HCL.HR

Bloodborne

  • 185 Odgovora
  • 53626 Hitova
Odg: Bloodborne
« Odgovori #120 : 03. Ožujak, 2017., 10:05 »
Bok. Evo info za sve koji su zaslužili Platinu. Svaki igrač koji je osvojio Platinum trofej dobiva Bloodborne platinum theme od Sonya. U pravilu oni šalju nakon osvajanja trofeja a u praksi ja sam je dobio nakon 9 mjeseci i par razmjena mailom sa PS suportom. Inače nikada ne lovim trofeje. Imam ih oko 900 a Bloodborne mi je jedina platina  :faca: .

E da imam to i fora je ali steta sto nije malo animirana, u biti nista bolje od one besplatne. Nego, nemojte tu nagradu cekati ko budale :p treba se mailom prijaviti na sony newsletter i samo onda ce vam poslat.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #121 : 16. Ožujak, 2017., 21:03 »
Palo nekih 6 boss-eva od Gascoignea, zadnji Rom. Svakog bossa sam uspio riješiti iz dva-tri pokušaja sem njega. Generalno, igra mi nije teška koliko svi pričaju. Tačno, umrem par puta (možda 2-3 puta po regiji, ne računajući boss-a), ali osim toga lagano ide.

Napredujem dobro što se same igre tiče, ali što se npc-eva tiče, tu sam dobrano zeznuo stvar  :approve Poslao sam u katedralu sve sem onog Sceptic Man-a, tako da se pola njih već poubijalo međusobno  :fpalm: A takođe sam i zeznuo quest sa Elieen, tako da sam se na kraju morao s njom boriti u Grand katedrali. Pala je nakon neka 4 pokušaja... Ostaje mi još Alfred, valjda ću njega makar završiti kako spada.  :hiha2:
Definitivno će biti i NG+ da riješim i Elieen a i da bolje rasporedim npc-eve po katedrali i klinici...

Kakav je onaj Valtr iz šumice? Da se pridružim njegovom covenantu ako nije kasno?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bloodborne
« Odgovori #122 : 16. Ožujak, 2017., 21:51 »
Svaka čast! Ja sam neko vrijeme razmišljao o platini, jer je od svih soulsborne igara u Bloodborneu to najugodnije postići, ali ništa od toga. Na poseban način igram i tretiram te igre i ne mogu igrati po nekoj listi.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #123 : 16. Ožujak, 2017., 22:27 »
Planirao sam i ja da pokušam platinu napasti u NG+. Vidjeću šta sve treba za nju, pa se možda i upustim. Vjerujem da će mi biti gušt i to uraditi  :piva:

Odg: Bloodborne
« Odgovori #124 : 17. Ožujak, 2017., 06:13 »
Palo nekih 6 boss-eva od Gascoignea, zadnji Rom. Svakog bossa sam uspio riješiti iz dva-tri pokušaja sem njega. Generalno, igra mi nije teška koliko svi pričaju. Tačno, umrem par puta (možda 2-3 puta po regiji, ne računajući boss-a), ali osim toga lagano ide.

Napredujem dobro što se same igre tiče, ali što se npc-eva tiče, tu sam dobrano zeznuo stvar  :approve Poslao sam u katedralu sve sem onog Sceptic Man-a, tako da se pola njih već poubijalo međusobno  :fpalm: A takođe sam i zeznuo quest sa Elieen, tako da sam se na kraju morao s njom boriti u Grand katedrali. Pala je nakon neka 4 pokušaja... Ostaje mi još Alfred, valjda ću njega makar završiti kako spada.  :hiha2:
Definitivno će biti i NG+ da riješim i Elieen a i da bolje rasporedim npc-eve po katedrali i klinici...

Kakav je onaj Valtr iz šumice? Da se pridružim njegovom covenantu ako nije kasno?

Isto sam ng udario jos jednom zbog npc questova,samo me to smeta kod souls igara,sto mi treba guide da zavrsim npc questove.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #125 : 17. Ožujak, 2017., 08:31 »
Kakva platina ? O čemu se tu radi ?

Odg: Bloodborne
« Odgovori #126 : 17. Ožujak, 2017., 08:48 »
Kakva platina ? O čemu se tu radi ?

Pricaju o trofejima, aka achievements. Platinum trophy je trofej koji dobis kada sredis sve ostale trofeje.

