HCL.HR

Gran Turismo 5

  • 1003 Odgovora
  • 159916 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #660 : 24. Studeni, 2010., 12:01 »
Ak imaš 5.1 sustav ćeš uživat. Veli ekipa koja ima. Drastično su poboljšani zvukovi kakti.
Uostalom javim danas navečer dojmove. Došla igra.

Al neeeeeee, moram radit. Govna. :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #661 : 24. Studeni, 2010., 12:06 »
Nisam rekao da je 8.5 mala ocjena, al ono, recenzirati igru u tjedan dana kao što je gt5 je nemoguće, pogotovo zato jer je online tek od jučer otključan. Recenzije će pokopati igru, to već sada vidim, al da sam samo po recenzijama igrao igre, previše dobrih bi propustio. Uostalom što je jedan lik napisao

So what you guys haven seen so far is about lvl 1-20 once you get into the 30s the game completely changes. Let me start with saying yes only 250 cars have the cockpit view and are able to be wrecked. But at the same time once you get lvl 30+ about 150 of those premium cars are going to be used in higher levels. And 2 people saying wow I crashed at 180mph and it left a dent, at lvl 32 that all changes you crash at 180mph your car is totaled and you are automatically out of the race. The reason why they have it this way is because this game has a learning curve and they don't want noobies getting frustrated and wrecking out of races. Overall my score of the game from lvl 1-30 was about a 8.0 now playing 30+ it's about a 9.0.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #662 : 24. Studeni, 2010., 12:20 »
Uostalom javim danas navečer dojmove. Došla igra.

Al neeeeeee, moram radit. Govna. :tired:

Ajde  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #663 : 24. Studeni, 2010., 13:54 »
Haha, napokon je čistokrvni RPG. Level apanje. Otključavanje demiđa. Otključavanje napredne fizike. Lolo.

Fora zapravo iz više razloga. :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #664 : 24. Studeni, 2010., 14:18 »
Malo oftopik, da ne otvaram topik...

Budući ni sam ne znam kad ću si pribaviti PS3, mislio sam se makar posvetiti prijašnjim nastavcima.

Sad, jedino što sam igrao je bilo malo GT2 i još manje GT3 - onako, poprilično usputno.

Jest da nema priče i radnje, no interesira me je li bolje krenuti od prvog nastavka pa do zadnjeg, ili si prištediti vrijeme i odmah se baciti na četvorku za koju sam čuo da je sam vrh PS2 generacije.

I ono najbitnije, je li Gran Turismo baš za ekipu koja...
Pa, koja drka na aute, ili lako može zaraziti i one koji nisu toliko zainteresirani za utrke?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #665 : 24. Studeni, 2010., 14:35 »
Meni osobno je GT3 > GT4, za hardcore igranje.

Ako baš nisi jako zainteresiran za utrke, baci se na GT4, bolja grafika, meni osobno je bio čak i dosta lakši od GT3 kad sam ga odlučio preć, u malo kojem eventu sam imao problema.

I da, Gran Turismo je po meni za sve, ali samo će hardcore ekipica ić skupljat sva zlata i slično. Nije ono, neigriva simulacija, ko Richard Burns Rally il nešto tako, može se i kežualno igrat.

GT4  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #666 : 24. Studeni, 2010., 15:14 »
NBA 2K11 je bolja igra, GT5 je 2.
Da ne govorim o uspordivanju s voznim modelom - GTR2 je KRALJ
Daleko od toga da je igra losa, rula sve, no "The Real Driving Expirience" imaju samo GTR serijal, LFS serijal i rFactor serijal - i nema tu prigovora!
GT5 je "igrica" po pitanju voznog modela.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #667 : 24. Studeni, 2010., 15:50 »
jedva čekam retern  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #668 : 25. Studeni, 2010., 08:21 »
Di je onaj điber Facaa  :wildboy: :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #669 : 25. Studeni, 2010., 10:33 »
Igra. Eto di je.

