HCL.HR

Tomb Raider

  • 34 Odgovora
  • 10036 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Tomb Raider
« Odgovori #15 : 15. Studeni, 2007., 16:45 »
grgur  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Tomb Raider
« Odgovori #16 : 15. Studeni, 2007., 18:29 »
jurica  \:D/
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Tomb Raider
« Odgovori #17 : 15. Studeni, 2007., 20:34 »
Reko bi da se prica o nedostatku atmosfere u novijim naslovima.
I previse grafickog forsanja u istima.
A Crysis je upravo to. Nula atmosfere, tisuću grafike.
Jej.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Tomb Raider
« Odgovori #18 : 15. Studeni, 2007., 21:12 »
pa mora se priznat malo originalnosti kod nano-suita.. istina, ima igra danas samo grafika, no ima i kewl igara kojih se možete držati.. nitko vas ne tjera igrati Crysis

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Tomb Raider
« Odgovori #19 : 16. Studeni, 2007., 01:05 »
Naravno da ne tjera. i dobro je tako. Samo gunđam, jerbo nisam baš sretan s novim igrama. Nikako.

Zadnja igra s dobrom atmosferom mi je Grim fandango. Ae, i Homeworld. Ostalo osrednje.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Tomb Raider
« Odgovori #20 : 16. Studeni, 2007., 07:16 »
Reko bi da se prica o nedostatku atmosfere u novijim naslovima.
I previse grafickog forsanja u istima.
A Crysis je upravo to. Nula atmosfere, tisuću grafike.
Jej.

Zavrsih ga jucer. Tvrdim suprotno.  :2139:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #21 : 02. Siječanj, 2013., 02:02 »
pozz jel zna netko el ima tu gdje kod nas preorder za novi tomb raider???  :geek:
« Zadnja izmjena: 02. Siječanj, 2013., 02:05 AmdLover21 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #22 : 02. Siječanj, 2013., 02:07 »
pozz jel zna netko el ima tu gdje kod nas preorder za novi tomb raider???  :geek:
probao u algoritmu?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #23 : 02. Siječanj, 2013., 04:59 »
Steam.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #24 : 02. Siječanj, 2013., 13:57 »
Imaš i na GreenManGamingu, em dobiš Steam key em te jeftinije ispadne jer možeš dobit 7 eura credit ili 5 eura nazad. Samo nisam siguran jel dobiješ one prepurchase bonuse sa Steama.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #25 : 04. Siječanj, 2013., 00:01 »
pozz jel zna netko el ima tu gdje kod nas preorder za novi tomb raider???  :geek:
probao u algoritmu?
Nisam gledao tamo ali svako cu pogledati hvala na prijedlogu :D

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #26 : 04. Siječanj, 2013., 00:07 »
Imaš i na GreenManGamingu, em dobiš Steam key em te jeftinije ispadne jer možeš dobit 7 eura credit ili 5 eura nazad. Samo nisam siguran jel dobiješ one prepurchase bonuse sa Steama.
Ma vidi nebi ja steam key ja bi to u nekoj trgovini sa videigrama preorder mislim ja sam navikao da je kupim u trgovini sa ambalazom koji sadrzi cd i cd key a preko steama ili origina nebi kupovao jer sam se jednom tako opekao i rekao sam nikad vise jest da je kad odes direkt u trgovinu i kad kupis da je daleko skuplje nego preko neta digital download cim budem kupio si mob onda pocinjem stedit za novu laru sto se mene tice moze kostat 500kn ali jednostavno ju moram imati i to pod svaku cijenu a kolko sam nacuo ona bi trebala negdje izaci na ljeto taman onda odem radit sezonski na more prek ljeta radit i na kraj ljeta kad se vratim onda kupim novu laru :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #27 : 04. Siječanj, 2013., 00:16 »
Igra neće postojat u fizičkom obliku za PC platformu.
Tomb Raider za PC je Download naslov samo, preko Steama i ostalih servisa koji će prodavat igru.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #28 : 04. Siječanj, 2013., 17:49 »
Igra neće postojat u fizičkom obliku za PC platformu.
Tomb Raider za PC je Download naslov samo, preko Steama i ostalih servisa koji će prodavat igru.

Ma de molim te to su samo gluposti i vi svakog slusate pa el znate da neko nema neta pa je nemoze skinuti ili kupit prek neta igrice ce jos biti dugo godina u fizickom obliku samo ce kasnije obicni dvd zamjenit u bluray formatu to jedino u dalekoj buducnosti ces morati ama bas sve igre,muziku,filmove,programe i ostalo ces morati kupit prek neta ma da toga ima u danasnje vrijeme ali to se jos nije potpuno prosirilo da za svaku igru moras download ja i dalje ostajem da odem u trgovinu i kupim cd i gotovo a ovo je preglupo jbt nedo bog da mi sad krepa komp i sta ja onda mogu ma mogu se ebat jer sam uzalud platio pa potom skinuo igru a ovako imas cd i mozes je bilo kad instalirati ja sam reko jednom sam se opekao i nikad vise

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #29 : 04. Siječanj, 2013., 18:23 »
Očito ne pojmiš baš koncept igara u digitalnom obliku. Prije će ti se zagubit / oštetit CD/DVD s igrom, nego ćeš izgubit igru u digitalnom obliku. Zašto bi mislio da igru kupljenu u digitalnom obliku možeš skinuti samo jednom? Pobogu možeš je skinuti koliko god puta želiš. I spremiti je čak na vlastiti DVD medij :fpalm:

Ono što ti zoveš dalekom budućnošću je kod 90% pc gamera sadašnjost.

A to da neće biti fizičkog izdanja nije nikakav mit, jasno je i glasno rečeno na pax sajmu od strane samih developera. ako njima ne vjeruješ, kome ćeš. 13:10 na videu.

Tomb Raider PAX 2012 Demo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9