HCL.HR

Polovan PS3 ili nešto drugo

  • 6 Odgovora
  • 3839 Hitova
Polovan PS3 ili nešto drugo
« : 31. Srpanj, 2012., 19:29 »
Našao sam Playstation 3 fat 60 GB za 900 kn na njuškalu pa me zanima isplati li se to kupovati? Također, isplati li se više kupiti taj Playstation nego ulagati u novi procesor i ostale dijelove? (imam AM2 socket, pa kad bi kupio x4 CPU morao bi promijeniti i matičnu i RAM, to bi došlo oko 1500 kn).
Treba mi nešto što će biti dobro za igre, s čim ću moći otići na facebook, youtube, slušati glazbu i gledati filmove.
Znam da sa PS3 možeš igrat multiplayer, ali sam čuo da te u 80% slučajeva neće povezati na servere. Također sam čuo da neće nekad učitat blue-ray filmove.
Pa bi tako trebao savjet..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Polovan PS3 ili nešto drugo
« Odgovori #1 : 31. Srpanj, 2012., 20:02 »
Pa sve ovisi kakve igre želiš igrati. Ako te zanimaju PS3 ekskluzive kupi. Al isto tako provjeri u kakvom je stanju konzola, dal je bila na popravku i slično. Na tih 60gb modelima znao je laser vrisnuti pa zato. Što se tiće surfanja to možeš i sa starim kompom, a PS3 ti može poslužiti kao media centar il kak se to više zove. Ovo za servere nisam baš primjetio.

Odg: Polovan PS3 ili nešto drugo
« Odgovori #2 : 31. Srpanj, 2012., 20:08 »
Pa sve ovisi kakve igre želiš igrati. Ako te zanimaju PS3 ekskluzive kupi. Al isto tako provjeri u kakvom je stanju konzola, dal je bila na popravku i slično. Na tih 60gb modelima znao je laser vrisnuti pa zato. Što se tiće surfanja to možeš i sa starim kompom, a PS3 ti može poslužiti kao media centar il kak se to više zove. Ovo za servere nisam baš primjetio.
Pa sve ovisi kakve igre želiš igrati. Ako te zanimaju PS3 ekskluzive kupi. Al isto tako provjeri u kakvom je stanju konzola, dal je bila na popravku i slično. Na tih 60gb modelima znao je laser vrisnuti pa zato. Što se tiće surfanja to možeš i sa starim kompom, a PS3 ti može poslužiti kao media centar il kak se to više zove. Ovo za servere nisam baš primjetio.
Mislim igrat najviše GTA 4, i 5 kad izađe, Max Payne 3, Red Dead Redemption, L.A. Noire, Battlefield 3, COD MW3, Black Ops i tako to. Ok, hvala na odgovoru.

Odg: Polovan PS3 ili nešto drugo
« Odgovori #3 : 01. Kolovoz, 2012., 14:01 »
Ipak mislim da ću štedit za nove dijelove u kompu, jer sam gledo na youtubu i PC ima puno bolju grafiku nego PS3 i xbox 360

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Polovan PS3 ili nešto drugo
« Odgovori #4 : 01. Kolovoz, 2012., 14:36 »
Nikad nisam imao problema sa konektiranjem (osim kad je pao PSN), isto nikakvih problema sa ucitavanjem Blu-Raya.

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Polovan PS3 ili nešto drugo
« Odgovori #5 : 01. Kolovoz, 2012., 14:51 »
1. nemoj uzet 60 gb model,jer bi mogao crknut svako malo ;)
2. laser moze jedino ne citat kad pocne crkavat,sta se dogada samo kod ranijih ps3 model,rijetko sam cuo/vidio da nekome crne laser iznad cechl serije,iako je moguce
3. ako ti laser vec i crkne,uvijek ga mozes modat (ako si na softweru 3.55 ili nize) pa igrat igre sa harda (naravno kasalj backup svojih originala samo kasalj)
4. po meni,najbolje bi ti bilo uzet ps3 sa pokaverenim laserom,po mogucnosti vec modan (500 kn kakvih) i ostatak ide na komponente (idi polovno,doc ce ti dosta jeftinije, btw koju uopce konfiguraciju imas na kompu ? )
5. komp ima dobru grafiku istina,al da se to vidi moras kupit dobre nove komponente,nemozes ti sad kupit grafu za 500 kn i ocekivat cuda,isto tako ps3 ima svoje eksluzive sta trebas isto uzet u obzir.

Odg: Polovan PS3 ili nešto drugo
« Odgovori #6 : 02. Kolovoz, 2012., 13:42 »
1. nemoj uzet 60 gb model,jer bi mogao crknut svako malo ;)
2. laser moze jedino ne citat kad pocne crkavat,sta se dogada samo kod ranijih ps3 model,rijetko sam cuo/vidio da nekome crne laser iznad cechl serije,iako je moguce
3. ako ti laser vec i crkne,uvijek ga mozes modat (ako si na softweru 3.55 ili nize) pa igrat igre sa harda (naravno kasalj backup svojih originala samo kasalj)
4. po meni,najbolje bi ti bilo uzet ps3 sa pokaverenim laserom,po mogucnosti vec modan (500 kn kakvih) i ostatak ide na komponente (idi polovno,doc ce ti dosta jeftinije, btw koju uopce konfiguraciju imas na kompu ? )
5. komp ima dobru grafiku istina,al da se to vidi moras kupit dobre nove komponente,nemozes ti sad kupit grafu za 500 kn i ocekivat cuda,isto tako ps3 ima svoje eksluzive sta trebas isto uzet u obzir.
Imam:
AMD Athlon 64 x2 Dual Core 5200+ 2.70 GHz
RAM: 3 GB
AMD Radeon HD 6670 1 GB GDDR5

Gledo sam, ako bi uzeo AMD Athlon x4 moro bi uzet novu matičnu jer moja podržava AM2 socket, a treba AM3 za x4. Pa bi onda moro i RAM kupovat, to je sve skupa cca 1500 kn.
Ali koliko komp ima bolju grafiku od konzola, to je nevjerojatno..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9