HCL.HR

The Last of Us [PS3]

  • 120 Odgovora
  • 39114 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Last of Us
« Odgovori #105 : 13. Prosinac, 2013., 23:50 »
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2013., 23:51 Cole »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Last of Us
« Odgovori #106 : 14. Prosinac, 2013., 01:46 »
<3 definitvno bih igrao :ementaler:

Odg: The Last of Us
« Odgovori #107 : 19. Prosinac, 2013., 13:31 »
nadam se da ce na godinu neki GOTY edicija skupa sa nadoilazećim DLCom u paketu pa da si pičnem :D


*

EmShady

  • *
  • 14
  • #Divide et Impera.
Odg: The Last of Us
« Odgovori #108 : 20. Prosinac, 2013., 11:40 »
Kakav je multiplayer The last of us? :)

Odg: The Last of Us
« Odgovori #109 : 04. Siječanj, 2014., 01:33 »
Igra je vauuuu, da ne dubim zasto, receno je u recenziji. Kraj mi se svidja i ne svidja, svidja mi se jer ce biti nastavka, ali realno ne bih postupio kao Joel, ali mislim da kapiram njegovo razmisljanje.

Bas ga briga za ljudski rod, jer su ti ljudi upravo ubili njegovu Saru ni krivu ni duznu, bez oklijevanja, i sad on njima da pokloni "drugu cerku" (jer je on tako gleda) da bi spasio taj isti ljudski rod (u kojem on ne vidi svijetlu buducnost ocigledno), ne pada mu na um, ali on vjerovatno nije svjestan da taj isti ljudski rod posjeduje jos ljudi kao sto je Ellie (hocu da kazem dobre ljude, koji su spremni da zrtvuju svoj zivot radi drugih, vrhunac dobrocinstva), nije jedina na svijetu, ali ga ne osudjujem, jer je vjerovatno bio svjestan svoje slabosti i zbog toga svratio do brata Tomija da je on povede do Fireflies-a, jer je naslucivao da ce veza s Eli biti sve jaca i jaca, ali na kraju nije poslao brata sa njom jer bi ga vrijedjalo u srcu to sto bi ona mislila da ju je on odbacio posle svega i nije imao snage jos za to.

Inace Joel je bio 90% igre veoma dobar cola, 10% madness. Zao mi bi sto je ubio Marlin, ona je imala dobre namjere, neduzni stradase radi Joelove sebicnosti, a za cem je Tess poginula, opet nizasta, da li bi se Sari svidio ovaj njegov sebiclik, sumnjam, mnogo ce grjehova Joel proganjati na PS4 vidim ja :D


Odgovor

Ah,to vječno pitanje,da li treba žrtvovati jednog za dobrobit većine?
Ja bi osobno postupio isto kao i Joel,bez trunke razmišljanja.Kad bi bilo garancije da će nakon toga 100% naći lijek još bi i pristao,ali ovako postoji dobra mogućnost da bi njezina žrtva bila uzaludna.Da bi bila još samo jedan neuspjeli pokušaj pronalaska lijeka.Kako čovjeka svesti na samo još jednog testnog subjekta?
Ljudski rod mi se gadi i jedan ovako prekrasan život kao što je Ellie vrijedniji mi je od milijun drugih.(a i Joelu očito)
Da,vjerojatno i Joel zna da ima drugih dobrih ljudi(posebno mi se svidio njegov prijatelj Bill),ali mislim da je instinkt za preživljavanje prevladao.Nije ju mogao samo tako pustiti.Već je jednom izgubio kćer i vjerojatno je osjećao krivnju što ju nije  mogao spasiti,a sada je u Ellie vidio priliku da to ispravi.Sebično jest(izgleda da je ljubav takva),ali teško ga se može za to kriviti jer čovjeku je urođeno da se brine za one najbliže,za one koje voli i do kojih mu je stalo,a njemu sigurno ne može biti stalo zbog čovječanstva,pa čak i tih dobrih ljudi jer oni su samo apstraktan pojam,a Ellie je jedina stvarnost koju on poznaje,a poslje smrti njegove partnerice vjerojatno i jedini razlog zašto se nastavljao boriti.Drago mi je da je sretan završetak,jer od tragedija sam tri dana u komi.

P.S. Već mi je na pola igre (možda prekasno,da trebao sam to i prije uvidjeti) postalo jasno da će Ellie trebati umrijeti da se nađe lijek.

 

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Last of Us
« Odgovori #110 : 04. Siječanj, 2014., 01:58 »
Lijep post. :ementaler:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Last of Us
« Odgovori #111 : 22. Siječanj, 2014., 22:18 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Last of Us
« Odgovori #112 : 23. Siječanj, 2014., 00:09 »
Kako funckionira igranja tog DLC-a?
Imam igru doma, dal će ona biti potrebna biti da bi se ovo pokrenulo?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Last of Us
« Odgovori #113 : 23. Siječanj, 2014., 07:42 »
Da.

The Last Of Us Multiplayer
« Odgovori #114 : 01. Veljača, 2014., 15:28 »
Evo tko ima TLOU da podijelimo nickove pa da okupimo kakvu ekipicu za mp :P

Odg: The Last of Us
« Odgovori #115 : 02. Veljača, 2014., 11:12 »
Imam TLOU nisam jos probao igrat mp pa me zanima kada upisem oni kod za mp jeli treba nesto potvrdivat preko gmaila ili samo upises i igras?

Odg: The Last of Us
« Odgovori #116 : 02. Veljača, 2014., 11:24 »
Samo upises skines i to je to naravno ako vec nije iskoristen.MP u TLOU ti je sjajan po meni je to najbolje mp iskustvo u 2013 jako je zabavno i napeto iako je samo 4x4

Odg: The Last of Us
« Odgovori #117 : 02. Veljača, 2014., 21:40 »
Samo upises skines i to je to naravno ako vec nije iskoristen.MP u TLOU ti je sjajan po meni je to najbolje mp iskustvo u 2013 jako je zabavno i napeto iako je samo 4x4

Koji ti je ID da te znam dodati

Odg: The Last of Us
« Odgovori #118 : 02. Veljača, 2014., 22:53 »
Isto kao i moj nick na forumu
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2014., 16:44 Mark_x_X_x »

The Last of Us dolazi na PlayStation 4!
« Odgovori #119 : 27. Ožujak, 2014., 20:11 »



Navedenu informaciju za CNN Türk slučajno je otkrio Sercan Sulun, potpredsjednik PlayStation Turske. Na novinarsko pitanje hoćemo li uskoro vidjeti The Last of Us 2, Sulun je odgovorio kako prema njegovim saznanjima Naughty Dog za sada ne radi na nastavku, ali tijekom ovoga ljeta poboljšani port prve igre izaći će na PlayStationu 4.

Cijelu emisiju moguće je pogledati na sljedećem linku, a slučajno otkrivanje se dogodilo u 36-toj minuti.

http://www.multiplayer.com.tr/video/cnn-turk-multiplayer-bolum-45/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9