HCL.HR

CPU hladnjak

  • 11 Odgovora
  • 13692 Hitova
*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
CPU hladnjak
« : 16. Kolovoz, 2017., 22:23 »
Bok,prije 2 godine sam sastavljao PC pa mi je ekipa ovdje pomogla,iskreno ne znam jel ta ekipa uopce jos tu  :D al treba mi pomoc.
Dakle, tada sam zbog nedostatka novca kupio hladnjak za CPU LC-CC-95 pod uputom da s njim ne OC-am(fx-8300),u ove dvije godine skoro da nisam niti igrao nista tako da mi nije bilo potrebno, sada bih kupio neki hladnjak da mogu malo dignuti CPU, nadao sam se da bih mogao uzeti nesto do 200kn.

Također termalna pasta nije mjenjana otkad je PC kupljen tako da mi treba preporuka koja je kvalitetna.
Hvala na pomoci unaprijed.
« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz, 2017., 22:26 kajunic77 »
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #1 : 17. Kolovoz, 2017., 06:01 »
Za tu lovu ne možeš dobiti i dobru pastu i hladnjak. Ako želiš nešto bolje i jače onda barem za oboje odvoji 300-350kn.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #2 : 17. Kolovoz, 2017., 13:45 »
Mislio sam hladnjak do 200kn,a za pastu cu odvojiti koliko treba,nije problem jos bar 100kn.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #3 : 17. Kolovoz, 2017., 14:14 »
Ja mislim za hladnjak 250-280 a ostatak na pastu, al sve po tvojim mogućnostima, jer to čudo treba dobro hladiti ako planiraš malo veći OC.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #4 : 17. Kolovoz, 2017., 19:43 »
Okej, koje su onda tvoje preporuke za pastu i hladnjak, i koliko bih mogao OC-at s tim,do 400kn sve skupa.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #5 : 18. Kolovoz, 2017., 12:53 »

U tom rangu dobiješ pastu s coolerom. Sad je jedino pitanje koliko ti je kućište široko i stane li ti big tower hladnjak u kućište da mu ne smeta bočna stranica i/ili RAM ispod samog hladnjaka.
Ako smeta onda uzmi nešto uže tipa MSI core frozr L, a ako ne onda možeš i Scyte Ninja 4.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #6 : 18. Kolovoz, 2017., 16:24 »
Kuciste je Zalman z3+,mislim da ima prostora,mogu tocno izmjeriti koliko ima do bocne stranice ako je potrebno.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #7 : 18. Kolovoz, 2017., 16:52 »
A trebalo bi pisati na njihovim stranicama, al koliko se sjećam tu informaciju za to kućište nikada nisam našao.


Ako imaš mjesta zbog RAMa i sveg drugog onda radije idi na Ninja 4

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #8 : 18. Kolovoz, 2017., 17:58 »
Mislim da do 159-160mm sigurno stane (ne pise im na stranicama), uglavnom ninja 4 ti je safe bet

Inače do 200kn ti je best-buy lc-cc-120 (cca 170kn), samo to je trebalo odmah uzeti, a ako već mijenjaš kao što ti je rečeno onda bolje nešto još jače tipa ta ninja 4.

Nego OC ti ovisi i o matičnoj
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2017., 18:00 andrash »

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #9 : 18. Kolovoz, 2017., 20:04 »
Maticna je Gigabyte 970A-DS3P
Znam da na njoj ne mogu izvuci neki veci oc al bar da ga dignem s tvornickog.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #10 : 19. Kolovoz, 2017., 08:38 »
I sa lc-cc-95 bi mogao moći 4ghz

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: CPU hladnjak
« Odgovori #11 : 19. Kolovoz, 2017., 19:15 »
Vjerovatno ni ne mogu dobiti puno vise na ovoj maticnoj,ali itako moram mjenjati pastu prije nego ga dignem,pa koju da uzmem?
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9