HCL.HR

X Rebirth

  • 18 Odgovora
  • 10174 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
X Rebirth
« : 09. Kolovoz, 2013., 16:59 »

X Rebirth dolazi u studenome

X Rebirth - First trailer video

Uopće nisam nimalo nahajpan. Trailer izgleda savršeno. Šteta jedino što neću moć pokrenuti igru. :wildboy:

Nego, novi X bazirat će se na TRADE, FIGHT, BUILD, THINK sistemu, a developeri kažu: "the biggest sandbox this side of the galaxy". Još ako su dobro sredili UI i sve vezano uz njega da novi igrači ne moraju prvo potrošiti 300 sati s manualima i tutorialima da se nauče osnove osnova, ovo bi mogla biti jedna od boljih igara ove godine. Naravno za one koji vole svemir.

Kako će igra biti poprilično velika, puno toga može biti sjebano ali se nadam da će pošteno testirati igru.

Planira netko igrati?

I da sistemski zahtjevi sa Steama

Citat:
Minimum:
OS: Windows 7 SP1 (64-bit), Vista SP2 (64-bit), XP SP3 (64-bit)
Processor: Intel i-Series at 2GHz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVidia GT400 series with 512MB RAM or better, ATI 4870HD with 512MB RAM or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card
Additional Notes: These specs are still being determined

Citat:
Recommended:
OS: Windows 7 SP1 (64-bit)
Processor: Intel i5 (Quad) or i7 at 2.5GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GT500 series with 1GB RAM or better, ATI 5870HD with 1GB RAM or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 10 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card
Additional Notes: These specs are still being determined.
« Zadnja izmjena: 09. Kolovoz, 2013., 17:02 snowblind »

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: X Rebirth
« Odgovori #1 : 09. Kolovoz, 2013., 20:31 »
Koja razlika između grafičkih zahtjeva koji su nikakvi te memorijskih i procesorskih sa druge strane. Baš čudno. :wildboy:
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: X Rebirth
« Odgovori #2 : 09. Kolovoz, 2013., 20:38 »
Trebalo bi se vrtit bez beda. Sada sam upravo pogledao trailer i moram reći da mi izgleda dobro.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: X Rebirth
« Odgovori #3 : 18. Kolovoz, 2013., 20:32 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: X Rebirth
« Odgovori #4 : 02. Rujan, 2013., 22:14 »

Odg: X Rebirth
« Odgovori #5 : 03. Rujan, 2013., 07:48 »
Nisam nikad igrao X igre,,, ovo je jebeno dosta
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: X Rebirth
« Odgovori #6 : 03. Rujan, 2013., 07:59 »
Potencijalno najbolja igra ikad.
EXCITE sam.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: X Rebirth
« Odgovori #7 : 03. Rujan, 2013., 08:26 »
Prijasnje X igre su bile prakticki singleplayer EVE Online. Fokus je bio vise na menadzmentu i ekonomiji.

I brutalno detaljno je bilo. Pocnete kao trgovac sitnicama, pa broker na burzi.
Kao broker onda mozete indirektno utjecat na cijene na burzi na vise nacina.
Kupovanjem sirovih resursa kojima se trguje direktno u tvornicama ili napadima na konvoje koji transportiraju te resurse.
Cijene rastu/padaju ovisno o vasim akcijama. Moguce je kompletno srusiti ekonomiju bilo koje fakcije i oslabiti ih dovoljno da ne mogu vise proizvoditi dovoljno brodova da bi vam se opirali.

Moguce je graditi vlastite tvornice i onda ih spojiti u ogromne komplekse koji funkcioniraju kao zatvoreni krug, gdje svaka tvornica u kompleksu proizvodi ono sto neka druga tvornica u krugu treba. Pa organizirat trgovacku flotu da bi se to prodavalo.

I na kraju kad se skupi armada kapitalaca, krenut u sveopci rat. Ako vam se da.

