HCL.HR

Uncharted 3: Drake's Deception

  • 22 Odgovora
  • 6989 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 3: Drake's Deception
« Odgovori #15 : 22. Studeni, 2011., 19:39 »
Dujina recenzija već je neko vrijeme gotova, ali eto, znate što je bilo sa serverom. Sad kad je sve opet ok, Unchared 3 je prva recenzija koju smo objavili. Evo linka.

RECENZIJA: Uncharted 3: Drake's Deception

Komentari? Ocjene? Znate već  :hug

Odg: Uncharted 3: Drake's Deception
« Odgovori #16 : 07. Prosinac, 2011., 20:09 »
Odlična igra

Odg: Uncharted 3: Drake's Deception
« Odgovori #17 : 17. Prosinac, 2011., 21:48 »
odlična igra koja je ipak malo u sjeni Uncharted 2 jer znamo kako je pomela konkurenciju 2009.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uncharted 3: Drake's Deception
« Odgovori #18 : 29. Prosinac, 2011., 11:42 »
Završio igru, za nešto manje od 10 sati. Najlošiji Uncharted moram priznati. Velika većina misija mi se nikako nije svidjela. Uncharted 2 Among Thieves je bilo gotovo nemoguće ponoviti, pa čak mi je i originalni Drake's Fortune puno bolji što se tiče lokacija, settinga i priče. Malko sam i razočaran jer sam očekivao puno puno više kako što se tiče cijele igre, tako i kraja. 


Uncharted 3 PITANJE
« Odgovori #19 : 23. Ožujak, 2012., 13:01 »
Znaci posjedujem Xbox 360 i zadovoljan sam ali gledao sam neke uncharted videoe na youtubeu i igre su mi se jako svidjele.
Zanima me dali se isplati kupiti ps3 (na njuskalu kupim prakticki neotvoren s garancijom za 1500 kn) zbog tih igara da ne bacim pare i nakraju se razocaram.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr

Odg: Uncharted 3: Drake's Deception
« Odgovori #21 : 23. Ožujak, 2012., 13:10 »
Procitao sam ja recenziju kad je bila napisana, ali hocu cuti misljenja ljudi

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uncharted 3: Drake's Deception
« Odgovori #22 : 08. Rujan, 2014., 10:53 »
Ima dobru lokaciju, dobre likove, atmosferu i savršen zaboravljeni grad Ubar, no fejla u jako puno toga. Lokacije su prvoj polovici igre dosta rendom i dosta zbunjujuće posložene, nezz kao da odustaje od svog vlastitog identiteta nevine i cheesy avanture i pokušava biti urbana i kul. Zato mi London i nije tako sjeo, no sve je vratila Cartagena <3. Drake's Deception ima najbolje antagoniste do sada, najraznolikije lokacije i dosta dobro zaokružuje trilogiju koja u biti i nije trilogija zbog novog nastavka na novoj generaciji PS-a. Ono što je najveći minus igre i što me užasno ljuti je oskvrnuto napucavanje, koje više nije fluidno ili kako bi se ispravnije izrazio, ono fluidno "lelujanje" ciljnika (crosshaira) je postalo nezgrapno i djeljenje headshota je postalo prava noćna mora. Veliki korak u nazad za jedan od najboljih elemenata u igrinom serijalu. Srećom pa trojka dosta dobro sve povezuje pa igra nije toliko loša. Da korak u nazad oko napucavanja nebude i jedina stavka koja nije prošla moje odobravanje, pokazuje se i tehnička strana igre, tj. igrine kontrole. Drake's Fortune i Among Thieves nisu imali savršene i responzivne te precizne kontrole, no nisu bile loše i nisu budile nikakvu frustraciju u igraču, no u trećem nastavku Uncharted sage, frustracija s kontrolama je ogromna i užasna. Valjda sam 100 puta vraćao zadnju poziciju, radi nepreciznih i neresponzivnih kontrola. Baš se jako čudim tome zbog toga, što u prijašnjim igrama takav slučaj nije bio ni približno sličan. Sve u svemu, nešto lošije nego prve dvije igre, no opet dovoljno dobar i zaokružen proizvod.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9