HCL.HR

Podjela igara preko PSN

  • 2 Odgovora
  • 2031 Hitova
*

urbanst

  • n00b
  • 4
Podjela igara preko PSN
« : 18. Travanj, 2015., 08:14 »
Pozdrav ekipa imam jedno pitanje, dali je moguće da ja igrice što sam kupio preko PSN skinem i instaliram na bratovu konzolu?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Podjela igara preko PSN
« Odgovori #1 : 18. Travanj, 2015., 18:18 »
Možeš. Na njegovoj samo napravi novi račun s tvojim podacima da se spojiš na PSN i skineš. Barem je tako prije radilo bez problema.

Odg: Podjela igara preko PSN
« Odgovori #2 : 19. Svibanj, 2015., 11:47 »
Citat: snowblind
Barem je tako prije radilo bez problema.


Trebalo bi još uvjek tako raditi, za PS4 su to malo mjenjali pa ima drugačije fore, no kolko sam čitao bio o tome nisu za PS3 ništa mjenjali. Treba samo napomenuti da imaš limit na broj konzola za koje možeš dijeliti account, mislim da je taj broj sada smanjen na 2, a prije je bio 5, tako da to možes samo na jednoj drugoj konzoli napravit. Isto tako imaš foru da pališ i gasiš dostup igrama na tuđim konzolama tako da account deaktiviraš unutar profile settingsa (na drugoj konzoli), bez potrebe brisanja accounta, pa onda ako treba na treću konzolu morat ćeš se vratit na drugu da deaktiviras. Nisam sad baš posve siguran ali mislim da brisanjem accounta nećes deaktivirati taj account na konzoli, tako da treba paziti na te detalje, pogotovo ako dođe do toga da je se jednog dana rješavaš ili prodaješ jer ćeš ostat bez accounta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9