HCL.HR

Bloodborne

  • 185 Odgovora
  • 53502 Hitova
Odg: Bloodborne
« Odgovori #105 : 14. Veljača, 2017., 08:35 »
Svi ti sidequestovi su zamisljeni da budu hidden secret stuff, ne ocekuje se od igraca da ce to samo tako rijesit a u biti ni ne dobijes nesto bitno od toga bez cega nebi mogo proci igru. Od onih prozora ako se dobro sjecam samo je jednog moguce poslat u kapelicu. Za zavrsetak Eileen questa ti je Dinek dobro reko, u katedrali gdje je bila Vicar Amelia boss bi trebala biti ako si ju nasao na svim proslim lokacijama.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #106 : 14. Veljača, 2017., 10:03 »
Kurvu i babu sam poslao u kapelicu,moglo se jos likova poslat.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #107 : 14. Veljača, 2017., 10:33 »
Nasao je ispred katedrale,na samrti...Jao,bolje da je nisam ni nasao unutra se nalazi hunter koji me sahranjiva...ne mogu liku apsolutno nista,dovucem ga do pinkicu healtha on me odluci jednim udrcem sahranit...

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Bloodborne
« Odgovori #108 : 14. Veljača, 2017., 10:39 »
I ja sam njih dvije poslao :) . Mislim da postoje opcije za kliniku ili katedralu. Ako se dobo siječam baba mi je kasnije dala napitak za Frenzy a kurva pala u depresiju. Uglavnom ništa spektakularno od njih, poslje sami ih sasjekao. Alfred i Eileen imaju super questline i fora nagrade. Ja sam ih riješavao tek u ng+ i ng2+ jel sam i jedan i drugi quest zajebao prvo.

Da da, jeben je lik. Mene sahranio 100 puta :D . Po meni najteži Hunter.
Il´bum, Il`dum!

Odg: Bloodborne
« Odgovori #109 : 14. Veljača, 2017., 10:55 »
Jao na tog sam totalno zaboravio,njega sam cak dva puta sreo,jao jao sad i njega valja ganjat :) dobro me napomeni

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #110 : 14. Veljača, 2017., 20:32 »
Mislim da si sve dijelove questa dobro odradio ako si ju našao ranjenu pred katedralom.

Također, ako baš želiš ono što ti taj hunter unutra da (njenu opremu i kraj questlinea, možda još nešto) možeš ga čizat tako da ga dovučeš do vrata i tamo polako napadaš i kad on krene prema tebi izađeš van gdje neće pratit nego će se počet povlačit. I onda opet napadneš dok se on povlači i tako dok ga ne središ :))

Odg: Bloodborne
« Odgovori #111 : 15. Veljača, 2017., 11:39 »
Ubio ga normalno :) sto pokusaja al uspio sam.U biti kad poludi i krene u napad samo sam bjezao,onda 5 sekundi se gega jel mu stamina opala al tad ga zasaram i opet bjezanija do iduceg geganja.
Zavrsio i Alfredov quest,a depra teska su svi sidequestovi,bolje ih ni ne radit.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #112 : 18. Veljača, 2017., 04:55 »
Pozdrav ljudi

Kod kupnje GOTY izdanje Bloodborna dobije li se i The Old Hunters ili ?

Odg: Bloodborne
« Odgovori #113 : 18. Veljača, 2017., 06:08 »
Gotov s bb-om al opet sam falio 2 bossa,a nema veze,svakako nemam volje nista drugo igrat nego opet nastavljam s bb-om drugaciji build i jos uvijek ima raznih kombinacija s ekipom koju mozes poslat u cathedral ward da izvidim to sta kako i zavrsim ta 2 bossa,plus chalice dungeons nisam probao pa ima da izvidim i to...
Al dosadit ce i ovo i morat ce se nekad pljunut lovica za ds3 ;)

Odg: Bloodborne
« Odgovori #114 : 18. Veljača, 2017., 14:44 »
Gotov s bb-om al opet sam falio 2 bossa,a nema veze,svakako nemam volje nista drugo igrat nego opet nastavljam s bb-om drugaciji build i jos uvijek ima raznih kombinacija s ekipom koju mozes poslat u cathedral ward da izvidim to sta kako i zavrsim ta 2 bossa,plus chalice dungeons nisam probao pa ima da izvidim i to...
Al dosadit ce i ovo i morat ce se nekad pljunut lovica za ds3 ;)

Jesi odigrao The Old Hunters i Dark Souls 2 ?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #115 : 18. Veljača, 2017., 16:57 »
Pozdrav ljudi

Kod kupnje GOTY izdanje Bloodborna dobije li se i The Old Hunters ili ?

Oprosti nisam vidio, da ja imam GOTY i uključuje DLC.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #116 : 18. Veljača, 2017., 17:58 »
Pozdrav ljudi

Kod kupnje GOTY izdanje Bloodborna dobije li se i The Old Hunters ili ?

Oprosti nisam vidio, da ja imam GOTY i uključuje DLC.


Zahvaljujem :)

Odg: Bloodborne
« Odgovori #117 : 18. Veljača, 2017., 20:14 »
Gotov s bb-om al opet sam falio 2 bossa,a nema veze,svakako nemam volje nista drugo igrat nego opet nastavljam s bb-om drugaciji build i jos uvijek ima raznih kombinacija s ekipom koju mozes poslat u cathedral ward da izvidim to sta kako i zavrsim ta 2 bossa,plus chalice dungeons nisam probao pa ima da izvidim i to...
Al dosadit ce i ovo i morat ce se nekad pljunut lovica za ds3 ;)

Jesi odigrao The Old Hunters i Dark Souls 2 ?

A ja dlc-ove ne igram :) jednostavno ako se dokopam goty verzije ok,al uzimat njih nema sanse :)
A DS2 nikako da krenem,mislim moram ga prekucat al vjerojatno kad izgustam s bb-om ide ds2.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #118 : 03. Ožujak, 2017., 00:46 »
Pao Father Gascoigne iz prve  :D I sebe sam iznenadio. 2-3 Molija i par visceral napada i gotov je...
Oko Cleric Beast-a sam se dosta više mučio ali je i on pao nešto ranije. Završio (valjda) quest sa kćerkom od Gascoigne-a, našao Eileein, uputio onu ženu u Cathedral Ward, našao Alfreda itd. Za sada sam jako zadovoljan napretkom. Igra je premašila sva moja očekivanja. Zadnja igra koja me ovako držala je bio Witcher 3, a to dosta govori...  :kava:

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Bloodborne
« Odgovori #119 : 03. Ožujak, 2017., 09:07 »
Bok. Evo info za sve koji su zaslužili Platinu. Svaki igrač koji je osvojio Platinum trofej dobiva Bloodborne platinum theme od Sonya. U pravilu oni šalju nakon osvajanja trofeja a u praksi ja sam je dobio nakon 9 mjeseci i par razmjena mailom sa PS suportom. Inače nikada ne lovim trofeje. Imam ih oko 900 a Bloodborne mi je jedina platina  :faca: .
Il´bum, Il`dum!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9