HCL.HR

Pitanje u vezi super slima

  • 2 Odgovora
  • 1569 Hitova
Pitanje u vezi super slima
« : 15. Siječanj, 2013., 13:12 »
Pošto sam nedavno dobio super slim 500GB i danas sam odlučio instalirati GT5, prvu igru na njega, i nije mi jasno, kaže da treba samo nešto sitno manje od 3 gb na hard disku kako bi ga igrao i ta instalacija traje već dobrih pol sata a tek je na 20%? Dali će sve igre trebati tako dugo instalirati? Navikao sam se očito na svoj komp koji i igre od 20 gb instalira unutar 10 minuta. :\
Vamp24: ''Izvini, nisam znao da je radnja Wičera smeštena je u postapokaliptični svijet. Ako se dobro zagledas vidjeces da u igri nema blastera, svjetloshih sablji i vatrenog oruzja. Radnja Wicera je smještena u drugoj polovini 13. vijeka. Kao student istorije znam od kada do kad je trajao srednji vijek. Da budem iskren tacno me je sramota sto sam ti odgovorio na drugo pitanje.''

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pitanje u vezi super slima
« Odgovori #1 : 15. Siječanj, 2013., 13:16 »
Istina je, zbog toga što je igra puna korisnog updatea.
Strpi se i pričekaj da završi. GT5 ima možda jednu od najboljih podrška za izašle igre u svijetu. Zato je to tako. :ementaler:

Odg: Pitanje u vezi super slima
« Odgovori #2 : 15. Siječanj, 2013., 14:05 »
Istina je, zbog toga što je igra puna korisnog updatea.
Strpi se i pričekaj da završi. GT5 ima možda jednu od najboljih podrška za izašle igre u svijetu. Zato je to tako. :ementaler:

Dobro, već sam se zabrinuo da sam dobio ps3 sa lošim hardom :mrgreen:
Vamp24: ''Izvini, nisam znao da je radnja Wičera smeštena je u postapokaliptični svijet. Ako se dobro zagledas vidjeces da u igri nema blastera, svjetloshih sablji i vatrenog oruzja. Radnja Wicera je smještena u drugoj polovini 13. vijeka. Kao student istorije znam od kada do kad je trajao srednji vijek. Da budem iskren tacno me je sramota sto sam ti odgovorio na drugo pitanje.''

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9