HCL.HR

Kalibracija TV-a za PS4

  • 5 Odgovora
  • 3493 Hitova
Kalibracija TV-a za PS4
« : 03. Ožujak, 2017., 18:23 »
Da li je itko upoznat sa kalibracijom TV za optimalni prikaz slike sto se tice igara.

Moje dosadanje iskustvo je da slika jako varira od igrice do igrice.
Neke izgledaju fenomenalno,u standard modu,tipa bloodborne ili doom,dok neke izgledaju uzas i moram se pilat i rucno  stimat sliku da bi dobio ono sto zelim,evo primjera snipera4 ili far cry primala.

Koji mode vi odabirete na telki,jel netko ima iskustva s kalibracijom da nabaci koji link da se malo pozabavim ovim jer kako sam vec rekao nisam ni sekunde zadovoljan slikom u nekim igrama.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kalibracija TV-a za PS4
« Odgovori #1 : 03. Ožujak, 2017., 19:29 »
Uvijek sliku nabaciš na neki game mod ili dynamic. Kako koji TV već podržava. Ti modovi su namjenjeni većem broju sličica u sekundi i smanjuju delay... Pa uvijek TV drži na tom režimu dok igraš.
Znači ti modovi su baš i namjenjeni gamingu, dok drugi nisu.

Odg: Kalibracija TV-a za PS4
« Odgovori #2 : 04. Ožujak, 2017., 11:03 »
A koristim ga :) igre na njemu definitivno najbolje rade ali kvaliteta slike je losija.
A vidim po netu da masa ljudi ceprka po telkama da dobije drugacije rezultate,ja se pilam tri dana,uspio nastimat neki pc mode i slika je nastimana prema tutorijalu,izgleda bolje al kolje me lag,a vecinu dodatnih opcija sam pogasio.Nema druge nego nasvit probavat dok se ne dobiju rezultati koje zelim :)

Odg: Kalibracija TV-a za PS4
« Odgovori #3 : 06. Ožujak, 2017., 10:33 »
Koji TV imaš?

Odg: Kalibracija TV-a za PS4
« Odgovori #4 : 06. Ožujak, 2017., 14:04 »
Samsung 40" model je eu40k5179,a zasad sam uspio kalibrirat da izgleda slika bolje al jos uvijek nesto ceprkam i pokusavam poboljsat.

Odg: Kalibracija TV-a za PS4
« Odgovori #5 : 06. Ožujak, 2017., 16:36 »
Muž, bez Gaming moda ćeš uvijek imati probleme. Na žalost, TV nije monitor
i vrlo je očekivano da ne možeš u isto vrijeme imati odličnu sliku i malo lagga.

Svi bi mi htjeli da možemo imati najbolji prikaz ali sa TVima to još uvijek tako ne ide.
Kada stavim najbolje vizualne postavke igre izgledaju 10x bolje (bez pretjerivanja) ali onda trebaš igrati
tako da si praktički prorok i da za kontroler (miš, tipkovnicu, volan... bla, bla, bla) predvidiš unaprijed
što i kamo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9