HCL.HR

Warface

  • 45 Odgovora
  • 19660 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Warface
« : 04. Rujan, 2012., 11:28 »

Od Krajteka krajem ove godine ili početkom iduće stiže AAA f2p social FPS. Igra koja je prvobitno bila planirana za istočna tržište, doživjeti će i izlazak na zapadu zahvaljujuči Trion Worlds.

Warface se orijentira na timsku igru kroz četiri poznate klase: Rifleman, Medic, Sniper i Engineer. Igra će se odvijati po različitim bojištima, a sve to će pokretati CryEngine 3. Osim PvP igranja, biti će dostupan i PvE kroz co-op misije što bi trebalo ovu igru razlikovati od ostalih f2p naslova. Mene po gameplayu podsjeća na CoD 4.

Za igranje je potreban GFACE acc kojeg možete rezervirati na stranici. Koliko sam vidio to će nešt slično biti Battlelogu ali uključivati će i ostale f2p igre.

Warface PAX Prime 2012 Gameplay Trailer [HD]

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Warface
« Odgovori #1 : 09. Rujan, 2012., 08:10 »
Pogle u videu na 1:10 oživljavanje suborca i random klizanje po zemlji par scena nakon toga... koda ima kotače na guzici. LOOKIN' GOOD

Al ozbiljno sad, izgleda zapravo jako dobro, Crytek i to. Sad što će bit s mapama i puškaranjem je druga priča - jer nekako imamm filing da bi t mogli zasrat.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Warface
« Odgovori #2 : 09. Rujan, 2012., 08:26 »
Pogle u videu na 1:10 oživljavanje suborca i random klizanje po zemlji par scena nakon toga... koda ima kotače na guzici. LOOKIN' GOOD


Ista stvar je bila u Mirror's Edge i par pucacina vec. Quick-slide i tako to.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Warface
« Odgovori #3 : 09. Rujan, 2012., 08:32 »
Ma znam da je, kritiziram kako to izgleda u Crytek-super-duper-grafika igri. Dobro, f2p je ovo. Mah, razmišljam na glas. Animacije u igrama bi uglavnom trebale biti bolje.

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Warface
« Odgovori #4 : 09. Rujan, 2012., 12:25 »
Zvuci obecavajuce .... Jedva cekam daljne vijesti  =D>

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Warface
« Odgovori #5 : 13. Rujan, 2012., 20:17 »
izgleda super, a da li ce i biti super to nam je viditi :D
No cover all man.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Warface
« Odgovori #6 : 08. Studeni, 2012., 18:28 »
Coop trailer:

Warface - Coop Gameplay Trailer

Odlično, sviđa mi se kaj ne treba pola spremnika municije da bi se nekoga utamanilo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Warface
« Odgovori #7 : 28. Siječanj, 2013., 20:31 »
Warface - Closed Beta Trailer

Kad će ovo više izaći?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Warface
« Odgovori #8 : 28. Siječanj, 2013., 20:41 »
Za 10 godina kada će grafika u igrama biti naprednija, a ovo će biti na razini jednog F2P naslova. Al ne, ozbiljno, bogovski izgleda za besplatnu igru. Samo da to ne bude u početku F2P pa kasnije počnu naplaćivati sranja tipa mape, oružja i sl. điđabaje.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Warface
« Odgovori #9 : 28. Siječanj, 2013., 23:03 »
Mamojebački. :ave:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Warface
« Odgovori #10 : 29. Siječanj, 2013., 23:40 »
Da znam tačno kad će izaći odbrojavao bih dane do izlaska, a ovako samo s nestrpljenjem je očekujem. Imam velika očekivanja od ovoga i veliko povjerenje u Crytek.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Warface
« Odgovori #11 : 07. Ožujak, 2013., 23:19 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Warface
« Odgovori #12 : 07. Ožujak, 2013., 23:43 »
Rula malo. ^^

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Warface
« Odgovori #13 : 07. Ožujak, 2013., 23:50 »
Ova mi se igra veoma sviđa ali je nažalost ne mogu igrati :wildboy:. Kad je startujem pojavi mi se crni ekran s porukom "ready to launch" i tako stoji cijelo vrijeme dok se u pozadini čuje zvuk (onako kako i treba). Malo sam googlo i vidim da ima dosta  ljudi sa istim problemom. Imal ko ovdje da slučajno zna rješenje za ovaj problem, bio bih mu doživotno zahvalan.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Warface
« Odgovori #14 : 09. Ožujak, 2013., 22:35 »
Dobio danas pozivnicu za betu pa odigrao malo. Ono nije loše ali nije ni nešto posebno. Sam osjećaj napucavanja odrađen je solidno, nije da se ističe po nečemu. Ono uklizavanje je ok za brzi prelazak s jedne strane na drugu ili kada treba doći do zaklona. Ovo s dodacima je ok, barem po tutorialu, još nisam otključao niti jedan u igri pa nisam imao priliku isprobati.

Klase su standardne iako sam primjetio da se medic i ne igra baš što je čudno budući da je ovo timska igra. Odigrao sam team deathmatch, bomb plant i storm. Ovaj zadnji je još i najzanimljiviji mod jer se napdaju tri točke pa se brane. Nisam vidio koliko ima mapa, igrao sam samo jednu za TDM i nije baš nešto. Za bomb plant sam dvije odigrao i solidne su bile. U storm modu sam također dvije odigrao, prva je bila ok, druga je tako tako. Dojma sam da dizajn može biti i bolji. Na svakoj mapi može se iskoriti pomoć suboraca da se zajedno popnete na uzvišenja koja obično služe za flenkanje pa je dobro da se s nekime krećete zajedno.

Odigrao sam i jednu co-op mapu. To je bila easy i ono stvarno je prelagano. Neprijatelji nisu nikakva prijetnja bili. Valjda će iduće dvije biti bolje što se tiće težine. Inače to je klasični co-op, od checkpointa do checkpointa se kreće i ubija se sve što nije prijateljsko. Malo varijacije u modu ne bi bilo loše ako i druge dvije mape budu takve.

Kako je ovo f2p igra naravno da se neka oružja mogu kupiti novcem, dok ostala se otključavaju na određeni vremenski preriod ili neka se mogu za stalno. Za sada sam kupio jedino snajper pomoću ingame novca. Koliko sam vidio kupljena oružja se mogu trošiti pa ih je potrebno popravljati. Jedino nisam shvatio za granate kada ih se kupuje jer piše da ih se dobije određeni broj pa mi nije jasno da li je to koliko ih se može nositi dok se igra ili je to ukupan broj za korištenje pa je potrebno opet kupiti.

Nezz, za jednu f2p igru solidno je to. Ništa posebno, ok za ubiti malo vremena ali i dalje mislim da je CoD 4 još uvijek najbolji brzi fps s malim mapama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9