HCL.HR

Upit cezan uz starost PS3a te moguće probleme.. -> Svaka pomoć dobro došla..

  • 2 Odgovora
  • 1531 Hitova
*

surfer711

  • n00b
  • 2
Poštovanje svim uvaženim Forumašima i Forumašicama,

Prvo isprika ukoliko se netko osjeti povrijeđenim što sam ovako naprasno otvorio temu,no pokušati ću biti konstruktivan i brz pa nakon toga tema može i u smeće što se mene tiče..

Naime,

nedavno sam kupio polovni ps3 (fat) one prve modele s date code 8A (dakle negdje prvo tromjesecje 2008 godine)


Nazalost,nisam bas obracao pozornost na sve možebitne probleme i situacije tipa ylod itd..


Konzola radi ali je lik već naglasio kako se zna nakon 90ak min pregrijati što meni i ne predstavlja problem pošto znam čistiti stvari od prašine i mjenjati termo vodljivu pastu..


Ono što mi je zapelo za oko kad sam malo proučavao model konzole je taj da je to ona famozna od 60gb (model cechc 04) ali moja ima disk od 40gb što me navodi na zaključak da je to već mjenjano i pitaj boga što drugo..


Igre čita iz prve i bogami toplo puše poprilično odostraga..


Pretpostavljam da bi čišćenje pomoglo no nisam siguran da bi to i riješilo problem zbog same izrade te konzole..


Pitanje:


Da li dok je još vrijeme,probam se riješiti konzole i nabaviti nešto novije?


Svaki savjet je dobro došao i unaprijed se zahvaljujem :)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Ako možeš nabaviti novu nabavi. Te od 60gb imale su problema ali ti možeš biti iznimka pa da ti potraje još dugo. Ono što ti mogu reći nabavi veći disk ako planiraš skidati igre s PSN ili imati nekoliko instalacija na hardu jer ćeš tih 40gb napuniti prebrzo.

*

surfer711

  • n00b
  • 2
U biti ja sam plejku uzeo samo da se izigram sto se tice GT5..

To je sve :)


Nakon toga,me bas briga..


Zato mi disk ne pravi neke probleme,tj velicina me ne zabrinjava..


Mozda ukoliko potraje kupim jos jedan joypad i zaigram s curom neke co-operation igrice ako ih ima..



Ok,ukoliko netko bude imao jos kakav prijedlog/misljenje neka ga objavi pa sto se mene tice vec sutra navečer može i lock na temu..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9