Ugl, multiplayer boguje. track days je najbolja stvar ikad. Nađe nas se desetak i čilamo i vozimo kežualno krugove po random stazama. Menjaš kola, menjaš setinge, menjaš staze. Kul kul kul. <3


Igra ima svojih problema doduše. Sjene na nekim stzama sjeku oči. Tolko su kockaste. Negdje su pak glatke. Ne znam. Sjebano je.
Također neke staze boguju, neke malo manje. Što živcira. I zbrejkala mi se igra jednom. Zbog servera. Jebo ih.

I sve bi bilo oprošteno da nema povremenog trzanja. Jebemu. :wildboy:

S druge strane vožnja po kišovitom Eigeru je <3 <3

A ne znam ša ovaj gore spominje fiziku u nekom dječjem kontekstu...jerbo rula. Dapače, ako išta u ovom GT-u treba naglsiti kao bezprijekorno i iznad ostalih to je upravo fizika. Fantastičan je osjećaj vozila. Čak i sa gamepadom. Oke, subjektivnosti tu ima fkors. Smešno mi zto što je naveo tri igre koje imaju gg fiziku. A ista ta ekipa se međusobno kolje ko ima bolju...odnosno ko ima lošiju i infatilniju. LFS ekipa se kolje sa iRacing ekipom koja se kolje sa rFactor...bla. Deca.


Al, ono bitno; osjećaj vožnje Honde S2000 je..orgazmičan.
Također, zvukove su drastično poboljšali. Delt Integrale nije nikad bolje zvučala.


Fora mi što su rekli, jebat ga, ajmo radit RPG. Jer ono, punokrvni rpg jebemu. Otključavaju se, međuostalim; boje, staze, foto lokacije, trube, napredna fizika, oštećenja, bla. Što je veći level to je igra teža. Zakon. Čudna odluka..al ima smisla. 


I da, foto mod boguje. Aplodam slike neke kasnije.
Modeli automobil su bez premca. Izgled, detalji, boje, materijali, sve sve sve. Zakon. Doduše, to vrijedi samo za 220 premium auteka.
Ostalih 800 su portani iz GT4. Neki hejtaju. Men oke. Jer em su pod Used cars sekciji pa ne smetaju, em je gušt ih ponovno vozit sa novom fizikom. Jedino što nemaju interijer i što se ne mogu slikati u posebnoj foto travel sekciji.


Prezentacija je <3. Detalji, sitnice, mjuza u menijima, izgled menija. Sve je GT.
Btw, genijalan detalj, za rođendan dobijete auto iz godine svog rođenja.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #670 : 25. Studeni, 2010., 11:47 »
To i ja ne kontam zašto su napravili da neke staze izgledaju kao da su iz gt4. No ti nije toliko bitno, btw kakva ti je uvodna? Čitam da mi i ameri imamo neku gej mjuzu za razliku od japanske verzije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #671 : 25. Studeni, 2010., 11:57 »
neznam, osjećam pomalo gorak ton facinog posta.  :hiha2:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #672 : 25. Studeni, 2010., 11:59 »
Da. Nekako nije dovoljno... oduševljen.  :hiha2:

Smeće je igra, jelda.  :hiha:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #673 : 25. Studeni, 2010., 12:10 »
Daleko od toga. :wildboy:
Al, tek sam level 3. Ovo tek prvi rendom utisak.


To i ja ne kontam zašto su napravili da neke staze izgledaju kao da su iz gt4. No ti nije toliko bitno, btw kakva ti je uvodna? Čitam da mi i ameri imamo neku gej mjuzu za razliku od japanske verzije.

Sjebano je. Ne znam kako i zašto. Al, ne izgledaju ko iz GT4 baš. Ljudi malo pretjeruju.
Al da, EU i SAD uvod je gej pesma od gej benda. Japan ima Moon over the castle. GT klasik jel. Al rula uvod. Bez rendom gej pesme.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #674 : 25. Studeni, 2010., 13:32 »
To je to  :approve

Hvala markec.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9