HCL.HR

The Secret World

  • 21 Odgovora
  • 5705 Hitova
*

Narco

  • *
  • 49
The Secret World
« : 23. Siječanj, 2011., 19:15 »
Kada bi se kvaliteta igara procjenjivala prema broju godina koliko traje izrada Secret World bi definitivno bio na tronu jer od 2002. godine, kada je izrada započela, pa do danas, 7 godina kasnije nije se puno napravilo. Godinama je igra bila u “možda ćemo je raditi, a možda i ne” statusu, a sada je konačno Funcom potvrdio da se svom silom bacaju na izradu igre.
Ono što je zanimljivo kod Secret Worlda je njegov žanr. Isprva se trebalo raditi o RPG-u pa o MMO-u, pa o akciji. Na kraju (tj. trenutno) je ispalo da će igra biti nešto između ta tri žanra. Definitivno će se raditi o MMO igri sa elementima RPG-a, ali biti će puno, puno akcije. Na prvi pogled priča je smještena u tipično sci-fi okruženje u kojem buildamo svog lika do iznemoglosti i vodimo ga kroz nivoe kao i u svakom drugom RPG-u. Funcom se kune da nivoa neće biti te da će ishod većine bitaka ovisiti o vještini igrača što bi definitivno igru činilo zabavnijom od standardnih RPG-ova u kojima leveling igra ključnu ulogu.
Premda je iz prvih trailera to teško zaključiti radnja će se odvijati u modernim gradovima poput New Yorka i Londona gdje žive naši naoko normalni junaci. No, uobičajene životne situacije se za tren zakompliciraju kada ih napadnu razna čudovišta. Tada se skidaju rukavice i likovi pokazuju sve svoje borilačko umijeće.
Datum izlaska još nije točno određen, no igru očekujemo krajem godine.
http://www.youtube.com/watch?v=lsLXQEeLiI0&feature=player_embedded
http://www.darkdaysarecoming.com/
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2011., 19:16 Narco »

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: The Secret World
« Odgovori #1 : 23. Siječanj, 2011., 20:51 »
Pa bolje da su napravili avanturu nekakvu s RPG elementima. Da su kopirali Fahrenheit stil igre. Ono. Moćna ženska, rastura bad ass monstere, nekakva sjebana tragična priča u kojoj ona spavaša svet.  :hiha:
Da, od :50 monster koji se pojavi je predobro urađen. ;(

Odg: The Secret World
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2011., 21:19 »
Mislim da nece od ove igre biti nista, mislim od popularnosti i tako!

*

Narco

  • *
  • 49
Odg: The Secret World
« Odgovori #3 : 23. Siječanj, 2011., 21:38 »
pa ako bude onako kako su rekli,mozd i bude nesto

Odg: The Secret World
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2011., 21:51 »
Vidjet cemo :D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Secret World
« Odgovori #5 : 21. Studeni, 2011., 19:10 »
Igra je dobila novi trailer koji se fokusira na Templare (originalno, nema šta):

The Secret World - Templars Teaser
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Secret World
« Odgovori #6 : 27. Ožujak, 2012., 18:55 »
The Secret World - Developer Diary Freeform Progression

The Secret World nije vaš tipični MMO

Sviđa mi se ovo freeform napredovanje. Neznam jel piše negdje, o kojem se platnom modelu radi?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Don

  • *
  • 147
Odg: The Secret World
« Odgovori #7 : 27. Ožujak, 2012., 19:10 »
Ako se ne varam postoji mjesečna pretplata i Cash Shop unutar igre ako misliš na to.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Secret World
« Odgovori #8 : 27. Ožujak, 2012., 19:24 »
Zanimalo me hoće li biti F2P ili će imati klasičnu mjesečnu pretplatu.  :mrgreen:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Secret World
« Odgovori #9 : 03. Svibanj, 2012., 17:50 »
Zanimalo me hoće li biti F2P ili će imati klasičnu mjesečnu pretplatu.  :mrgreen:

Cisto sumnjam da ce biti F2P, ipak EA je izdavac.

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: The Secret World
« Odgovori #10 : 03. Svibanj, 2012., 18:10 »
Da  bolje rečeno nema teorije za f2p,prije če sve obustavit nego dat nešto đabe.

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: The Secret World
« Odgovori #11 : 15. Lipanj, 2012., 12:01 »
Free beta keys:

ovdje



*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Secret World
« Odgovori #12 : 19. Srpanj, 2012., 07:40 »
Da malo dignem topic - igra tko?

Čitao sam dosta dobre stvari o igri, pa je uspjela zainteresirat i mene koji nisam baš MMO igrač. Olakotna okolnost je i što sam dobio key za igru pa ću ovih dana igrati pomalo. Ima još netko da igra?

Odg: The Secret World
« Odgovori #13 : 19. Srpanj, 2012., 08:12 »
Probao bih da ce biti F2P igra, ovako cu morati cekati koji mjesec da pređu na F2P kada vide da P2P vise ne radi

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Secret World
« Odgovori #14 : 24. Srpanj, 2012., 10:55 »
Zaigrao tko u međuvremenu? Užasna mi je osnovna kontrolna shema... treba držati desni klik za mouselook, a tipke "A" i "D" nisu za strafeanje nego za okretanje... jako zbunjujuće uglavnom.

Ako još nekoga ovo muči, probajte ovo:
http://forums.thesecretworld.com/showthread.php?t=39891

Skripta koja dodaje mogućnost da se upali i ugasi mouselook desnim klikom, umjesto da cijelo vrijeme treba držati tipku. I osim toga, bi vam možda bilo zgodno promijeniti tipe za strafeanje desno i lijevo s Q i E na A i D.

Btw, teselacija poda u Londonu uz GTX670 izlgeda za prste polizat.  :ementaler: vSkidam sada novi Nvidijin beta driver koji će omogućiti da se upali u igri i ona nova Nvidijina tehnika anti-aliasinga, TXAA.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9