HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 233450 Hitova
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1050 : 27. Rujan, 2016., 17:20 »
Ma WoW je zvjer.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1051 : 28. Rujan, 2016., 17:14 »
Jooj bartule suze mi liju od nostalgije  :wildboy: :wildboy:

Nego, jel još nekome taj Suramar naporan ko meni? Isuse sveti kaj su od te zone napravili, prokleti reputation questovi.  :hiha2:

da naporan malo je reci
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1052 : 03. Listopad, 2016., 16:53 »
Jooj bartule suze mi liju od nostalgije  :wildboy: :wildboy:

Nego, jel još nekome taj Suramar naporan ko meni? Isuse sveti kaj su od te zone napravili, prokleti reputation questovi.  :hiha2:

da naporan malo je reci

to je nova zona u Legionu? znaci rep grind kao sa Argentima u WotLK-u -.-

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1053 : 06. Listopad, 2016., 18:47 »
Dogurao do 47. levela, promjenio sam iz ledenih spellova ui vatrene, puno su jaci i nanose vise stete, mislim da cu za sada ostat na tome.Dobro je sta mi ostane Ice Barrier i Frost Nova.Takoder ima dosta spellova koje jos uvjek ne koristim poput Polymorpha i slicnih.Kombiniram njih 5,6 i takticki rjesavam jednog po jednog protivnika, ako nalete 3,4 vec je velika sansa da umrem.

Sada moram rec neke stvari koje su me stvarno ostavile bez rjeci, a koje nisam dozivio u ijednoj igri ikad.

Prvo je sama velicina svjeta.Tek sam prosao kroz 5,6 podrucja, a samo su oni veci od svih mapa u ostalim igrama sta sam igrao do sada.Svjet izgleda stvarno predivno, a svaki dio je razlicit i taman kad se zasitis jednog odes u drugi dio i dobijes totalno osvjezenje i novu volju i zelju za igranjem.Naravno u svakom podrucju imas drugacije neprijatelje i drugaciju pricu sto maksimalno pridonosi osjecaju velicine i razlicitosti ovog WOW svjeta.

Bio sam u Western Plaguelands i ostalo mi je jos par questova, al sam imao jedan u kojem je pisalo da mogu sa raketom odletit u novo podrucje.Ostavio sam te questove i odma krenuo da vidim sta je sa tom raketom.Letio sam doslovno 5,6 minuta, prosao kroz 4,5 podrucja, preletao planine i ostao zapanjen koliko to sve ogromno i predivno izgleda, stvarno nesto posebno.Onda sam sletio u Badlands.Odma sam uhvatio par slika i par minuta samo gledao i divio se svjetu.Nakon toga sam poceo obavljat questove i dosao do par najboljih questova do sada, koji imaju neku bitniju pricu.

Prvo sam otisao sa onima iz League of Explorers i rjesio neku jednostavnu al odlicnu zagonetku u nekoj grobnici.Onda sam dosao do neka tri ludaka koji su mi pricali svoju pricu, a onda me igra sokirala.Ispricala mi je pricu iz prvog lica, usao sam u ulogu od svakog od tri lika i dozivlajvao njihovu pricu iz njihovih ociju.Radilo se o tome kako je Deathwing sletio u Badlands i napravio neki show(nisam jos siguran sta), uglavnom ostavio je ogroman oziljak na zemlji iza sebe.Quest je stvarno bio odlican i prezabavan, a moram napomenut kako onaj Deathwing izgleda brutalno dobro.

Nabavio sam jos nesto opreme, sada mi vec lik i izgleda na nesto.Zao mi je sto nisam imao fraps upaljen pa nisam uhvatio par slika, al to cu drugi put.Imam ode nesto starijih slikica koje sam uhvatio kad sam dosao u Badlands.

U ovaj gradic sam sletio sa raketom, predivno mjesto na dnu litice.


Pogledajte samo ovo, svaka cast Blizzard.(morao sam uhvatit ovu sliku, pa sam isao sta blize rubu, na kraju sam pao i poginuo, al sam se opet popeo samo da uhvatim sliku)


I ova, stvarno predivan Badlands, moram priznat kako mi se ovo pustnijsko zutilo bas dopada.


Prosli put sam mislio otici put onih brodova u daljini, na kraju sam zavrsio na drugom kraju mape i to sam letio na raketi, stvarno show od igre.

Nisam jos isao u nikakve raidove i dungeone, prvo cu se fokusirat na pricu i prolazenje questova, ucenje o igrinom svjetu i samij gameplay mehanika, pa kasnije kad skupim ekipu mogu iskusat i ta cuda.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1054 : 08. Listopad, 2016., 21:51 »
moram priznati da mi je gušt čitati tvoj "wow putopis"...brings old memories :D

anyway za lakše levelanje slobodno se služi fire spellovima jer ti pružaju veći damage od frost magija. One su ti više za crowd control tipa smrznes ih, usporis ih etc. Što se tiće polymorpha on ti je odličan prije početka borbe sa grupom mobova. Tipa vidiš ih troje i da su blizu jedno drugom što znači da ako napadneš jednoga, privući češ i preostalo dvoje stoga na jednog baciš taj spell i pretvoriš ga u ovcu (ili što već) i ne može te napasti dokle god mu ne napraviš neki damage. Dotle mirno riješiš preostale i onda njega zadnjeg. Naravno, taj spell nije vječan, mislim da traje 20-30sec, nisam siguran davno nisam igrao magea. Ali eto, kombiniraj malo različite elemente, mage je zvijer u kombinacijama :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1055 : 22. Listopad, 2016., 19:57 »
Pozdrav,

moj guild [H] Animosity <Chamber of Aspects> trazi 2-3 DPSa. Ekipa je dobra, uglavnom Englezi, poneki Njemac, Talijan i Balkanac :)

