HCL.HR

Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta

  • 15 Odgovora
  • 4453 Hitova
Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« : 20. Veljača, 2014., 13:34 »
Od jučer je moguće skinuti sa ps stora final fantasy XIV realm reborn.  Prvo beta testiranje će biti od 22.02. Do 03.03. Ono što me šokiralo je činjenica da će, iako se radi o ps4, igra podržavati miš i tipkovnicu.... Naravno da ću probati u tom razdoblju sve što igra u beti nudi, ali se nadam da će se s time pozabaviti i ekipa HCL-a. Jer ako se ne varam ovo je prva igra koja će imati opciju korištenja miša i tipkovnice. Više od mene 03.03. Ne bi volio ništa kritizirati ni hvaliti unaprijed.
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2014., 16:44 kaisersephirot »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Final fantasy XIV realm reborn
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2014., 13:40 »
Ja osobno neću imat vremena, ali vjerojatno će se kaiser pozabaviti ovime :piva:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final fantasy XIV realm reborn
« Odgovori #2 : 21. Veljača, 2014., 02:34 »
Da, beta je već skinuta pa i ja nabacim kakve dojmove, za dalje ćemo vidjeti :thumbs:

Odg: Final fantasy XIV realm reborn
« Odgovori #3 : 21. Veljača, 2014., 11:45 »
Nick na forumu ti ima veze sa FFVII ili mi se čini? :chair: Ako ti bude trebalo ljudi za multiplayer javi se. ID za psn je Igylas. Igrao sam sve FF, a u MMO igrama uvijek sam support tj healer. Pa ću tako i u ovome.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2014., 16:45 »
Uredio sam ti malo naslov teme :thumbs: Inače da, naziv ima veze sa 7-icom, također veliki fan serijala, igrao sve osim FF13, stavim svoje dojmove kad malo više zaigram :hug

Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #5 : 21. Veljača, 2014., 17:05 »
Nema problema. FFVII mi je i dan danas najdraža igra ikada. Iskreno ovu temu sam više otvorio jer me šokiralo što će biti podržani miš i tipkovnica. Tu su moja stajališta pomiješana. I koliko će to značiti za budućnost konzola? Iako sam fan mislim da je, što se ps4 verzije tiče, jako važan taj čimbenik. Možda i više nego sama igra.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2014., 17:09 »
Najbitnija stvar je koliko su kontrole na DS4 dobro odrađene. Realno, nitko neće ispred televitora na krilu držati miš i tipkovnicu, pogotovo ako ne može koristiti napredne makro naredbe na njima.

Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #7 : 21. Veljača, 2014., 18:49 »
Istina. Svoje dojmove ostavim 03.03. :)

Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #8 : 22. Veljača, 2014., 09:37 »
Odlicno, stavili su 4 servera i svi su vec puni, ne moze se ni na jednom napravit character.

EDIT: I'm in.

7. level, dosad sta sam vidio je sasvim ok. Necu vise igrat da si ne spoilam previse.
Graficki nista posebno, ima dosta ruznih tekstura, ali u MMO-u grafika nije bitna.
Igra je iznenadjujuce fluidna, gro ljudi oko mene i nisam osjetio neki pad performansa.
Kontrole su dobro izvedene, da se svasta bindat i sa R1 na brzinu prebacit na drugi set bindova, funkcionira dobro.

Vec sam preordero, poprilicno jeftino na Shopto - £26.86.
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2014., 16:13 Worthaur »

Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #9 : 22. Veljača, 2014., 19:23 »
Odlicno, stavili su 4 servera i svi su vec puni, ne moze se ni na jednom napravit character.

EDIT: I'm in.

7. level, dosad sta sam vidio je sasvim ok. Necu vise igrat da si ne spoilam previse.
Graficki nista posebno, ima dosta ruznih tekstura, ali u MMO-u grafika nije bitna.
Igra je iznenadjujuce fluidna, gro ljudi oko mene i nisam osjetio neki pad performansa.
Kontrole su dobro izvedene, da se svasta bindat i sa R1 na brzinu prebacit na drugi set bindova, funkcionira dobro.

Vec sam preordero, poprilicno jeftino na Shopto - £26.86.

plaćat ćeš mjesečno 100 kn da bi igrao?

Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #10 : 22. Veljača, 2014., 19:32 »
Yep. MMO-i nude stotine i stotine sati igranja i zabave, tak da mi to nije problem.
Recimo 100kn sam danas dao za Strider, platinu cu imat za nekih 15ak sati igranja i to je to od igre, a ovdje za 100kn dobijem mjesec dana zabave.

Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #11 : 22. Veljača, 2014., 19:34 »
Yep. MMO-i nude stotine i stotine sati igranja i zabave, tak da mi to nije problem.
Recimo 100kn sam danas dao za Strider, platinu cu imat za nekih 15ak sati igranja i to je to od igre, a ovdje za 100kn dobijem mjesec dana zabave.

sve to stoji, svatko ima svoj ukus al igrah igru nekih 30tak sati na PCu i nije me baš privuklo, a veliki sam fan serijala :)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #12 : 22. Veljača, 2014., 20:50 »
Ja danas malo iskušao, odradio prvi quest. Igra izgleda fino, no sami tutorijal je nekako prebrz i loše objašnjen. Osim toga, kontrole za DS4 su dosta loše, očekivao sam to puno bolje implementirano. Igra se fino vrti na PS4, čak i prilikom veće količine likova na ekranu, nisam osjetio do sada nikakav značajan pad sličica.

I da, mapa, jbm nikako se ne snalazim u pronalasku lokacija iz questa, jel' nešto pogrešno radim ili je ovo loše odrađeno?

FINAL FANTASY XIV
« Odgovori #13 : 25. Veljača, 2014., 11:29 »
Cujem da je beta free na store-u
Ali ju ne pronalazim cak i kad idem na search po imenu
Jel ima netko slican problem?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final fantasy XIV: A Realm Reborn PS4 beta
« Odgovori #14 : 25. Veljača, 2014., 14:35 »
Imao sam ja, pa sam išao preko weba i pronašao je te je dodao, onda mi se i na PS4 pojavila

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9