HCL.HR

The Showdown Effect - pucačina od kreatora Magicke

  • 4 Odgovora
  • 2092 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
The Showdown Effect - pucačina od kreatora Magicke
« : 07. Ožujak, 2013., 11:29 »


Iz Arrowhead Studiosa (kreatori Magicke) stigla je nova igra. Zove se The Showdown Effect, košta svega 10€ na Steamu (obična verzija) i radi se o 2D pucačini s 3D grafikom koja čak cilja i na eSports scenu. A čim ima takve aspiracije za očekivati je da kreatori znaju ponešto o stvarima poput balansa oružja i dizajniranju igre na način da skill dolazi do izražaja.

Ja pokrenuo jednom jučer navečer, proučio malo kontrole, odigrao jedan meč... i uglavnom - dosta brzo, fluidno i zabavno. Lako se uhodat u kontrole i gameplay općenito, iako ima tu dosta stvari za savladati (razna privremena oružja za pokupiti, wall jumpovi, slideovi itd.). I da - igra je puna filmskih one-linera, što rula. Evo trailera:

http://youtu.be/eNg-oVmn--w

Igra tko?
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2013., 11:47 Ementaler »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: The Showdown Effect - pucačina od kreatora Magicke
« Odgovori #1 : 07. Ožujak, 2013., 14:28 »
Jucer mi je bas to zapelo za oko i pomislio kupiti... Kakvi su serveri, ima li ljudi? Kontrole, framerate i to? Isplati li se dati 10 eura (nije da sam skrt ali vec sam puno na gluposti potrosio) i mislis li da ce igra OPSTATI u "upotrebi" dosta dugo i da nakon godinu dana ne bude bilo servera?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Showdown Effect - pucačina od kreatora Magicke
« Odgovori #2 : 07. Ožujak, 2013., 15:33 »
Nisam dovoljno igrao da bi imao neke pametnije zaključke, ali na prvu - kontrole su okej, framerate isto, server sam odmah našao i spojio se bez problema... ali doduše, igra mi je konstantno crashala prvi put kad sam ju htio pokrenut (oko 15 sati jučer), da bi isti dan navečer radila bez problema. I čujem da još nekima crasha nakon nekog vremena bez nekog osobitog razloga. Pa bi rekao da će trebati još par patcheva da se sve to malo izoptimizira.

Ako si nesiguran, pričekaj možda još malo da vidimo kako će Arrowhead posluživati patcheve i kako će se multiplayer scena oko igre razvijati... za sada djeluje kao da bi nešto čak i moglo biti od toga.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: The Showdown Effect - pucačina od kreatora Magicke
« Odgovori #3 : 08. Ožujak, 2013., 13:58 »
Hvala, cini se ovako igra dobra, kao nesto novo. Pricekat cu jos malo pa cemo vidjet. :thumbs:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: The Showdown Effect - pucačina od kreatora Magicke
« Odgovori #4 : 02. Rujan, 2013., 12:50 »
Bump, posto je vec bila u 2 humble bundlea, igra li netko? ja sam uzeo ovaj arrowhead/paradox bundle i mogu reci da je igra dosta zadovoljavajuca. Nije bas vrijedna 10 eura, ali je za jedan multiplayer platformer u redu, ipak je prvi od svoje vrste (a da nije smash bros). Igra je ipak malo preteska, jer se likovi prebrzo micu a moras kliknuti tocno na njih, ne iza niti ispred. Jedino throwable nozevi to ne moraju raditi, pa zato igram s njima, i jako su imbalanceani. Uglavnom u redu, ali ne vrijedi isto kao i jedna terraria i to.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9