HCL.HR

PES08 za ps3

  • 22 Odgovora
  • 8116 Hitova
*

lan-wars.com

  • *
  • 8
  • LW/Ticco_cro
    • www.lan-wars.com
PES08 za ps3
« : 27. Listopad, 2007., 08:16 »
molim da se svi dojmovi i ostalo u svezi pes08 za ps3 pišu na ovoj temi :ave: gdije i pripada  :kava: :thumbs:


*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #1 : 27. Listopad, 2007., 10:05 »
da, ili u multiplatform :tired:.. naime, verzije za PC,PS3 i xbox su identične.

stoga ono...neko nek premjesti nazad il nešto.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #2 : 27. Listopad, 2007., 10:13 »
Neka, čovjek hoće temu za PS3 verziju, uvjeren je da je igra drugačija od PC i Xbox 360 verzije i nek si ima temu.

Kako čujem PS3 verzija je drugačija jedino po tome što trza na PS3-u i općenito je loše optimizirana...


Re: PES08 za ps3
« Odgovori #3 : 27. Listopad, 2007., 10:26 »
signed.

kao i uvjek ps3 verzija je govno neoptimizirano jer se nikome neda jebat s ps arhitekturom. il nešto.
ugl gej.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #4 : 27. Listopad, 2007., 10:39 »
Ne mora čovjek testirat da bi znao službenu informaciju da su igre napravljene kao identične za sve tri  platforme. Različite su Wii i PS2 verzije.

Al samo ti javi kako to ide na PS3, pogotovo me zanima dal je istina ovaj dio o trzanju.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #5 : 27. Listopad, 2007., 11:16 »
signed.

kao i uvjek ps3 verzija je govno neoptimizirano jer se nikome neda jebat s ps arhitekturom. il nešto.
ugl gej.  :wildboy:

Dobar je taj Sony. I nakon godinu dana uspjeva sakati ko prvog dana. Sorry, ali morao sam.
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2007., 11:21 Underground »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: PES08 za ps3
« Odgovori #6 : 27. Listopad, 2007., 13:20 »
+1

Zbilja mi je PS3 prenadmoćna konzola.
Ima aj kendi Killzone, GT5 i MGS4, al 90% multiplatform igara se puno bolje izvodi (i izgleda) na Xboxu 360. Jebemu Cell. :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #7 : 27. Listopad, 2007., 13:43 »
Tako je, Sony je kriv što igra trza.  :tired:


Al ae, hebem im sve, neigriva je na PS-u 3. Iako, ubrza se malo ak se isključi komentator, instalira na disk te ubiju vremenske prilike. Jej.  :tired:
Obećavaju neki peć, kurac palac, al sumnjam da će izaći docnije.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: PES08 za ps3
« Odgovori #8 : 27. Listopad, 2007., 23:01 »
Ja bih rekao da dijelom i je.
Šta uopće rade takav stroj čiji potencijal mogu izvući samo oni programeri koji na igrama rade po nekoliko godina? I onda ovakve igre koje svi igraju trzaju jer se programerima ne da učit na Cell. Ni meni se ne bi dalo.  :dancing:

Al ne, ozbiljno... Ak taj peč ne iziđe, onda je PS3 PES teh sak.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #9 : 28. Listopad, 2007., 01:17 »
Rađe igram igru koju je netko radio godinama nego random periodički izbljuvak tipa Fifa.

Tak da, retardiran argument s tvoje strane.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #10 : 28. Listopad, 2007., 10:09 »
Čru, ali i PES spada u tu kategoriju. Jedina razlika jest što Fifa napreduje na bolje sa zadnja 3 nastavka, dok se PES nakon petice reciklira i radi se o istom kurcu, drugom pakovanju.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: PES08 za ps3
« Odgovori #11 : 28. Listopad, 2007., 11:27 »
Rađe igram igru koju je netko radio godinama nego random periodički izbljuvak tipa Fifa.

Tak da, retardiran argument s tvoje strane.

Pa onak...
Ja isto. Al kolko tih igara o kojima pričamo koji zapravo uspiju iskoristiti nešto od snage PS-a 3 ima?
Ja ih ne znam puno... A meni je retajno da zbog pet igara pati ostalih pedeset.
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2007., 11:30 Ixy »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #12 : 29. Listopad, 2007., 15:21 »
Kul, oćemo sada lock na topic kolege modovi?
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #13 : 29. Listopad, 2007., 19:14 »
Čemu lock?

Nek bude tema, čeka se patch za PS3 pa kad dođe neko će nešto i o tome da posta :piva:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES08 za ps3
« Odgovori #14 : 29. Listopad, 2007., 19:17 »
Ma dobro, spomenuo sam lock jel mi se činilo kako će kolega voditi monologe. Neka ga.  :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9