HCL.HR

Hitno pomagajte

  • 4 Odgovora
  • 2939 Hitova
Hitno pomagajte
« : 15. Listopad, 2016., 15:49 »
Pozdrav ekipa moze pomoc znaci idem upalit igru i pojavi mi se this conctent can be used if you renew the licence in ps store inace rijec je o ps3
Pomagajte :wildboy:
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2016., 16:07 Pero95 »

Odg: Hitno pomagajte
« Odgovori #1 : 16. Listopad, 2016., 08:41 »
Istekao ti PS+? Besplatne igre koje dobijes preko plusa ne mozes igrati bez produzenja pretplate.

Odg: Hitno pomagajte
« Odgovori #2 : 16. Listopad, 2016., 12:25 »
Kolko znam frend je kupio tu igru preko psna i znaci kupio sam od njega plejku i vec je bila instalirana igra a nema nikakvu pretplatu on...

Odg: Hitno pomagajte
« Odgovori #3 : 17. Listopad, 2016., 09:11 »
Kolko znam frend je kupio tu igru preko psna i znaci kupio sam od njega plejku i vec je bila instalirana igra a nema nikakvu pretplatu on...

Ok, znaci ovako. Igra je kupljena na X accountu i prava koristenja njemu pripadaju. Jesi li ti ulogiran na taj X account kojem pripada igra ili imas neki svoj novi account? Vlasnik (korisnicki racun) mora biti aktiviran na toj konzoli da bi ti to mogao igrati, i svega moze biti aktiviran na samo dvije PS3 konzole odjednom. Odes na njega pod user management i tamo odes na "activate software usage on this console" ili tako nesto. Ako je taj account izbrisan morat ces ga ponovo dodat da bi mogao njegove igre pokrenut, e sad hoce li taj frend s tobom dijelit account to je nesto sto se snjim moras dogovorit.

Odg: Hitno pomagajte
« Odgovori #4 : 17. Listopad, 2016., 12:10 »
Aha znaci bio je taj kao njegov users i ja sam sebi napravio svoj novi i normalno igro igru i onda mi se ovo pojavilo znaci da je do njega nesto

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9