HCL.HR

Da li postoji Kopija Dualshock4?

  • 8 Odgovora
  • 3617 Hitova
Da li postoji Kopija Dualshock4?
« : 13. Listopad, 2015., 23:17 »
Pozdrav, Hocu da kupim dzojstik preko Ebeya(DS4-Dualshock4), medjutim neki su 51$ dok su neki 78$ i pise kao Offical playstation product, Zanima me da li postoji kopija?:chair: pa je zbog toga cena niza ili jos nisu uspeli da kopiraju kao na ps3 , Hvala :)
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2015., 23:22 Krelac LUdi »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #1 : 13. Listopad, 2015., 23:18 »
Naravno da postoji kopija. Probaj izbjegnut i kupi pravi DS3 :ementaler:

Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #2 : 13. Listopad, 2015., 23:21 »
Ali meni treba DS4 :D za ps4 :D :clap:    da li postoji i kopija za DS4?
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2015., 23:24 Krelac LUdi »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #3 : 13. Listopad, 2015., 23:27 »
E to neznam.
Sorry nisam dobro pročitao gore post.
Pogledaj dal ovo što je jeftino nije možda aukcija?

Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #4 : 13. Listopad, 2015., 23:30 »
Nije aukcija sigurno,pise buy now i free je shiping, i covjek ima 15k transakcija sa 98% pozitivnim feedback :D  zato mi nije jasno, znam da ima za ps3 kopija i koristio sam ih nisu bile nesto, ali nisu ni za baciti , al kad vec dajem tolike pare za DS4 zelim da bude original pa sam zato postavio ovu temu :geek::geek:

Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #5 : 15. Listopad, 2015., 15:20 »
Nije aukcija sigurno,pise buy now i free je shiping, i covjek ima 15k transakcija sa 98% pozitivnim feedback :D  zato mi nije jasno, znam da ima za ps3 kopija i koristio sam ih nisu bile nesto, ali nisu ni za baciti , al kad vec dajem tolike pare za DS4 zelim da bude original pa sam zato postavio ovu temu :geek::geek:
Pa onda ga kupi u Santa Domenica (ovlašteni Sony dućan) 474kn  preko weba a može i na rate, imaš garanciju i miran si.

Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #6 : 15. Listopad, 2015., 16:07 »
Kad smo već kod ovih tema, meni se neodoljivo sviđa Xbox One kotroler, a imam samo PS4. Postoji li koji jeftiniji način na koji bih ga mogao koristii na svome PS4.
Znam da postoje oni nekakve USB stvarčice koje spojis na konzolu pa navodno možeš koristitiz ali koštaju 50$+. Samo nisam siguran mogu li koristiti bežično kontroler ili bi ga morao spojiti putem USB-a.
DeusNikola

Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #7 : 16. Listopad, 2015., 00:02 »
Nije aukcija sigurno,pise buy now i free je shiping, i covjek ima 15k transakcija sa 98% pozitivnim feedback :D  zato mi nije jasno, znam da ima za ps3 kopija i koristio sam ih nisu bile nesto, ali nisu ni za baciti , al kad vec dajem tolike pare za DS4 zelim da bude original pa sam zato postavio ovu temu :geek::geek:
Pa onda ga kupi u Santa Domenica (ovlašteni Sony dućan) 474kn  preko weba a može i na rate, imaš garanciju i miran si.

Tako ce na kraju i biti :D hvala na savetu :D :clap:

Odg: Da li postoji Kopija Dualshock4?
« Odgovori #8 : 19. Studeni, 2015., 10:31 »
imaš na alibabi kineskih kopija mali milion. jedino što nisam nikad kupovao od tamo, pa nebih znao dalje savjetovati

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9