HCL.HR

Unturned

  • 11 Odgovora
  • 7434 Hitova
Unturned
« : 15. Srpanj, 2014., 16:56 »




Igra koju je napravio 16-godišnjak. Igra je u Early Acces fazi i potpuno besplatna na Steamu.

Igra je sandbox, ima singleplayer i multiplayer. Svodi se na preživljaavanje u zombi apokalipsi.
Najbolji opis za ovu igru jest da je to spoj Minecraft i DayZa.

Možeš voziti automobile, moraš paziti na gorivo, gradit si bazu, kreftat stvari, imati farmu, lootati različita područja za oružja tipa samurajski mač, mačeta, baseball palica, crosbow, itd..
Moraš paziti na glad, žeđ, energiju, toksičnost, snagu.

Jako zabavna igra, odlična sa puno interesantnih stvari u sebi za svoju early acces verziju, i što je najbolje nemate razloga pljuvati po igri jer je free to play na Steamu, barem zasad. :)

Službeni trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=QthD-_rrjPw

Steam stranica igre:

http://store.steampowered.com/app/304930/

:thumbs:
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2014., 16:59 ScopeoutFPS »
"Keep that hair short, Clem."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Unturned
« Odgovori #1 : 15. Srpanj, 2014., 18:28 »
Pa bilo bi žalosno da to naplaćuje. Previše tih kockastih survival smeća se pravi.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Unturned
« Odgovori #2 : 15. Srpanj, 2014., 21:55 »
Znači igra je u biti loša kopija MineZ-a?

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Unturned
« Odgovori #3 : 15. Srpanj, 2014., 22:32 »
Igra je zapravo odlična. Ja i prijatelj upravo 2 sata igrali. Uživancija.

*

laza123

  • *
  • 38
  • Jarane, život NIJE igra! :D
Odg: Unturned
« Odgovori #4 : 30. Srpanj, 2014., 23:01 »
Igra uistinu sve više raste ljudi su je zavoljeli,postat ce kao MC :chair:
Budi ljudina i pogledaj naš cool yotube kanal:
https://www.youtube.com/user/bloodgamerz1000/featured

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Unturned
« Odgovori #5 : 31. Srpanj, 2014., 18:40 »
Ma odlična i sve to ali ne sliči ništa minecraftu,nije do gradnje,kopanja nit su grafike slične
Sliči robloxu (online igra,previše 8-godišnjih balavaca al aj dobro) grafički a po gameplayu DayZ
I 16 godišnjak koji ju je napravio je prije radio igre na prije spomenutom robloxu
Najbolja F2P igra,nadam se da dobije zlatnog dabra ove godine ili da barem HCL baci pogled na nju
Pogotovo mi se sviđa što je relativno lagana i nije kao druge F2P igre gdje se većina stvari plaća stvarnim $ i ako netko to radi potpuno je OP prema drugima
91/100

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Unturned
« Odgovori #6 : 31. Srpanj, 2014., 19:34 »
Da uopće uđe u nominaciju za Zlatnog dabra prvo mora izaći 1.0 verzija ili kako god će zvati punu verziju. A ovo da je najbolja F2P igra, pa mogao si ostavit koji argument zašto je najbolja.
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2014., 19:41 snowblind »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Unturned
« Odgovori #7 : 31. Srpanj, 2014., 22:32 »
Igra je dosta zabavna. Super za one koji nemaju novaca za DayZ ili Rust. Dosta je komplicirana što se tiče Craftanja stvari, graðenja, ali je laka što se tiče preživljavanja. Meni je ovo za 80+ kategoriju.
80/100

*

laza123

  • *
  • 38
  • Jarane, život NIJE igra! :D
Odg: Unturned
« Odgovori #8 : 31. Srpanj, 2014., 23:28 »
Ma mislio sam da ce biti popularan kao mc a ne da JE ko MC...ali moze zavrsiti i neslavno kao Starbound koji je imao OGROMNA ocekivanja i igrica je bila stvarno Super....ali..nisu uspjeli :hiha2:
Budi ljudina i pogledaj naš cool yotube kanal:
https://www.youtube.com/user/bloodgamerz1000/featured

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Unturned
« Odgovori #9 : 31. Srpanj, 2014., 23:38 »
Kako si došao do toga da je Starbound završio neslavno ako igra još nije izašla iz bete? Koliko sam čuo od ljudi koji igraju, skoro svakim updejtom je bila bolja.

ured: Sad vidim. Ja nisam igrao betu pa nisam ni pratio previše, ali izgleda kao da su stali s razvojem. Žalosno s obzirom koliko su novaca dobili, ali to se ne može uspoređivat s ovim kada dečko ne naplaćuje igru pa ni ne možeš imati nekakva očekivanja ako prestane s razvojm.
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2014., 23:46 snowblind »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Unturned
« Odgovori #10 : 01. Kolovoz, 2014., 09:11 »
Nezz jel to samo meni ali kad poubijam zombije u nekom podrucju, i krenem raditi tamo bazu odnosno nekakvo skloniste i skupljati loot ne respawnaju se vise i ponestane mi experience za ista drugo istraziti i opcenito igra postane dosadno govno.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Unturned
« Odgovori #11 : 01. Kolovoz, 2014., 11:25 »
Trebali bi ti se Spawnati sljedeći put kad u igru uðeš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9