HCL.HR

Savjeti pri kupovini polovnog PS3

  • 8 Odgovora
  • 11410 Hitova
Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« : 08. Svibanj, 2016., 18:14 »
E ljudi,odlucio sam da kupim Play Station 3.Buduci da se ne razumijem u PS inace i ukupno sam sat vremena igrao na njemu,molio bih vas da mi pojasnite neke stvari i pomognete mi pri kupovini.Dakle,postavio bih neka pitanja,a vi ako mozete,objasnite mi ih. :)

1.Koliko se krece polovna PS3 konzola?
2.Sta je slim,sta je fat?
3.Sta znace GB na PS?(Ako je 12 GB PS npr.stavim igru do toliko GB i vise ih ne mogu imati osim te,jedino ako tu ne obrisem? ne kontam :/ :D
4.Sta je cipovanje,kosta li?
5.Negdje sam procitao da na nekim PS ne mogu igrati online? Pojasnite mi :D
6.Da li se moze igrati odredjeni par sati pa je moram puniti (PS) ili slicno? :D
7.Nedavno sam bio u igraonici i neki lik je igrao GTA V na PS3(na 720p TV) i vidio sam da je slika bila ono izreckana kao da je 800x600 na kompu? Kakva je kod vas? Koliki je FPS u igrama?

Hvala :)
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2016., 18:18 Sh00t3R »
fuRy

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #1 : 08. Svibanj, 2016., 18:43 »
Nisam ti ni ja neki ekspert ali znam neke stvari.
1. Polovni se kreću slim modeli oko 800kn
2. Fat je stariji model koji se ne isplati kupovat jer je star kupi slim on ti je najnoviji.
3. To ti funkcionira kao kod kompjutera koliko gb toliko muzike. Preporučam najmanje 100-ak.
4. Čipovanje je da možeš igrat piratske igre ali ima jedan nedostatak o tome u sljedećem odgovoru.
5. Na nekima nemoš igrat online jer Sony prepozna čipovanu konzolu i bricka (izbaci) ti je sa psn-a playstation networka.
6. Igraš koliko oš( pojasni mi malo pitanje)
7. Vjerovatno je nešto krivo podešeno na ps ili tv-u. Fps pogledaj na youtube i na internetu. Kako koja igra.

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #2 : 08. Svibanj, 2016., 20:17 »
Nisam ti ni ja neki ekspert ali znam neke stvari.
1. Polovni se kreću slim modeli oko 800kn
2. Fat je stariji model koji se ne isplati kupovat jer je star kupi slim on ti je najnoviji.
3. To ti funkcionira kao kod kompjutera koliko gb toliko muzike. Preporučam najmanje 100-ak.
4. Čipovanje je da možeš igrat piratske igre ali ima jedan nedostatak o tome u sljedećem odgovoru.
5. Na nekima nemoš igrat online jer Sony prepozna čipovanu konzolu i bricka (izbaci) ti je sa psn-a playstation networka.
6. Igraš koliko oš( pojasni mi malo pitanje)
7. Vjerovatno je nešto krivo podešeno na ps ili tv-u. Fps pogledaj na youtube i na internetu. Kako koja igra.
Hvala ti puno,od koliko GB imaju?.Znam da ima 250,sta mislis koliko on kosta? Koliko kosta cipovanje i da li su sto si rekao od 800 kn vec cipovani sa tom cjenom?.Sta znaci CFW...Imaju li drugi osim fat i slim i da li bi mogao igrati pirat*** khm Fight Night Champiom online? Ili ce to na nekima moci,a na nekima ne? :)
E i do kada ce ove novije igre moci na PS3? Do kada ce izlatiti i za PS3?
Hvala opet!
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2016., 20:29 Sh00t3R »
fuRy

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #3 : 09. Svibanj, 2016., 08:48 »
Nisam ti ni ja neki ekspert ali znam neke stvari.
1. Polovni se kreću slim modeli oko 800kn
2. Fat je stariji model koji se ne isplati kupovat jer je star kupi slim on ti je najnoviji.
3. To ti funkcionira kao kod kompjutera koliko gb toliko muzike. Preporučam najmanje 100-ak.
4. Čipovanje je da možeš igrat piratske igre ali ima jedan nedostatak o tome u sljedećem odgovoru.
5. Na nekima nemoš igrat online jer Sony prepozna čipovanu konzolu i bricka (izbaci) ti je sa psn-a playstation networka.
6. Igraš koliko oš( pojasni mi malo pitanje)
7. Vjerovatno je nešto krivo podešeno na ps ili tv-u. Fps pogledaj na youtube i na internetu. Kako koja igra.
Hvala ti puno,od koliko GB imaju?.Znam da ima 250,sta mislis koliko on kosta? Koliko kosta cipovanje i da li su sto si rekao od 800 kn vec cipovani sa tom cjenom?.Sta znaci CFW...Imaju li drugi osim fat i slim i da li bi mogao igrati pirat*** khm Fight Night Champiom online? Ili ce to na nekima moci,a na nekima ne? :)
E i do kada ce ove novije igre moci na PS3? Do kada ce izlatiti i za PS3?
Hvala opet!

