HCL.HR

Fight night: Champion ili Round 4

  • 3 Odgovora
  • 4175 Hitova
Fight night: Champion ili Round 4
« : 20. Svibanj, 2016., 15:25 »
Koja je bolja,zasto,koju bih kupio,koja im je trenutna cijena?
p.s. Da li dodje u igri FNC Champion mode (story) ili se posebno dlc kupuje (ako jeste,koja je cjena)?
fuRy

Odg: Fight night: Champion ili Round 4
« Odgovori #1 : 22. Svibanj, 2016., 11:16 »
Round 4 ima bolju fiziku prilikom udaraca,ljepšu grafiku i zahtjevniji gameplay/skill od Championa.

Champion ima story mode koji je besplatan(on je jedna od opcija na glavnom meniju),veći roster boksača(Round 4=42 boksača,Champion=72 boksača) i nešto jednostavniji gameplay od Round 4.

Za nabavku ovih igara savjetujem game.uk. Rabljeni Round 4 je oko 20kuna dok je Champion oko 60 kuna.

Odg: Fight night: Champion ili Round 4
« Odgovori #2 : 22. Svibanj, 2016., 14:19 »
Round 4 ima bolju fiziku prilikom udaraca,ljepšu grafiku i zahtjevniji gameplay/skill od Championa.

Champion ima story mode koji je besplatan(on je jedna od opcija na glavnom meniju),veći roster boksača(Round 4=42 boksača,Champion=72 boksača) i nešto jednostavniji gameplay od Round 4.

Za nabavku ovih igara savjetujem game.uk. Rabljeni Round 4 je oko 20kuna dok je Champion oko 60 kuna.
Ja sam bas gledao da Champion ima ljepsu grafiku,da je u Round 4 grafika vise kao crtana(arkada) kako da objasnim nezz...previse svijetla...
Ja sam procitao da je Champion po svemu bolji,samo da su jos trebali blok iz Round 4 ostaviti...A kako se kupuje preko te stranice,kako placam?
Nisam prije nikada...Pa vrijedi li dati 5 KM vise pa da prvo odigram Round 4 pa Champion?
Hvala na odgovoru!
fuRy

Odg: Fight night: Champion ili Round 4
« Odgovori #3 : 22. Svibanj, 2016., 14:23 »
P.S.
Jos da pitam,da li ce lose igre izgledati posto mi nije neki televizor....Samsung tanki,msm da je 37"...ali je samo 720p (1366x768).
Hvala
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2016., 14:50 Sh00t3R »
fuRy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9