HCL.HR

Playstation Network Plus

  • 8 Odgovora
  • 2489 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Playstation Network Plus
« : 19. Svibanj, 2010., 22:15 »
Kako je bilo očekivano, prije ili kasnije, Sony je odlučio naplaćivati svoj PSN servis.
Na nadolazećem E3 sajmu, dati će konkretne informacije o novom Premium networku, čija će članarina biti oko 50 britanskih funti godišnje.

http://www.engadget.com/2010/05/18/sony-rumored-to-be-announcing-premium-psn-service-at-e3/


edit:
s obzirom da je krenuo
40 funti je cijela godina, dok su tri mjeseca 12 funti
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2010., 12:15 Weky »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #1 : 19. Svibanj, 2010., 22:21 »
Nije problem. Online igranje će i dalje ostati besplatno (ako i uvedu ovo).

Glupav mi je malo potez, al ae.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #2 : 20. Svibanj, 2010., 06:37 »
Vele da bude online sigurno besplatan i da ostaje "stari" PSN kakav je.
Premium bude bolji - i zato bude koštal
Navodno svaki mjesec jedna bonus/gratis (mini) igra.

Samo se nadam da neće voditi neku bičersku politiku pa nama na običnom PSN-u početi lagano uskraćivati demoe, pa ovo, pa ono...
No, daleko smo još od tog Premiuma, nek se Jadranka prvo potrudi da i HR službeno dobije PSN  :(
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #3 : 27. Lipanj, 2010., 13:43 »
meni se ne čini uopće loša stvar, evo jučer čitam da će bit svaki mjesec 1 psn igra, 1 ps one igra i 2 minis igre đabe, plus još dodatnih sadržaja i pogodnosti. mislim da bi se isplatilo već i samo s ovim igrama

Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #4 : 29. Lipanj, 2010., 19:46 »
evo ja sam uzeo, ali onaj od 3 mjeseca za probu pa da vidim, upravo skidam wipeout hd, destruction derby(sa psone) i dvije minis igre, jedna je ona s tornjevima kolko mi se čini, a druga nekakva arkadna pucačina. igre su cijele. i da vidio sam imaju dvije mape za killzone2 što mi se čini ok i dva free triala za igre iskreno neznam koje, uostalom svatko može na svom storeu pogledati "meni za ovaj mjesec" platio sam 12 funti što je kakvih sto kuna

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2010., 22:22 »
Vjapaut je free ak se pretplatiš? Ohohoho. Želim.
Btw, kad istekne pretplata, nakon 3 meseca jel, i dalje možeš igrati skinute igre ili?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #6 : 30. Lipanj, 2010., 21:16 »
e jako dobro pitanje, koliko sam skužio ne možeš, ali ako nakon nekog vremena opet produžiš pretplatu, sve se igre vrate, tako da bi u biti trebalo biti stalno u pretplati, evo i link na kojem je objašnjenje i "meni" za 7. i 8. mjesec
http://playstation.bloger.hr/post/playstation-plus-detalji/3373663.aspx

e da malo sam gledao samo taj wipeout košta više od tromjesečne pretplate, samo kad ga se kupi bez plusa ostaje zauvjek na raspolaganju
« Zadnja izmjena: 30. Lipanj, 2010., 21:18 kazolzr »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Playstation Network Premium
« Odgovori #7 : 23. Kolovoz, 2010., 12:14 »
Jel uzeo još tko. Onaj tko je ušao odmah, do sad ima besplatno Little Big Planet, Wipeout HD i za jednicu Destruction Derby i Medievil. Baš kako su obećali, za tih 40 funti godišnje dobiješ igara u vrijednosti 200. :wildboy:

E da, i trail Infamousa cijele igre. Dok istekne pređeš već milijun puta. :wildboy:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Playstation Network Plus
« Odgovori #8 : 23. Kolovoz, 2010., 15:14 »
Čeka se PS Store za HR, onda bi se već dalo o tome razgovarati...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9