HCL.HR

Bloodborne

  • 185 Odgovora
  • 53494 Hitova
Odg: Bloodborne
« Odgovori #165 : 30. Kolovoz, 2017., 13:10 »
Pozdrav jel moze pomoc, igram na ps4 pro i nekad se desi onako malo da ima laga ili kao da stucne igrica pa me zanima dal je to do moje konzole ili igrice

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #166 : 30. Kolovoz, 2017., 13:14 »
Framerate je u principu ograničen na 30, ali je pritom pomalo nestabilan pa čak dosta često pada ispod toga. Nažalost igra nikada nije dobila Pro patch, tako da je svejedno na kojem modelu igraš, uvijek će biti isto. Iskreno, svaki puta se iznova razočaram koliko što se igra ne vrti idealno, ali vrlo vrlo brzo se naviknem, pa samo ustraj i možda ti neće smetati.

Dakle do igre je u potpunosti, ne do tvoje konzole niti situacije.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #167 : 30. Kolovoz, 2017., 19:55 »
Hvala puno na odgovoru i pomoci, pa jeste primetio sam to da nekako kao da malo laguje i kao da stucne pa sam se razmisljao dal je do konzole al dobro je znaci nije to jedino kod mene inace igrica je stvarno vrhunska i jedina je steta sto je nisu dobro optimizovali :)

Odg: Bloodborne
« Odgovori #168 : 24. Prosinac, 2017., 22:02 »
Evo nakon dugo dugo čekanja napokon sam zaigrao Bloodborne
Dojmovi su dvojaki i pozitivni i negativni.

Negativni se odnose uglavnom na tehničku prirodu jer mene tih 30 fps ubija u pojam. Svaka čast vama konzolašima ali za mene je to neka hvala. Znam da je sve stvar navike ali za mene je to banana. Uništava mi cijeli koncept igre

Dosta toga iako sam na samom početku me podsjeća na DS 3
Ne sviđa mi se onaj stepside ali eto navikavam se

Mučim se trenutno sa Father Gascoigne tj. sa njegovom drugom fazom. Lik je agresivan full.
Neda mi da se liječim :bonk:

Vidjet ćemo kako će biti u nastavku, javim se

p.s. nemam pretplatu pa sam zakinut  za online komponentu  :(



*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #169 : 24. Prosinac, 2017., 22:11 »
Evo kako sam ja fathera rjesio, brzo i lagano. Isto sam umro nekih 15ak puta prije ovoga.

http://youtu.be/90EgNHyV1NE

Kao trebalo bi ga se counterat sa puskom i onda napast, al ja sam to rjesio ovako..

Inace kaze se da je on dosta tezak boss koji dode na samom pocetku, i ako uspijes pobjedit njega, sposoban si pobjedit i ostale.

Vrhunska igra, nema sta. Meni je taj stepside savrsena stvar.
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2017., 22:15 bartul_9 »

Odg: Bloodborne
« Odgovori #170 : 24. Prosinac, 2017., 22:18 »
Haha tako sam i ja letao oko tog spomenika ali druga faza je dosta nezgodna. Ovo na ovom klipu je nista kako na mene navali. Dosta je agresivniji. Skoci na mene i popijem instant kill.
Odnosno problem mi je lijecenje,ne mogu uzeti estus. Moram maraton trcati po groblju

Odg: Bloodborne
« Odgovori #171 : 24. Prosinac, 2017., 22:21 »
Jao, kad vidim ovo, dođe mi da ponovno instaliram. Ali onda se sjetim svih umiranja i laganog bacanja kontrolera, pa ipak zastanem.
Sjećam se da kad sam naučio counterat određene bossove i ostale mobove, samo sam to i radio, i to je dosta pomoglo kod fathera.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #172 : 24. Prosinac, 2017., 22:25 »
Da, da moras ga counterat da te ne napada, moras mu bjezat i dodgeat kad postane zvjer.

Polako, nakon 10,15 umiranja ces pronac neku taktiku pa ces proc.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #173 : 24. Prosinac, 2017., 22:26 »
Evo trenutno malo istrazujem grad a usput kupim duse pa cu podici jos koji level pa ide revanš

Koliko sam vidio Father je drugi boss odmah poslije onog Clerica
 Nema zaobilaznice da se poslije vratim?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #174 : 24. Prosinac, 2017., 22:39 »
Njega moras proc, a Clerica mozes zaobici.

Pripremi viale i koji molotov, malo se leveliraj i proc ce to. Meni je trebalo 10, 15 sati za prvi dio.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #175 : 24. Prosinac, 2017., 23:46 »
Porazio sam Fathera.
Kupio bolje odjelo i podigao malo level

Odg: Bloodborne
« Odgovori #176 : 25. Prosinac, 2017., 01:29 »
Neki lik me sa strojnicom kosi.

Ako dođem do njega mislim da ću ga naglavačke odozgo  katapultirati   :hihi:

Nisam još spazio gdje se oružje nadograđuje.

Vjerojatno je prerano

bartul@

Po pitanju ovog stepside meni nije.
Prvo što izgleda onako neprirodno i ružno, drugo me zbunjuje.
Ne znam hoće li dodge ili će se teleportirati u stranu.

Došao sam do Blood -starved Beast ili trećeg šefa.
On mi ne izgleda da je nešto pretjerano zeznut.
Iako sam izgubio borbu ali malo mi je falilo da ga porazim, ali već sam bio umoran pa nisam išao dalje
« Zadnja izmjena: 25. Prosinac, 2017., 13:37 darijoman »

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #177 : 25. Prosinac, 2017., 15:19 »
Taj čiko sa strojnicom je legendarni Djura  :hihi: Inače, Father Gascoigne ima zanimljivu priču iza sebe, kao i jedan mini side quest koji ti čak može pomoći u samoj borbi protiv njega.

Što se tiče nadogradnje oružja, kako mi se čini da je dostupno odmah od početka igre, u Hunter's Dreamu preko puta Gehrmana. Neka me ispravi neko ako griješim..

Odg: Bloodborne
« Odgovori #178 : 25. Prosinac, 2017., 15:48 »
Porazio sam Gascoigna a čiko Djura me je nakautirao kad sam se popeo gore, a mislio sam ga baciti odozgo   :hihi:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #179 : 25. Prosinac, 2017., 16:10 »
Ja sam ga nekako iz prvog puta uspio zbaciti odotgo, ni sam ne znam kako  :hihi: Čak postoji i fora da se sprijateljiš s njim i tada ti on da neke fine stvarčice..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9