HCL.HR

Gran Turismo Sport

  • 23 Odgovora
  • 9993 Hitova
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #15 : 18. Listopad, 2017., 10:59 »
Ja se dvoumim pošto imam ProC 2 i te još neke igre koje su mi kvalitetnije no jako bi želio
isprobati VR mod iz Sporta. Tako da ću prije ili kasnije igru i kupiti.

A do tada, postoji neki demo za skinuti? Igrao sam na RebootInfogameru još prošle godine pa mi je
čudno da nešto što je praktički bilo spremno za nas igrače postane samo povijest.
Ima li?

*

Djarma

  • n00b
  • 2
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #16 : 19. Studeni, 2017., 17:10 »
Pozdrav svima prije svega.
E sad poslje pozdrava sve. LOL, stvar je sljedeca, kupio sam GT sport i naisao sam na jedan meni veliki problem...
desava se to da kako god stisnem X igra daje full gas, sto prije nije bio slusaj, recimo na PS3 na GT6 je bio takav da ako laganije stisnes tipku toliko se dozira gasa/kocnice (ima nekakav bar u kojem se vidi jacina kocenja/gasa)
E sad zasto to mene zivcira i smeta, zato sto vozim sa svim pomocnim stvarima na off stability/tractioncontroll i to i gotovo je nemoguce voziti bez te mogucnosti sa doziranjem gasa, vozim recimo m4 400+ ks, i na duzem zavoju treba mi pol gasa sto ne mogu nego mi da full gas i pocne zanositi auto, ugl.. dali ima nacin da se to promjeni da ima doza gasa i kocnice, jer koliko sam ja vidio u opcijama NEMA!

et molio bi pomoc, znam da se to moze sa desnom gljivom al to me ne zanima zanima me x da ima taj senzor dodira?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #17 : 19. Studeni, 2017., 17:46 »
Zato što su kontrole za gas i kočnicu dozirane (pa i na PS3) preko R2 i L2 trigera.
S X-om se ne vozi valjda od PS2 ere igara.
Zato ti L2 i R2 imaju onaj "hod" i možeš dozirati sve po potrebi.

*

Djarma

  • n00b
  • 2
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #18 : 19. Studeni, 2017., 17:59 »
koristim sad analog desni,  a kombinaciju X kocka koristim oduvijek znaci od 1998 kad je izaso GT, kazem te blokove r2 l2 koristi i project cars i nikako da se naviknem, valjda ce biti u nekim od iducih updatea ta mogucnost postojati

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #19 : 19. Studeni, 2017., 18:04 »
Neće jer je to zastarjela fora. Recimo XBOX kontroler ima vibracijske motore smještene baš kod tih trigera da točno osjetiš kada kočiš ili daješ gas (puno prirodniji i bolji osjećaj od toga da su motori negdje dolje).


Ne postoji drugi način za to što tražiš osim da koristiš L2 i R2...

*

BalkanTV

  • n00b
  • 4
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #20 : 03. Prosinac, 2017., 17:17 »
Grafika se čini solidna. Kupio sam igricu na Infogameru i ima odličan vozni model što je bilo za očekivati. Igra je odlična samo nekako prerano dobiješ brze automobile, npr ja sam nakon 5/6 sati igranja dobio Bugatti koji košta 2000000 CR.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #21 : 28. Prosinac, 2017., 18:32 »
2 stranice tema ima. :hihi: :wildboy:

Čudo!
Gledam slike na flicker galerijama od ljudi i nemogu vjerovati koliko je močan photomode od GTS-a.
U usporedbi s ovim; PC2 je smeće, pa čak i od FM7 photomode je jako loš u odnosu na ovo...











*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #22 : 28. Prosinac, 2017., 19:33 »
Bolesnoća...


















*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #23 : 13. Svibanj, 2018., 16:08 »
Steta sta igra nije bas popularna, i vidim da se neprica toliko o samoj igrici na HCL-u, ali evo ja sam kupio igru da mogu je igrati sa tatom, i predobra je, meni osobno najdraza racing igra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9