HCL.HR

B chassis, C chassi , ŽNJ chassis?!!?!

  • 3 Odgovora
  • 9870 Hitova
B chassis, C chassi , ŽNJ chassis?!!?!
« : 26. Rujan, 2015., 19:02 »
Pa eto, odlucujem se uskoro za kupnju playstationa 4, pa sam malo pretrazivao i naisao na, o pazi sad, vise playstationa 4. Znaci, ja sam tezi n00b oko playstationa (4), pa se pitam sto to znaci B chassis, C chassis? Je li to neka poboljsana verzija prijasnjeg? Stvarno se ne razumijem u ovaj novi playstation (sto je cudno za mene lol) pa bi mi stvarno dobro dosla mala pomoc. Hvala unaprijed.  :D


P.S. Imate li kakve preporuke za prve igrice? Planiram ga kupit negdje krajem 11. mjeseca, pocetkom 12. Znam da sam uranio sa postom, ali svejeno... Hvala opet :D
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: B chassis, C chassi , ŽNJ chassis?!!?!
« Odgovori #1 : 26. Rujan, 2015., 19:09 »
Nikad cuo za taj chassis...

Sta se tice igara nema ih bas puno, to jest vec sada ih ima podosta, al preporuka ako nisi odigrao svakako ovaj Uncharted remasterd kad izade.Nezz sta jos volis al tipa GTA5, COD Advanced Warfare, Last of us remasterd, Batman, MGS5, Witcher 3..
Imas i par besplatnih dobrih pucacina- Blacklight, Planetside 2..

Ma realno gledajuci bilo koja igra za PS4 sta je u ponudi je vrhunska i neces pogrjesit ako uzmes..

Sta se tice igara imas grupe na fejsu za razmjenu i tako dalje..Ono uzmes jednu, dvije pa mjenjas sa drugima da ustedis para i to..

Odg: B chassis, C chassi , ŽNJ chassis?!!?!
« Odgovori #2 : 26. Rujan, 2015., 19:17 »
C chassis je noviji model konzole ,  tiši u radu, nešto je lakši i manji te troši manje energije u radu i stand by modu.  A i ima fizičke tipke za power i disc eject , do sada su bile na touch. Imaš na internertu sve ostale promjene , ovo je ono najbitnije... nadam se da sam malo pomogao ;)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Odg: B chassis, C chassi , ŽNJ chassis?!!?!
« Odgovori #3 : 26. Rujan, 2015., 20:30 »
Dečki hvala vam, pomogli ste mi, barem malo za pocetak :hihi: :hihi: I dalje primam sugestije i objasnjenja :mrgreen:
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9