HCL.HR

Problem sa spajanjem PS3 na TV

  • 5 Odgovora
  • 15883 Hitova
*

urbanst

  • n00b
  • 4
Problem sa spajanjem PS3 na TV
« : 28. Prosinac, 2013., 18:40 »
Pozdrav, imam problem sa spavanjem PS3 sa tv-om dakle evo sada sam pokušavao spojiti konzolu sa AV kabelom koji je došao uz konzolu i stalno mi piše da "nema signala" makar napravim sve kako treba!? Kada spojim sa HDMI kabelom odmah je prepozna ali mi sa tim kabelom ne paše, zanima me jeli je itko imao isti problem i kako da ga otklonim?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

urbanst

  • n00b
  • 4
Odg: Problem sa spajanjem PS3 na TV
« Odgovori #2 : 28. Prosinac, 2013., 19:39 »
hvala na pomoći

evo imam još jedno pitanje pa da ne otvaram novu temu
dali je moguće kupovati igrice sa https://store.sonyentertainmentnetwork.com preko americanexpres kartice?

Odg: Problem sa spajanjem PS3 na TV
« Odgovori #3 : 05. Veljača, 2014., 23:03 »
Drzi pritisnuto gumb za paljenje dok ne cujes drugi bip i napravno mora bit spojeno sa av kabelom

Odg: Problem sa spajanjem PS3 na TV
« Odgovori #4 : 06. Veljača, 2014., 10:23 »
    Najjednostavnije je promjenit u postavkama na av i uzet upravljac od tv i prebacit na av i onda imas 30 sec za pritisnuti x i onda samo pratis sljedaca 2,3 koraka i onda je prebaceno

Odg: Problem sa spajanjem PS3 na TV
« Odgovori #5 : 12. Veljača, 2014., 17:56 »
Verovatno ovde bih trebao da pitam.
Ovako imam ps3 i plazmu samsung. Od septembar je pocela plazma da me zeza da gubi signal. Znaci startujem bilo sta: Showtime, gledam nesto, ugasim showtime, na tv-u se izgubi slika i pise No Signal.
Ili kad upalim Multiman, desava se ili da nastavi da radi, i nakon sto odaberem igru da se pojavi No Signal ili pri samog paljenja Multiman-a da se pojavi No Signal. Posle toga sta god radio  vadi-stavi Hdmi kabel u ps3, ne pomaze. Verovatno mi je pokvaren hdmi ulaz na plazmi.
CItao sam negde ako je to problem, mozda bude problem cela maticna plocica koja nosi taj hdmi ulaz, tako da bi to bilo preskupo za mene da popravljam.
Da li ce mi pomoci ovaj kabel:
http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-1-5m-5ft-HDMI-to-5-RCA-Male-Audio-Video-Component-Convert-Cable-For/675932271.html
da u ps3 ukljucim naravno hdmi, a u tv-u component + za zvuk onaj beli i crveni kabel?
Da li ce prenositi sliku sa ps3 bez problema? Ili cu ipak morati da kupim hdmi-vga+audio adapter? Hvala.
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2014., 17:59 icemaher »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9