Odg: Bloodborne
« Odgovori #127 : 23. Ožujak, 2017., 10:17 »
Danas uzimam igru na kaciji na PS Storeu i krećem lagano po platinu. Igru sam prešao prije 2 godine kad je izašla, a sad kreće ponovo guštanje. Vrhunska igra :-)

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #128 : 30. Ožujak, 2017., 13:54 »
Završih BB nakon nekih 36 sati. Igra me je apsolutno oduvala. Po meni, najbolja riječ koja je može kvalitetno opisati je fer. Sigurno nekih 90% smrti koje sam doživio su bile isključivo moja greška. Opet ponavljam, po meni BB NIJE teška igra, poštena je da ne može biti poštenija, jasno ti daje do znanja šta trebaš raditi (mislim primarno na combat sistem) i ne prašta greške, što je po meni odlično. Naravno, bilo je par situacija kada sam se malo "naljutio" na From Software, ali te situacije se mogu izbrojati na prste jedne ruke. Ko god kaže da je igra preteška, jednostavno je u krivu.

Završio sam na 89. levelu, neka mješavina skill i strength builda i sa Ludwig's Holy Blade-om na +9. Nisam mogao naći onaj blood rock, nema šanse. Odabrao sam na kraju drugu opciju, tj. odbio sam Gehrmanovu ponudu. Pao je iz 4. puta i mislim da mi je on čak i najdraži boss u main igri.   :hiha:

Međutim stvar koja mi je zasmetala je automatsko prelaženje na NG+, jer sam planirao The Old Hunters nakon kraja a to sada ne mogu... Ima li neka solucija koja ne uključuje ubijanje Vikarice opet i na NG+ da bi se otključala ta DLC regija? Svakako sam planirao nastaviti i NG+ ali tek poslije DLC-a. Plus imam još i Chalice dungeone...  :kava:

I još da pitam ovdje, da ne pišem džabe i u DS temu. Da li bi se trebali preći i prijašnji DS naslovi (1 i 2) da bi se igrala trojka? Upoznat sam donekle sa povezanošću keca i trojke, i planirao sam ih sve tri odigrati, ali sad nisam siguran koliko ću vremena imati...

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Bloodborne
« Odgovori #129 : 30. Ožujak, 2017., 14:09 »
Bravo! :) Kreni u NG+ i bildaj se. Puno više echoesa ćeš dobivati. Moraš riješiti vikaricu i polako do DLC-a. Spoiler: dali si posjetio Cainhurst Castle? Blood rock ti je u Nightmare of Menssis kad riješiš frenzy mozak, drugi je u DLC-u.  Probaj i tamnice ako nisi, još jedna dimenzija u igri. Baci malo PVP-a ako voliš, dali si završio sa umbilical cordovima?  Ima se još štošta raditi nakon prvog prelaska a DLC je fantastićan i sadržajan!
Il´bum, Il`dum!

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #130 : 30. Ožujak, 2017., 14:18 »
Bio sam u Cainhurstu, a za blood rock znam da je u Nightmare of Messisu, samo ga nisam naišao. Tj. nisam riješio onaj "skriveni" prolaz kad iskočiš iz kaveza, ako na to misliš. Mislio sam poslije završnog bossa ali cvrc. U tom prolazu sam povukao onu polugu i valjda je taj mozak pao na niži nivo, ako je to to. Biće riješeno u NG+ svakako.  :thumbs:

Znači nema drugog načina za DLC nego opet po Vikaricu? Šteta, kako sam čuo i osnovna verzija dlca je zeznuta, biće još zeznutija u NG+  :mrgreen:

A PVP sam imao želju probati, međutim istekla mi ps+ pretplata pa ništa od toga... Možda nekom drugom prilikom.  :piva:

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Bloodborne
« Odgovori #131 : 30. Ožujak, 2017., 14:35 »
Moja preporuka je da počistiš sve i onda prije Gehrmana napadni DLC . Zjeban je DLC pogotovo ak nemaš PS+  ;) .
Il´bum, Il`dum!

Odg: Bloodborne
« Odgovori #132 : 30. Ožujak, 2017., 14:36 »
14maxx

Ako si upoznat sa time da je ds 1 i ds 3 povezan onda si sam sebi dao odgovor. Dakle, bilo bi poželjno odigrati keca. Drugi dio nema tako čvrste poveznice

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Bloodborne
« Odgovori #133 : 30. Ožujak, 2017., 16:48 »
Zahvaljujem obojici  :thumbs: Nadam se da ću uhvatiti vremena za Souls serijal, pa ga s guštom preći  :hiha:

Uglavnom da, sakupio sam umbilical cordove i možda ću ovoga puta s njima završiti igru, vidjeću... Već sam i počeo NG+, riješio Clerica iz prve. A kad se samo sjetim da mi je on bio najteži boss u prvom prelasku  :fpalm: :mrgreen: Osnovni cilj za NG+, pored DLC-a, je svakako bolji odnos sa likovima. Pokušaću riješiti Elieen quest i napraviti bolju raspodjelu likova na relaciji kapela/klinika. Plus još platina mi je želja.  :kava:

Odg: Bloodborne
« Odgovori #134 : 30. Ožujak, 2017., 17:47 »
Nisam igrao Bloodborne ali imam u planu kad zbavim plejku, ali nekako mi se čini malo 36h za tu igru

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9