HCL.HR

Ps3 najbplja moguca slika

  • 4 Odgovora
  • 3070 Hitova
Ps3 najbplja moguca slika
« : 22. Lipanj, 2015., 06:51 »
Pozz svima naime nakon dosta surfanja, hrpetinu jubito linkova gdje nisam uspio naci jednu pravu poveznicu s konfiguriranjem psa za najoptimalniju najbolju sliku odlucio sam to priupitati ovdje. Naime imam netko nekakav link ili zna koje postavke moram kako staviti da bi slika izgledala sto bolje pri igranju?

Odg: Ps3 najbplja moguca slika
« Odgovori #1 : 24. Lipanj, 2015., 09:43 »
Kaj nitko nema neka saznanja?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ps3 najbplja moguca slika
« Odgovori #2 : 01. Srpanj, 2015., 08:32 »
Ne ovisi li to o modelima TV-a, odnosno da svaki TV ima svoje specifične postavke?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Ps3 najbplja moguca slika
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2015., 09:28 »
PS3 sam rihta "najbolju" sliku prema uređaju na koji je spojen. To napravi prilikom prvog pokretanja.
Ako si ga koristio na nekom drugom TVu onda ga moraš u postavkama resetirati kako bi se ponovno automatski poštelao.

A samu sliku rihtaš u meniu od TVa. Ako ti je TV loš onda nećeš imati bolju sliku... Tako da ovisi o više stvari, a ne o samom PS3. On od sveg toga ima najmanje veze s postavkama slike.

Još uz to nisi napomenuo ni o kakvom TVu se radi? Koristiš li HDMI ili SCART?

Odg: Ps3 najbplja moguca slika
« Odgovori #4 : 23. Studeni, 2015., 22:00 »
PS3 sam rihta "najbolju" sliku prema uređaju na koji je spojen. To napravi prilikom prvog pokretanja.
Ako si ga koristio na nekom drugom TVu onda ga moraš u postavkama resetirati kako bi se ponovno automatski poštelao.

A samu sliku rihtaš u meniu od TVa. Ako ti je TV loš onda nećeš imati bolju sliku... Tako da ovisi o više stvari, a ne o samom PS3. On od sveg toga ima najmanje veze s postavkama slike.

Još uz to nisi napomenuo ni o kakvom TVu se radi? Koristiš li HDMI ili SCART?
Naravno koristim hdmi

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9