HCL.HR

The Sims 4

  • 31 Odgovora
  • 19402 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
The Sims 4
« : 06. Svibanj, 2013., 18:34 »
                     

Nova iteracija najpoznatije simulacije života najavljena je za 2014. godinu. Potvrđene platforme su PC i Mac.
Više informacija bi trebalo biti otkriveno još danas na službenom EA blogu.

[HCL Vijest]  [The Verge]
« Zadnja izmjena: 07. Svibanj, 2013., 12:23 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: The Sims 4
« Odgovori #1 : 06. Svibanj, 2013., 19:04 »
Igrao sam sve Simse jedva čekam

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Sims 4
« Odgovori #2 : 06. Svibanj, 2013., 19:30 »
Nadam se da je na novom (Glass) engineu. Stari je s ekspanzijama već počeo pucati po šavovima.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Sims 4
« Odgovori #3 : 06. Svibanj, 2013., 19:33 »
Trebao bi jednom isprobati taj roleplay.
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Sims 4
« Odgovori #4 : 06. Svibanj, 2013., 19:45 »
Igrao sam 2. i 3. i moram reci da je poprilicno dobra igra. Mozda jedna od najboljih simulicaja :clap: 2014. ce doci veoma brzo, a ja bih volio vidjeti sto vise noviteta. Medjutim sto se ove igre i serijala tice ja ga mrzim zbog expanzija. Ja nezz skuplje su expanzije nego sama igra. Nadam se da cemo dobit cijli proizvod. A ne da opet sada prave The Sims 4 Pets i ostala sranja. Kao najzanimljivija stvar mi je bila to da ja mogu izgradit svoju kucu/gradjevinu. Nadam se da ce dodati sto vise elemenata sto se same izgradnje tice. Ali mislim da je  problem sto uzasno brzo dosadi. Mozda nakon svega 20-ak h igre. Ako nesto ne promjene sto se expanzija tice, od mene nece dobit ni centa!
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Sims 4
« Odgovori #5 : 07. Svibanj, 2013., 15:04 »
Drago mi je da sam bio u krivu u vezi always online DRM-a.
Volio bih ovaj put uz klasične kontrole vidjeti i nekakav FPS način kretanja i interakcije, to mi je uvijek falilo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: The Sims 4
« Odgovori #6 : 07. Svibanj, 2013., 15:46 »
@Werewolf jel tebi mozda palo na pamet da nisu izbacivali ekspanzije zbog toga sto su "NESTO ZABORAVILI STAVIT OMG TREBA NAM TO"?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: The Sims 4
« Odgovori #7 : 07. Svibanj, 2013., 16:54 »
Pa da znam. Ali realno likovi mlate opasnu lovu samo na te expanzije. Meni smeta to što dodaju 15-tak novih stvari, a cijenu podignu. Sve se nekako usmjeruje ka tim expanzijama. Npr. sada imamo Sims 3 i još mnogo, mnogo expanzija. Inače to ja ne volim zato što doslovno mrzim DLC-ove/expanzije, još se sjećam starih dobrih vremena kada smo dobijali cijelu igru. A ne ovako salo mlate pare sa tim sranjima.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: The Sims 4
« Odgovori #8 : 07. Svibanj, 2013., 16:56 »
:fpalm:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: The Sims 4
« Odgovori #9 : 07. Svibanj, 2013., 17:43 »
phsxx, molim te, prestani. covjek je izrazio svoje misljenje i argumentirao, a ti ga napadas.
znaci, imamo sims 3. dode igra i ti platis za igru i igras. no, kako EA zna bit dubre od kompanije, oni ce radit random ekspanzije da dobe jos para (sto je stvarno bezobrazno od njih). werewolf je reko da ne zeli to. u cemu je problem?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: The Sims 4
« Odgovori #10 : 07. Svibanj, 2013., 18:35 »
phsxx, molim te, prestani. covjek je izrazio svoje misljenje i argumentirao, a ti ga napadas.
znaci, imamo sims 3. dode igra i ti platis za igru i igras. no, kako EA zna bit dubre od kompanije, oni ce radit random ekspanzije da dobe jos para (sto je stvarno bezobrazno od njih). werewolf je reko da ne zeli to. u cemu je problem?
Imaš pravo. :ave: :ave: :ave:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Sims 4
« Odgovori #11 : 07. Svibanj, 2013., 18:40 »
Volio bih ovaj put uz klasične kontrole vidjeti i nekakav FPS način kretanja i interakcije

1. misao - otvaranje hladnjaka iz prvog lica
2. misao - :hiha:

*

anondogi

  • *
  • 18
  • Who the hell do you think I am!?
Odg: The Sims 4
« Odgovori #12 : 11. Svibanj, 2013., 22:45 »

Službeno najavljen nastavak igre koju cure vole, a muškarci preziru. Ili ipak ne?

Electronic Arts je najavio The Sims 4. Za sada nam je poznato kako na igri radi razvojni tim Maxis, točnije The Sims Studio. Igra je zakazana za 2014. godinu za PC i Mac platforme. Pored svega najviše se ističe "offline iskustvo za jednog igrača", što je čini se vraćeno radi problema sa SimCityem. Kako god, fokus novih Simsa bit će, na samim Simsima, odnosno njihovim međusobnim interakcijama koje  su sada proširene i obogaćene. Njihovo ponašanje bit će prirodnije, a ključnu ulogu u tumačenju Simljana imat će njihove oči.

Citat: Priopćenje za medije
The Sims 4 slavi srce i dušu samih Simljanja, dajući igračima dublju vezu sa Simljanima koji su izražajniji, iznenađujući i šarmantniji u single-player offline iskustvu. The Sims 4 potiče igrače da personaliziraju svoj svijet novim i intuitivnim alatima dok im se istovremeno nudi opcija dijeljenja njihove kreativnosti s prijateljima i fanovima.

Maxis ovu igru smatra povratkom samim korijenima serijala, no to ne mora da znači da će The Sims 4 odbaciti sve napretke svojih prethodnika. Bit će to i dalje vrlo otvorena igra na kakvu smo navikli, no sve najviše zanima hoće li se temeljiti na istom pokretaču kao i treći dio, ili će koristiti Maxisov novi Glass engine korišten u najnovijem SimCityju. Više o ovoj vijesti pročitajte ovdje.

Kako god, ja se radujem ovoj igri. Jednostavno me smiruje i potrošim par sati svog vremena opuštajući se uz nju :D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Sims 4
« Odgovori #13 : 16. Kolovoz, 2013., 09:31 »
Nešto informacija i slika procurilo, izgleda isto.

















[VG24/7]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Sims 4
« Odgovori #14 : 14. Svibanj, 2014., 15:54 »
Character creation trailer:

The Sims 4 Gameplay Trailer
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9