HCL.HR

Horizon: Zero Dawn

  • 156 Odgovora
  • 44421 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #30 : 20. Veljača, 2017., 17:16 »
dali je tesko ciljat u igri zbog lockanih 30 fpsa? Jel ipak nakraju krajeva,cijela se igra svodi na range pucanje a ne na melee combat.

Nisam imao tih problema. Mislim da je aim assist dosta velikodušan, nisam gledao ima li opciju podešavanja. Uostalom, u većini slučajeva kad ciljam, ciljam uz slow motion - možeš ga ručno upaliti, a dok jašeš onda kad god ciljaš vrijeme se uspori.

Ali ne bih rekao da je toliki fokus na rangedu. Barem 70% neprijatelja dovršavam meleeom. U suštini, onaj dio gađanja dijelova obično odradiš dok te neprijatelji ne spaze, pa onda imaš vremena biti precizan. Zapravo, možeš se i odlučiti na takvo igranje odabirom oružja jer nisu svi lukovi isti, imaš kratkometne i dalekometne. Za neke neprijatelje (npr. leteće) ih baš moraš koristiti, ali za većinu tijekom borbe koristim sve što mi je na raspolaganju. Ako je neki veći neprijatelj prvo ga onesposobim zamkama i onda dok je stunned uputim mu critical kopljem i odaram dok se ne ustane ponovno, odmaknem se, opet zamka, i sličan princip. S tim da, često uz tog većeg neprijatelja zna biti i čitav niz malih, tako da njih rješavam iz daljine headshotima.

Uglavnom, mislim da je sustav bliži Tomb Raider ciljanju nego Mordoru, Tomb Raider sam isto igrao na gamepad i jednim dijelom mi je bilo zgodnije nego na  mišu/tipkovnici. Doduše, to je bilo 60 frejmova, ali nisam ovdje primijetio da me 30 sputava.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #31 : 20. Veljača, 2017., 17:21 »
dali je tesko ciljat u igri zbog lockanih 30 fpsa? Jel ipak nakraju krajeva,cijela se igra svodi na range pucanje a ne na melee combat.

Nisam imao tih problema. Mislim da je aim assist dosta velikodušan, nisam gledao ima li opciju podešavanja. Uostalom, u većini slučajeva kad ciljam, ciljam uz slow motion - možeš ga ručno upaliti, a dok jašeš onda kad god ciljaš vrijeme se uspori.

Ali ne bih rekao da je toliki fokus na rangedu. Barem 70% neprijatelja dovršavam meleeom. U suštini, onaj dio gađanja dijelova obično odradiš dok te neprijatelji ne spaze, pa onda imaš vremena biti precizan. Zapravo, možeš se i odlučiti na takvo igranje odabirom oružja jer nisu svi lukovi isti, imaš kratkometne i dalekometne. Za neke neprijatelje (npr. leteće) ih baš moraš koristiti, ali za većinu tijekom borbe koristim sve što mi je na raspolaganju. Ako je neki veći neprijatelj prvo ga onesposobim zamkama i onda dok je stunned uputim mu critical kopljem i odaram dok se ne ustane ponovno, odmaknem se, opet zamka, i sličan princip. S tim da, često uz tog većeg neprijatelja zna biti i čitav niz malih, tako da njih rješavam iz daljine headshotima.

Uglavnom, mislim da je sustav bliži Tomb Raider ciljanju nego Mordoru, Tomb Raider sam isto igrao na gamepad i jednim dijelom mi je bilo zgodnije nego na  mišu/tipkovnici. Doduše, to je bilo 60 frejmova, ali nisam ovdje primijetio da me 30 sputava.

Okay, hvala. Odlucito je da uzimam igru.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #32 : 24. Veljača, 2017., 22:18 »
http://youtu.be/9HTHnPqF3To

Jedva čekam da mi igra stigne.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #33 : 24. Veljača, 2017., 22:21 »
Sta si prednarucio?

Ja cu igrat sigurno, al nemogu sada dok igram Withcer3, nije mi napeto nista drugo, al za nekih mjesec dana sigurno kupujem.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #34 : 24. Veljača, 2017., 22:25 »
Da. Zbog igre kupio konzolu.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #35 : 24. Veljača, 2017., 22:25 »
Ja cu isto uzimat igru, ovo će biti VRH.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #36 : 24. Veljača, 2017., 22:36 »
Ja ne znam,mene nista u ovoj igri ne privlaci al stvarno je svi hvale,a nema druge nego strpit se dok cijena ne sleti

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #37 : 25. Veljača, 2017., 06:20 »
Meni izgleda fenomenalno, ali ipak cu se strpit mj-dva-tri pa uzet sa njuskala po nekoj normalnijoj cijeni ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #38 : 25. Veljača, 2017., 07:03 »
Nevjerojatno kako igra spektakularno izgleda!
Možda ovo zaigram prije nego Uncharted 4!

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #39 : 25. Veljača, 2017., 14:50 »
Meni izgleda fenomenalno, ali ipak cu se strpit mj-dva-tri pa uzet sa njuskala po nekoj normalnijoj cijeni ;)

Kao i ja, za mjesec dana puno njuškalo novih za 50% cijene.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #40 : 25. Veljača, 2017., 15:27 »
Ja cu najvoervatnije platit punu cjenu, vidjet cu u lokalnoj prodavnici dali ce nabaviti igru (najvjerovatnije da hoce).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #41 : 25. Veljača, 2017., 15:33 »
Narucis je u Santa Domenice, donesu ti je sutra dan na kucnu adresu i to besplatno.

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #42 : 25. Veljača, 2017., 20:28 »
Ma bit će to na Njuški za 300 kn brzo :D

Uzima tko collectors?

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #43 : 25. Veljača, 2017., 21:03 »
Narucis je u Santa Domenice, donesu ti je sutra dan na kucnu adresu i to besplatno.

Ono kada za rođendan dobiješ kupon u Santa Domenici, a izlazi Horizon GGWP

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #44 : 07. Ožujak, 2017., 22:23 »
Napokon mi stiglo danas i nakon nekoliko sati igranja - nisam požalio kupovinu konzole.

Prvo i ono najbitnije, sama borba je odlično odrađena te iako imam samo dva oružja, baš je užitak ući u sukob s više neprijatelja i onda ih na kraju s kopljem uspavati. Pogotovo bitke protiv prvog corrupted stroja. Iako, na normal mi se čini kako nije previše teško kada se pravovremeno tempiraju izbjegavanja. Hoće li kasnije to postati teže ili?

Također, s grafičke strane igra definitivno postavlja nove standarde na konzolama, no nije sve bajno. Facijalne animacije, odnosno lip sync je odrađen od solidnog do lošeg, ali to me ne pati previše. Plus, noć izgleda odlično.

Drugi element od kojeg puno očekujem je radnja. Kako sam tek rješio nekoliko main questova, priča još praktički nije ni počela, ali zainteresiran sam što će biti dalje. Jedino se nadam kako se neće morati baš svi oni dodatni elementi pokupiti za zaokruživanje cijele slike, ali dok završim vjerojatno će kakva mapa već biti dostupna s tim lokacijama.

Ukratko, za ljubitelje akcijskih avantura u otvorenom svijetu, definitivno preporuka po ovim kratkim dojmovima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9