Imas slimove 120gb i 250gb, super slim( najnoviji izaso 2012) imas od 12gb i 500gb
taj od 250bi trebo biti do max 900kn bez ikakvih igara uz njega
imas 2 tipa cipa tj barem kolko ja znam , prva varijanta je jeftinija ali nemres igrat online, druga varijanta se zove cobra ode i ugraduje se u ps te se pokrecu igre kao preko emulatora. ali kosta oko 800kn sa ugradnjom
CFW ili custom firmware tj "naziv za cip"
a sto se tice igara za ps3 , ne bas dugo pogotovo ne neki noviji naslovi, ali uvijek ce biti pes fife nba, mozda cod itd, ali ps3 ima veliku bazu igara koje ukoliko nisi igrao se mogu nabaviti jeftino te imas puno za igru.
Ukoliko sam nesto krivo objasnio neka me ispravi netko ukoliko zna hvala

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #4 : 09. Svibanj, 2016., 12:36 »
E hvala ti uzeo bi 250 GB...Ako sam dobro skontao,platim oko 800 kn za PS i onda preko te kobre da mi to uradi kosta jos 800? Ukupno 1600? ako sam dobro skontao? I jos da pitam npr: Neki lik kupio npr. fight night champion i igrao sa njegovim profilom (kako li to vec ide) i mogu li ga ja od njega uzeti (kupiti) i da igram normalno offline i online legalno?
Moze li se igra kupiti digitalno preko olx stranice kupoprodaje da se ne zezam oko brze poste i toga?
I ima li ikakve sanse da dobijem kakav ban ako preko kobre te igram online?

Glup sam sto se tice PS, :)
Hvala
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2016., 12:44 Sh00t3R »
fuRy

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #5 : 09. Svibanj, 2016., 13:47 »
E hvala ti uzeo bi 250 GB...Ako sam dobro skontao,platim oko 800 kn za PS i onda preko te kobre da mi to uradi kosta jos 800? Ukupno 1600? ako sam dobro skontao? I jos da pitam npr: Neki lik kupio npr. fight night champion i igrao sa njegovim profilom (kako li to vec ide) i mogu li ga ja od njega uzeti (kupiti) i da igram normalno offline i online legalno?
Moze li se igra kupiti digitalno preko olx stranice kupoprodaje da se ne zezam oko brze poste i toga?
I ima li ikakve sanse da dobijem kakav ban ako preko kobre te igram online?

Glup sam sto se tice PS, :)
Hvala
da moras jos oko 800 dati za cobru ode
neznam nista o toj olx stranicama.
koliko znam nemoze se dobiti ban sa cobra odeom jer se igre pokrecu prek vanjskog hard diska te se emuliraju preko jednog cd-a( obicno to bude jedna igra) koja sluzi kao "emulator", neznam koliko je to tocno ali vidio sam tipa da sophoslab je imao u ponudi prodaju cobra odea, a posto su oni sluzbeni ducan sa original igrama za prodaju nevjerujem da bih imali to u ponudi, ali nikad se nezna, raspitaj se jos malo.

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #6 : 09. Svibanj, 2016., 14:21 »
E hvala ti uzeo bi 250 GB...Ako sam dobro skontao,platim oko 800 kn za PS i onda preko te kobre da mi to uradi kosta jos 800? Ukupno 1600? ako sam dobro skontao? I jos da pitam npr: Neki lik kupio npr. fight night champion i igrao sa njegovim profilom (kako li to vec ide) i mogu li ga ja od njega uzeti (kupiti) i da igram normalno offline i online legalno?
Moze li se igra kupiti digitalno preko olx stranice kupoprodaje da se ne zezam oko brze poste i toga?
I ima li ikakve sanse da dobijem kakav ban ako preko kobre te igram online?

Glup sam sto se tice PS, :)
Hvala
da moras jos oko 800 dati za cobru ode
neznam nista o toj olx stranicama.
koliko znam nemoze se dobiti ban sa cobra odeom jer se igre pokrecu prek vanjskog hard diska te se emuliraju preko jednog cd-a( obicno to bude jedna igra) koja sluzi kao "emulator", neznam koliko je to tocno ali vidio sam tipa da sophoslab je imao u ponudi prodaju cobra odea, a posto su oni sluzbeni ducan sa original igrama za prodaju nevjerujem da bih imali to u ponudi, ali nikad se nezna, raspitaj se jos malo.
Hvala ti,a mozes li mi odgovoriti mogu li se igre digitalno naci i kako ta kupovina izgleda(slicno kao steam cd key) da se ne zezam oko dostave i toga? Mozes li mi odgovoriti i na ovo: npr.Neki lik kupio igru za PS3 i igrao je online(preko toga njegovog profila,psn kako li to ide vec) i mogu li je ja od njega kupiti (uzeti) i igrati legalno i offline i online ...Odlucio sam bez cobra cipovanja,bolje je originale,i nisu bas preskupi,mogu se jeftinije naci. Samo jos odgovor na to i zavrsio sam. :D Hvala
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2016., 14:28 Sh00t3R »
fuRy

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #7 : 09. Svibanj, 2016., 14:43 »
Neki lik kupio igru za PS3 i igrao je online(preko toga njegovog profila,psn kako li to ide vec) i mogu li je ja od njega kupiti (uzeti) i igrati legalno i offline i online ...

Ne mozes od njega kupiti, ali ako ti on da svoj account (email/password), onda se mozes na njega ulogirati i skinuti si njegovu igru na svoju konzolu, i tako ju igrati i offline i online dokle god je njegov account aktiviran i na tvojoj konzoli. Jedan account moze u jednom trenutku biti aktiviran na dvije/tri ps3 konzole (zaboravio sam tocan broj jer su mjenali to). Ovo se uglavnom radi kao neki family sharing, ne sa strancima preko interneta jer riskiras account da ti ga ukradu ili banaju.

Odg: Savjeti pri kupovini polovnog PS3
« Odgovori #8 : 09. Svibanj, 2016., 17:13 »
Ma moze preko olx sa likovima sto su prodavali milion stvari i sto su pouzdani,hvala
fuRy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9