X je divna kombinacija sandboxa po zelji sa story misijama koje su zapravo sporedna stvar u svemu.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: X Rebirth
« Odgovori #8 : 10. Listopad, 2013., 23:23 »
X: Rebirth - Angespielt-Video mit Egosoft-Chef Bernd Lehahn - Teil 3

Na njemačkom je ali ono, da se vidjeti toga. I da, malo mi čudno kretanje broda izgleda, kao da klizi jer nema osjećaja težine.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: X Rebirth
« Odgovori #9 : 21. Listopad, 2013., 16:54 »

Odg: X Rebirth
« Odgovori #10 : 28. Studeni, 2013., 00:05 »
Jel probao tko ? Evo ja krenuo kampanju ne mislim igrat rekao idem samo probat.
Izgleda jako lijepo no dosta trza
imam core duo 2,8 i 4 gige rama i HD5850
preporučam odmah sve updejte sada radi dosta bolje.
Na prvu mi se svidio soundtrack al u igri sam bio deset min nemam još toliko dojmova.
Primjetio sam da je kretanje likom unutar broda dosta nespretno tj ubrzano, frajer hoda kao da je na speedu.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: X Rebirth
« Odgovori #11 : 03. Studeni, 2014., 12:32 »
Ja sam jedan on onih koji je preorderao XR na steamu i muku mučio sa stanjem igre na releaseu. Igra je bila gomila neoptimiziranog koda sa hrpetinom game-breaking bugova. Nakon 2.0 patcha doduše igra je napokon postala onakva kakva je trebala bit, a 3.0 patch sa ekspanzijom izlazi sljedeći mjesec.

S obzirom da trenutno ne postoji nijedan svemirski shooter ovog tipa (i ne, nemojte mi slučajno spominjati star citizena koji neće izać još 2godine) - XR, koliko god hardverski zahtjevan bio, trenutno nema neku konkurenciju u ovom žanru.

Doduše, XR nema veze sa prijašnjim naslovima po pitanju gameplaya tako da se vrlo vjerojatno nećete ugodno iznenaditi ako očekujete gameplay u stilu X3.

Ako kog zanima, imam i poveću recenziju vezanu za prošli patch. Međutim, Egosoft još uvijek treba poraditi na optimizaciji pojedinih sektora poput Albiona gdje FPS još uvijek zna past na 30ak. DeVries recimo radi na konstantnih 60

Odg: X Rebirth
« Odgovori #12 : 12. Studeni, 2014., 15:20 »
Kažeš da je puno bolje sad ?
Isto imao velkih problema kad je izašao.
Imam ga na steamu al neću instaliravat nanovo prije novog kompa.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: X Rebirth
« Odgovori #13 : 12. Studeni, 2014., 16:03 »
Definitivno probaj. Kao što rekoh u više navrata - ja nakon 2.5 patcha nisam naletio na nikakve gamebreaking bugove niti se igra rušila niti imam problema s FPSom.

Trenutno igram 3.0 betu gdje su performanse još dodatno ispolirane. Preporučam isključiti v-sync radi dodatnog boosta FPSa. Također, par sitnica koje su inicijalno repetativne i postanu dosadnjikave nakon nekog vremena (recimo razgovor s merchantima i dockanje na station) su sad automatizirane i sve je moguće napraviti direktno iz svemira.

čak i kupovina pojedinih materijala ili radne snage za vaše brodove... možeš naručiti tipa 10 marinaca sa obližnjeg stationa i doletit će sami do tebe u malom escape podu :mrgreen:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: X Rebirth
« Odgovori #14 : 14. Studeni, 2014., 13:45 »
https://www.youtube.com/watch?v=HObxSu_9tRw

evo kratki YT video iz 3.0b - druga polovica videa bi vas trebala naučit da se ne zaje*avate sa Xenon capital brodovima. Čak ni ovim "manjim" verzijama :wildboy:
(click na 720p60)
« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2014., 13:47 snowblind »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9