Core raiding tim trenutno cini 17 ljudi. Raida se ponedjeljkom i srijedom od 21:00 do 00:00. Za dodatne informacije klikni na: http://www.animosity-coa.com/ ili se javi in-game: Barab4#2674

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1056 : 23. Listopad, 2016., 19:07 »
Danas sam ostao bez questova, imao sam ih par al su svi bili za likove sa puno nizim levelom.Onda sam lutao 4,5 sati po svjetu, setao se po zonama, malo uzivao u WOW svjetu, bacio par dungeona i digao se za 2 levela.Barem sam sat ipo, dva proveo trazeci portal za Out World da mogu doc do zone od 60-65 i nadao sam se da cu tamo pronac neku daljnu pricu sto i jesam.

Kupio sam prvog flying mounta, polozio vozacki za letenje, nabavio  nesto opreme i tako.Evo i nesto slika.

evo kako mi u WOW svjetu slavimo Halloween




Evo mene.Ne svida mi se ovaj robe, al je trenuntno najbolji koji imam, a sesir je odlican.



Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1057 : 26. Listopad, 2016., 08:34 »
Ako ti se ne svida taj robe kako izgleda, imas u gradovima nesto sto se zove "Transmogrification", trazis vendora kod enchanter trainera, i on ti moze promjeniti izgled odjece. Znaci samo izgled, statistike ti ostaju iste.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1058 : 26. Listopad, 2016., 16:41 »
Jako korisna informacija, otic cu pogledat cim upalim igru sljedeci put.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1059 : 26. Listopad, 2016., 19:59 »
WoW je bio prva igra u kojoj sam se susreo s Halloween eventom i mogu samo reći: bravo Blizzard!  :thumbs:

Kasnije su to pokupile i mnoge druge igre...


*

gvags

  • *
  • 29
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1061 : 30. Studeni, 2016., 11:14 »
Bas nesto sjedim na faksu i citam ovaj vec poznati "wow putopis" i samo se nadam kako mu nema kraja, i onda vidim da ima, 23.listopad, posljednji post Bartul_4...i pitam se, što mu se dalje dogodilo :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1062 : 30. Studeni, 2016., 18:48 »
Evo odkad sam kupio pretplatu za 2 mjeseca oslabio sam sa igrom.Stvarno nemam volje igrat preko tjedna, radim od Ponedjeljka do Subote, od 7 ujutru do 5 popodne.Dodem kuci, otusiram se, pojedem i stvarno nemam kad igrat.Nadam se cim prije otic u Njemacku i radit neki normalniji posao pa cu ga peglat stalno, barem dok ne dodem do max levela i prodem kroz sva podrucja i vidim sta imam vidit, mada sumnjam da ce to bit lako.Sada igram vecinom samo Nedjeljom par sati i ponekad upalim sat, dva al stvarno rjetko.

Trenutno sam level 67, stigao sam u Nagrand daleko najljepsa zona do sada.Vidio sam Garrosha Hellscreama, to je prvi lik iz WOW svjeta za kojeg  sam vec prije cuo i kojeg sam vidio uzivo.Mada sam znao da je tu jer sam ga vidio u videu od WOWCrendora.Inace sam tek stigao u Nagradn obavio par questova za one lovce, ubio nekoliko zvjeri, sve redom lagani zadaci, mada su bili zanimljivi iako se radi o standardnom ubijanju.Iako je Nagrand predivna zona malo mi je vec dojadio ovaj Outworld, volio bi otic na sjever u Northend, a mislim da ce me questovi tamo odvest uskoro.Sta se tice same price ja jos nemam pojma nista, to jest skoro pa nista, pogledao sam dosta videa koji objasnjavaju neke stvari, al ima toga previse za pohvatat.

Bio sam nekoliko puta u  dungeonima, sa nekom stranom ekipom, dobije se dobar loot i moze se zaradit nesto novaca, a i uvjek bude gust odigrat.Mada bi volio da imam neku ekipu sa sobom pa da peglamo zajedno i pricamo preko slusa.Ja uvjek biram one novcice kad mi izbaci loot u dungeonu, greed cini mi se.

Uglavnom takvo je stanje sada, nisam htio nista pisat, bio sam u Zangermarshu dosta vremena, a i bio sam izgubljen jednu cjelu Nedjelju, dok nisam nasao portal za Outworld u onoj pecini di su mageovi.

Evo par slika u Nagrandu.

E i da, kad sam polozio vozacki za letenje, nisam znao da ovaj moj konj moze letjet, pa sam kupio nekog lava sa krilima, platio ga 200 golda cini mi se, a onda bezvez promjenio konja, stisnuo Space, a on poletio sa svojim predivnim duhovskim krilima.Sad mi je zao sta sam kupovao lava, al sta je tu je..Za te novce sam mogao kupit dozvolu za letenje po Eastern Kingdomsu.





E i u Nagrandu su mi performanse uzasne, morao sam iskljucit travu i smanjit dosta stvari u postavkama, valjda zato sta je sve puno detalja, a i sada imam nekih 25,30 fpsa, uz stalna zastajkivanja, zivi uzas..Jedva cekam kada kupim PC, pa kad bude letjelo sve ko podmazano.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1063 : 07. Svibanj, 2019., 14:28 »
Evo ekipa classic se blizi sve blize i blize , vise informacija na battlenetu

https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4

https://blizzard.com/invite/MmzEaAUjmm

Vidimo se :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1064 : 16. Veljača, 2022., 02:31 »
Da li ima aktivnih na TBC?
to razum grmi u svom gnjevu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9