HCL.HR

Pomoć u vezi PS3 molim vas

  • 22 Odgovora
  • 15278 Hitova
Pomoć u vezi PS3 molim vas
« : 12. Svibanj, 2014., 17:39 »
Evo ovako,namjeravam kupiti PS3 posto vidim da mu je sada puno niza cjena nego sto je bila kad je izasao,pa imam nekoliko pitanja.Posto nemam puno novaca htio bi kupiti ps3 do max.2000 kn,pa me zanima moram li kupovati sve original igrice ili mogu igrati i kopije na ps3 ? Ako znate molim vas da mi pojasnite i date mi par savjeta jer nov sam ovdje :)
Hvala svima unaprijed :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #1 : 12. Svibanj, 2014., 18:02 »
Ako želiš igrati kopije onda nikako ne uzimaj super slim, jer na njih ide modifikacija, ali skuplja i radi se o ugradnji HW u ps3. (zadni puta kda sam gledao koštalo je cca 900kn, al to je bilo prije više od pola godine)

Jeftinija varijanta modifikacije je sa ps3 slim i fat modelima koji se radi SW flashanjem (cca 500kn u najskupljoj varijanti, inače oko 250kn).

Imao sam fat i ne bih ga nikome preporučio, jer ima najviše problema s pregrijavanjem i YLOD-om, kojeg nikako i nikada ne želiš dobiti.

Moja preporuka je probaj kupiti originalne igre i onda ćeš ih igrati s guštom, sve ovo piratstvo je bezveze, jer onda ni ne znaš cijeniti tu igru koju imaš.
A tu je uvijek i onaj osjećaj (bar kod mene) ponosa i sreće jer si uspio uštedjeti i kupiti igru koju si želio!
I naravno onda ćeš prijeći igru i nekoliko puta i naučiti ćeš uživati u njoj, jer kada imaš igara na bacanje onda ne znaš ni što bi igrao, niti ih kvalitetno odigraš (moje mišljenje)



Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #2 : 12. Svibanj, 2014., 19:11 »
Ako želiš igrati kopije onda nikako ne uzimaj super slim, jer na njih ide modifikacija, ali skuplja i radi se o ugradnji HW u ps3. (zadni puta kda sam gledao koštalo je cca 900kn, al to je bilo prije više od pola godine)

Jeftinija varijanta modifikacije je sa ps3 slim i fat modelima koji se radi SW flashanjem (cca 500kn u najskupljoj varijanti, inače oko 250kn).

Imao sam fat i ne bih ga nikome preporučio, jer ima najviše problema s pregrijavanjem i YLOD-om, kojeg nikako i nikada ne želiš dobiti.

Moja preporuka je probaj kupiti originalne igre i onda ćeš ih igrati s guštom, sve ovo piratstvo je bezveze, jer onda ni ne znaš cijeniti tu igru koju imaš.
A tu je uvijek i onaj osjećaj (bar kod mene) ponosa i sreće jer si uspio uštedjeti i kupiti igru koju si želio!
I naravno onda ćeš prijeći igru i nekoliko puta i naučiti ćeš uživati u njoj, jer kada imaš igara na bacanje onda ne znaš ni što bi igrao, niti ih kvalitetno odigraš (moje mišljenje)
Hvala,ali ja nemam baš novaca da kupujem original igre zato jer su preskupe :/ postoji li kakav čip da se ugradi pa da se mogu čitati kopije kao kod ps2 ? hvala

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #3 : 12. Svibanj, 2014., 19:25 »
danas imaš već brdo igara koje ulaze pod platinum ediciju i dođu i po 100 kn...recimo u svom lokalnom Konzum superstoru možeš naći i igre za PS3 i po 50 kn....imam ja par piratskih igara za PC al me ne privlače igranju kao orginali...ove godine izlazi novi Batman za PS4 i već sam počeo štedjeti...+ za još 2 igre ....
ne kritiziram, samo govorim iz osobnog iskustva, zadovoljstvo je veće uz original :clap:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #4 : 12. Svibanj, 2014., 19:35 »
Mislim da nisi dobro pogledao moj post ili ja nisam uspio detaljnij eti objasniti...

