, ali bila je u nekoj alpha verziji pa još ima vremena da se stvari poprave (primarno na području malo nespretnih kontrola)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Red Solstice
« Odgovori #4 : 20. Travanj, 2014., 18:04 »
Uspješno završen Kickstarter hrvatske igre The Red Solstice

Baš mi je drago da su uspjeli. Koncept mi se čini dovoljno zanimljivim da coop bude zabavan i izazovan, jedino ne znam čemu sp kampanja. Bolje da su višak novaca iskoristili za dodatno poliranje.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
The Red Solstice giveaway (6 kopija igre)
« Odgovori #5 : 09. Srpanj, 2015., 22:33 »
Red Solstice je friško izdana igra iz Ironwardove radionice kojeg čini domaća ekipa developera. Vodeći se po staroj "Ko će kome nego svoj svome", u suradnji s istima dijelimo 3x duo pack Steam keyeve (s obzirom da se radi o RPG/RTS igri s mogućnošću co-op igre do čak 8 igrača!) - jedan primjerak igre za vas, a drugu kopiju pošaljete kroz Steam inventory frendu ili frendici.

Sve što trebate je joinati se na NuttyGamer Steam grupu i skomentirati na ovaj announcement. Keyevi stižu u petak 10.7. na večer kako vam nebi bilo dosadno za vikend :)
« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2015., 07:17 Hrv4tin4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9