HCL.HR

Rainbow Moon

  • 8 Odgovora
  • 2169 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Rainbow Moon
« : 05. Svibanj, 2012., 12:06 »
Rainbow Moon je novi SRPG koji treba izaći Q2 2012 za PSN. Igra stavlja naglasak na istraživanje, razvoj lika, upgrejdanje oružja i ostalih itema. U igri će biti 120 skilova koji se mogu koristiti u borbama, random encounteri mogu se izbjeći i trajanje osnovne radnje je oko 40 sati.

Rainbow Moon Trailer (PS3/PSN)

Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #1 : 11. Svibanj, 2012., 22:15 »
Podsjeća me na mladost i Zeldu, ne  znam zašto : :hihi:

Hoće li biti free  :piva:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #2 : 11. Svibanj, 2012., 23:24 »
Neće biti besplatna igra.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #3 : 18. Lipanj, 2012., 18:20 »
Datum izlaska: July 4, 2012 po cijeni od €12.99 / £9.99

Citat:
Also available during the first month of the game's launch will be a variety of more than 20 free and premium additional content packages, including character-boosting items such as Rainbow Coin and Rainbow Pearl Sets, Starter Packs and Amulet Sets. The Rainbow Moon Store can be accessed directly from within the game.

All DLC purchases are 100% optional and non-consumable items. You can of course play through the game just fine without any boosters, if you wish to do so. You can also re-use all add-ons as often as you like whenever starting a new game.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #4 : 07. Srpanj, 2012., 17:57 »
Igra tko? Predobra igra. Rekao bih nema bolje za ovako preko ljeta odigrati. Ugl, igra ne donosi nikakve inovacije u žanr, no zato je posvećenost detaljima vidljiva na svakome koraku. Borba jednostavna i zabavna i što je najbolje postoje vidljivi neprijatelji na mapi dok su encounteri opcionalni. Kada se približite neprijatelju piše koji je najveći lvl i protiv koliko ćete ih se boriti. Isto je kada vam i random encounter iskoči tako da uvijek možete birati borbe.

Prije početka avanture možete birati između dvije težine; normal i hard te s koliko opreme ćete krenuti. Ja igram na normal, adventure (to je bez ikakve opreme osim osnovnog oružja) i za sada je taman. Igram kojih 10 sati i nisam morao uopće puno grindati da bih parirao protivnicima. Poželjno je istraživati mapu i dungeone da se pronađu različiti itemi i novac kojeg nema baš previše. Uglavnom rekao bih savršena igra koju kada počnete igrati, teško ćete prestati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #5 : 07. Srpanj, 2012., 18:04 »
Kvragu kad sam nemam PS3 više.  :wildboy:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #6 : 07. Srpanj, 2012., 21:05 »
igra koju kada počnete igrati, teško ćete prestati.

Problem je početi (kupiti), a želim jako...
Još kad mi je igra pol FL-e, grr!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #7 : 12. Srpanj, 2012., 13:16 »
Moram opet napisati defitivno preporuka svim ljubiteljima SRPG. Igra je fantastična u svakome pogledu, jedino je priča slabi dio, ali to nije ni bitno. Od početka se vidjelo da se nije ciljalo na snažnu radnju nego na fantastičan gameplay i tehničku ispoliranost. Utukao sam preko 27 sati u igru, istražujem što više mogu, čak ni ne farmam puno, a tek sam malo više od pola prošao.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Rainbow Moon
« Odgovori #8 : 28. Srpanj, 2012., 19:15 »
Evo duple/dvostruke recenzije:

Rainbow Moon recenzija | HCL.hr

Možda nekog obrati na pravi put, a to je ljeto na poteze  :mrgreen:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9