HCL.HR

Twisted Metal

  • 12 Odgovora
  • 2840 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Twisted Metal
« : 16. Lipanj, 2010., 10:48 »
Nisam zapravo siguran kako će navedena igra izaći samo za Sony platforme, no jedno je sigurno - Twisted Metal bio je pravo iznenađenje sinoćnje Sony konferencije...
Pogledajte trailer i uvjerite se zašto, a poželjni su i neki komentari, čers:

LINK: Twisted Metal – E3 2010 Extended trailer
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Twisted Metal
« Odgovori #1 : 16. Lipanj, 2010., 12:15 »
NIsam nikad to igrao O.o

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #2 : 16. Lipanj, 2010., 12:22 »
Čudna mi je ta igra oduvijek, nekako je sve prebrzo i po tračnicama


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Twisted Metal
« Odgovori #3 : 16. Lipanj, 2010., 12:30 »
Zato crash pwna

Odg: Twisted Metal
« Odgovori #4 : 16. Lipanj, 2010., 15:27 »
Da, a sličnost je gdje točno?  :wildboy:

Twisted Metal Black na PS2 je bogovao previše (Filipe, ovo probaj), al ne lajkam ovo zasad prikazano.
Bio sam oduševljen kad sam vidio da ga najavljuju, al kad sam vidio baš gameplay... ne. Helikopteri? Izlaženje iz auta i upravljanje turretima? Preuzimanje lijevih modova iz PC FPS-ova? Jednostavno ne mogu to provariti. Uza sve to, atmosfera mi se izgubila. U Blacku je bila savršena - mračna, napeta, frenetična i sve tak fino. Ovdje je... štajaznam, lošija. ;(

I još sam prepoznao neke levele, što znači da će bit reciklaže.

Mislim, šteta, jako lajkam serijal, al ne očekujem previše od ovog, osim ako se nešto ne promijeni.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #5 : 24. Srpanj, 2010., 20:13 »
Comic-Con donio novih informacija:

LINK: Twisted Metal: Comic-Con informacije

Komentari...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #6 : 28. Prosinac, 2011., 23:07 »
Rivajv, opet.

Nego prve kopije igre sadržavati će i vaučer za dl TM Black s PSN. Ne piše koliko će točno igara izaći s time kodom ali ovo je dobra vijest za fanove igre. Nikad nisam bio fan serijala, ali od svih tih igara s uništavanjem ovo auto najbolji mi je bio Vigilante 8. Nezz najviše me privlači opcija split screen za četiri igrača, TM je uvijek u mp bio zabavan.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2012., 17:06 »
Nekih tjedan-dva-tri prije te vijesti izbacili su i novi trailer:

Twisted Metal 2012: Mr Grimm Trailer
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #8 : 08. Siječanj, 2012., 14:43 »
Jaffe je zbilja lik i pol:

http://playstationlifestyle.net/2012/01/08/jaffe-suggests-renting-twisted-metal-to-those-expecting-a-blockbuster-campaign-mode/

"Sony CEO Jack Tretton will probably facepalm if he ever hears that David Jaffe suggested renting one of the PlayStation 3′s biggest exclusives of 2012."

 :hihi:

Već je prije toga i javno govorl o tome da je apsolutno protiv VIP Passa u Twisted Metalu, kojeg je Sony sa Resistance 3 predstavil kao konstantan dio "paketa" njihovih igara...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #9 : 15. Siječanj, 2012., 19:51 »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Twisted Metal
« Odgovori #10 : 10. Veljača, 2012., 10:07 »
Izmjene odložile evropsku verziju igre Twisted Metal

David Jaffe potvrdio je da su načinjene određene izmjene kada je u pitanju evropska verizja Twisted Metal igre te da je ovaj proces lokalizacije izazvao određena, manja odlagaja.

Jaffe tvrdi da je predstavljanje Twisted Metal igre za tržište Evrope odloženo zbog toga što je izdavačka kuća Sony insistirala na tome da se načine određene modifikacije u okviru same igre.

Jaffe tvrdi da su izimjene minorne, da su napravljene u okviru same igre, te da su neke scene izbačene ali da to nikako ne utiče na tok igre.

Vjeruje se da će ove izmjene za evropsko tržište biti primjenjene i na teritoriji Australije

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Twisted Metal
« Odgovori #11 : 15. Veljača, 2012., 11:00 »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Twisted Metal
« Odgovori #12 : 16. Veljača, 2012., 12:32 »
Istina EU izlazi 6.3 ima 3 tjedna da se igra zaigra dok je US vec izasla, sta nisam nasao ovaj Tread ranije mogao sam vec igrat...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9