Znači:

1) Nikako ne podržavam igranje piratskih igara, iako ni ja nemam novaca no skupi se za par mjeseci za koju igru, postoje popusti i još bitnije PS+ petplata gdje mjesečno dobivaš nove igre!

2) Postoje modifikacije koje omogućuju instaliranje raznih aplikacija (programa) kako bi svoj PS3 učinio pristupačnijim za korištenje. To uključuje i mogućnost igranja kopija igara...

3) Gore sam već naveo: Ako uzimaš super slim konzolu onda moraš kupiti i hard disk jer ti 12GB memorije nije dovoljno (skoro) za niti jednu igru. "Čip" kako kažeš se zove Cobra ODE i dosta je skup

A starije Slim i Fat verzije mogu to sve odraditi i bez "čipa", samo ih treba netko tko zna otvoriti i "instalirati" (da ne objašnjavam cijeli proces) modificirani program s kojim možeš pokretati igre i druge programe. Ujedno to je i najjeftinija verzija modifikacije...

Osobno sam na svom FAT-u imao modifikaciju, no prvenstveno radi aplikacija i emulatora.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #5 : 12. Svibanj, 2014., 19:43 »
Danas kada postoje polovne PS3 igre po 40-tak kuna stvarno nema opravdanja za piratstvo. Samo prolistaj naš E-Mart, valjda možeš umjesto jedne nadopune bona kupiti igru

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #6 : 12. Svibanj, 2014., 20:19 »
kupi polovni modificirani. WHOA


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #7 : 16. Svibanj, 2014., 07:51 »
kratko pitanje..brat bi si kupio PS3 al u dućanu u kojem ga želi kupiti imaju samo od 12 GB, dal je to ok opcija pošto ga ne misli koristiti sa online mogućnostima, nit za gledanje filmova....znači isključivo za singleplayer igre tipa God of War...nisam imao pa neznam dal se igre instaliraju ili ne pošto meni na PS4 se sve živo instalira i updejta 5 X....hvala

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #8 : 16. Svibanj, 2014., 07:56 »
Aono, to je dosta malo, par updateova i bit će popunjen :/ Nez, imaš neki stari disk od 160 GB ili slično, samo ga zamjeni

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #9 : 16. Svibanj, 2014., 08:17 »
Ma znam da je malo, ali koristio bi ga bez neta jer živi u šumi (u Zagorju u brdima :D  ) bez signala tako da je stalno offline, pa bi zapravo bio bez updateova

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #10 : 16. Svibanj, 2014., 08:19 »
Pa dobro, ako se neće spajati na internet onda može i proći

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #11 : 16. Svibanj, 2014., 08:36 »
To sam si i ja mislio, ovako i onako odigrat će samo par igrica poznavajući njega tako da mu se i ne isplati davati više para za PS3.
hvala :piva:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #12 : 16. Svibanj, 2014., 08:46 »
Pa baš i neće biti dosta...

Osim ako planiraš igrati igru po igru dok ju ne pređeš, pa instaliraš novu...

Ako nemaš HDD teško ćeš igrati veće igre... Koliko se sjećam GT6 zauzima 15GB na disku (a ti ni nemaš toliko), Last of Us još više!

Ako želiš imati 2 ili 3 igre istovremeno na njemu, možeš zaboraviti na to...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #13 : 16. Svibanj, 2014., 08:59 »
nije za mene, igre koje bi se igrale su God of War 3, A, Killzone 2,3....
al da ima nešto u tome... nisam znao dal se igre instaliraju il ne, pošto nisam nikad imao PS3, samo 1,2 i sad 4...3 je bila kompletno preskočena :wildboy:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoć u vezi PS3 molim vas
« Odgovori #14 : 16. Svibanj, 2014., 09:03 »
Neke igre moraš instalirati, dok neke ne moraš... No opet ako ne želiš da ti se nešto dogodi vrijednom Blu Ray disku onda bolje instalirati...

Evo samo GTA V zauzima cca 8,5GB i to bez ikakvih update-ova igre... A ako želiš toliko igara imati odjednom - ništa od toga...

Možeš u najboljem slučaju imati (MOŽDA) 3 igre instalirane i to neke manje igre, ne ove koje si naveo...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9