HCL.HR

Snimanje PS3 gameplaya

  • 2 Odgovora
  • 2492 Hitova
*

Track

  • *
  • 28
Snimanje PS3 gameplaya
« : 31. Ožujak, 2015., 16:07 »
Pozdrav, zanima me dal ima ikakvih naćina za FREE snimanje PS3 gameplaya? Ili ako imate kakvi jefitini Game Capture za preporučiti a da snima u HD (barem 720p). Ili ako netko prodaje Game Capture za jeftine pare neka mi se javi :piva: Zanima me dal je istina da se može snimati preko USB-a  i ako se može, kako? Ako netko ima prijedlog svakako lupite komentar :mrgreen:

Odg: Snimanje PS3 gameplaya
« Odgovori #1 : 31. Ožujak, 2015., 17:59 »
Ja koristim Easycap on nije HD, ali se mogu snimati videi u nekoj drugoj rezoluciji. On se zasteka u originalni scart kabel, a drugi kraj se zasteka u racunalo putem USB. Uz Easycap sam dobio jedan program u kojem mogu snimati. Video koji snimim mogu preraditi u Sony Vegasu da bolje izgleda. Ako ne zelis Easycap upisi na Ebay Capture card for ps3 i naci ces nesto.

*

Track

  • *
  • 28
Odg: Snimanje PS3 gameplaya
« Odgovori #2 : 02. Travanj, 2015., 15:49 »
Ja koristim Easycap on nije HD, ali se mogu snimati videi u nekoj drugoj rezoluciji. On se zasteka u originalni scart kabel, a drugi kraj se zasteka u racunalo putem USB. Uz Easycap sam dobio jedan program u kojem mogu snimati. Video koji snimim mogu preraditi u Sony Vegasu da bolje izgleda. Ako ne zelis Easycap upisi na Ebay Capture card for ps3 i naci ces nesto.
Mi mozes poslati link od nekog videa koji si snimao sa Easycapom?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9